342
Aliens Versus Predator 2 - Primal Hunt
  • KeviN
    #37
    Tnex : a win9x-hez jott ki 1 crackfix, meret a bena razorosok elbasztak, es csak 2k/xp alatt megy az a crack ami a cd-n van
  • Gerry
    #36
    És neked honnan van az ISO?
  • Gerry
    #34
    Aha, kár... Na mindegy, ja crackfix-et nem néztél még a GameCopyWorld-ön?
  • KeviN
    #33
    a zsenge kis 6-ks feltoltesi sebessegemmel, bocsi de nem vallalom...tul nagy falat lenne...
  • Gerry
    #32
    Nem tudod feltolni valahova?
  • KeviN
    #31
    privatrol :(
  • Gerry
    #30
    Node honnan szedted az iso-t?
  • KeviN
    #29
    engem csak a crackfix erdekelne, mert azt nem talalom sehol...
  • ujedith
    #27
    Lantee!
    Honnan szeded?
    Ha. privat akkor mindegy. De ha nem, leci aruld el... Ha nem ide akkor mailbe. Koszi.
    Emil: [email protected]
  • Lantee
    #26
    Nekem már csak 1 óra...este lesz para! :)
  • djcom
    #25
    Akkor le sem veszem!
  • ujedith
    #24
    Valaki egy cimet?
    Nem? Akkor, majd kesobb.
  • Gerry
    #19
    Na, ha ott már kint van, akkor remélem hamarosan lesz link is... Bárki meglátja valahol az AZONNAL tegye itt közzé!!!
  • Mhosah
    #17
    Nem tudja valaki hogy a sima Alien Versus Predator 2-höz botokat honnan lehet letölteni?
  • Shep
    #14
    Horror film kapcsán jut eszembe, nincsen meg vkinek. Az Evil Dead 1-2?
  • Jano
    #13
    Szerintem mindegyik király, mert más.
    De tény, hogy hangulatban az ember, meg az alien-küldetések eleje (gazdatestkeresés) a legkirályabb. Én végignyomtam mindet, és büszke is vagyok rá!
  • ThunderMaX
    #12
    Hát igen az emberes küldik voltak a legjobbak sokkal jobb mint egy horror film!!!Tiszta beszarás volt!!! :D
  • kisviku
    #11
    Én a mai napig nem mertem még a sima avp2-t sem végigjátszani,kivéve aliennel.
  • Gerry
    #10
    Predator szerintem Single-ben túl erős, energiát és életerőt is vissza tud állítani pillanatok alatt, de a Marine az sirály!
  • Blasta
    #9
    Az Alienekkel nem ragadot tmeg annyira a téma!
    Azt a Freak vitte végig. Nem szeretem, ha egy FPS-ben nem tudok lőni!!!!:-)))))))
    Multiban is nagyon ritkán voltam Alien!
    Szerintem azzal a legkönnyebb, így hanyagoltam. Had nyomassák azt a bénák! Marine-okkal a frankó multiban is, meg single-ben is! Single-ben majd össze fosod magad, multiban meg kúlos a hülye falmászó haverodat (csíra frík) miszlikba pulse-gun-ozni :-)))))
    Esetleg még Pred. mehet!
  • Jano
    #8
    Hát az nem sok!

    Blasta, mi az, hogy csak az emberekkel?! Gyorsam csináld meg mindegyikkel azonnal! Mindegyik nagyon jó!
  • Gerry
    #7
    De, sajna elég rövid, 9 pálya összesen (3-3-3), de azok remélem nem lesznek túl kicsik.
  • Blasta
    #6
    Hát gondolom, a hülye "társaság" összeklónozza a két fajt és menetrend szerüen kisztör a fogságból, mert menetrend szerüen a hatalomvágyuk a biztonság érzésük fölé emelkedett....blabla!
    Én mindig is az embereket meg a Pred.-t favorizálltam!
    Emberekkel végig nyomtam a 2.-t! Para volt!
    Remélem ez is az lesz.
  • Jano
    #5
    Nagyon várom. Remélem azért nem lesz túl rövid.
  • Gerry
    #4
    Na, ja, multiban lehettél, de én a küldetéseire vagyok kíváncsi, hogy mit is csinál, és miért...

    Ja, meg vannak új fegyverek is, egyébként nekem is az Alien a kedvencem.
  • Blasta
    #3
    Multiban már az AvP2-ben is lehettél Predaliennel is!!!!
    Nem nagy kunszt! A többi Alien veszélyesebb volt szerintem!
    Főleg az a gyorsabbik, amelyik az Alien3-ban a kutyából kelt ki!:-D
  • Gerry
    #2
    Ja, az URL lemaradt: http://avp2.sierra.com/expansion/
  • Gerry
    #1
    Most láttam az M3DZone-on, hogy hamarosan megjelenik ez a kiegészítő az AvP2-höz, 9 új pályával, és egy új fajjal: a Predalien-nel, végre kipróbálható ez a kegyetlen bestia is, már alig várom...

    Bővebben itt: