342
Aliens Versus Predator 2 - Primal Hunt
  • Dexantreal
    #182
    lol...nemtom,nekem nem eredeti és simán megy minden szerverre...passz
  • vigyori14
    #181
    oé megvan de mior inditom a játékot kéri a cd-key-t, kikerülhető ez vhogy? vagy megvegyem inkább a gamet?
  • Dexantreal
    #180
    ott lesz oldalt a géjmek, melyek játszhatók gamespy-n is és rájuk kattintasz..^^
  • vigyori14
    #179
    ha sikerül megcsinálni, este tudunk játszani kicsit?
  • vigyori14
    #178
    sierült magam reggelni, most elmondod a gaespyn belül miket kell beálitani h tudjak játszani?
  • Dexantreal
    #177
    én regeltem és betudtam lépni simán. Nemtom nálad mi a baj...
  • vigyori14
    #176
    na, é feltelepítettem gamespyt updateltem,regisztráltam egy accountot de nemtudo kbele beléni, az accounthoz emtom beirni a nevet hanem választani kéne, de ott nincs semmi, hogy csináljam h jó legyen? ja és nem eredeti a játék azzal is megoldható?
  • Dexantreal
    #175
    amikor feltelepíti a géjmet,megkérdi a végén,hogy akarod e feltenni a gamespy-t...katt igenre,elteszi és lehet updatelni simán utána..leszedi magától a legújabbat..ASE már kihalt...
  • vigyori14
    #174
    ase vel lehet játszani? ert régen próbátam gamespy vel de azzal sehogy se tudtok használni, mien pecset kell letölteni?
  • Dexantreal
    #173
    persze..tegnap is voltam és magyarok is voltak. Ill csak1rajtam kívűl..tedd fel a gamespy-t és nem kell szaraklodnod a cd kulccsal..meg updateld a gamespyt
  • vigyori14
    #172
    üdv. szoktatok ezzel a játékal neten játszani? mert nekem is megvan de ne eredeti, megoldhato hogy énis tudjak játszani tört játékal?
  • Dexantreal
    #171



  • Dexantreal
    #170
    voltam a miskolci szerveren, nemtom ismeritek-e..régóta ott tolom, yo fejek vannak ott és lifecycle mod is bvan kapcsolva legtöbbszor..ha meg nincs és szépen kérem a magyar srác bekapcsolja...szal most az ő orosz hekker haverja feljött és vazze..ezt produkálta...


    [IMG][/IMG]


    ..és ahogy nyögött a csaj... nem semmi volt
  • Crazy Mate
    #169
    Tudnátok küldeni egy képet a Predalienről?
  • Dexantreal
    #168
    végigvitem a küldit,neekd meg thanks a helpet AvP24ever....
  • AVP2 4ever
    #167
  • AVP2 4ever
    #166
    ahol kifejlődtél ott felmentél ilyen kéményre ami felett rács volt (gomdolom mer én má kivittem)azt kiütöd és két irányba tudsz menni ne arra menj ammerre elősször hanem a másik irányba na ha arrafelé haladsz (lehet hogy beleakadsz rácsba de azt megoldol)egy szervízaknaféleségbe érsz ott keresel valami xart a falon biztosíték asszem azt levered és ha visszamész oda ahol tartasz és nem fog megrázni a rács!!!
  • AVP2 4ever
    #165
    na szóval
  • Dexantreal
    #164
    pppppppppllllllllllllsssssssssssssssss nééézzéééteeek ezzt a toppikkkooot iiiiiiiisssss









  • Dexantreal
    #163
    emberek...elakadtam a Predaliennel singlebe...Freefall fejezetnél vok:

    Escape

    Find the articraft and return it the hive


    na, páyla úgy kezdődött, hogy ké katona dumál, elcsoszognak, levágom a biztonsági fegyver vagy micsodának a biztosítékát, így a torrent nem piszkál bele a dologba...ki a folyosóra, ajtó nyílik, android, emberek harcolnak alienekkel..lemészárolom társaimmal őket, egy növényes terembe újabb androidot...lekapva...aztán tovább, még1ember zavarja köreimet, megölve az is..és marad1alien velem, aki ott posztol....ja meg egy androidot is kinyiffantunk és annaka foylosónak végén egy szellőzőjárat,de:


    ott bemászok, egy áramosított rácsos rész van, ha elcsapom, meghalok és semerre1biztosíték,semerre1újabb út..valaki pls help







  • Adam5
    #162
    hi!
    a www.aliensonline.hu-n olvastam a primal hunt rol
    és ezt irja a leirasban
    "Kilenc új pálya (3-3 fajonként)!
    Intenzív többjátékos módok...
    Új faj specifikus fegyverek és harc stílusok
    Ember - Duál pisztoly, Nagyágyú...
    Predator - Energia nyaláb, Önmegsemmisítés a multiplayerben...
    Két új lény...
    Eddig sosem látott Predator romokkal tarkított környezet...
    Kapcsolódik az eredeti sztorihoz és néhány nyitott kérdésre is megadatik a válasz..."
    mi az hogy két új lény?
  • jerome
    #161
    Már nem kell megvettem kemény háromezerééé
  • jerome
    #160
    nem fizetős
  • jerome
    #159
    Ha adtok egy ftp cimet(loginname,pass,) vagy ilyesmit akkor én is adok egyet ahol filmek vannak.
  • jerome
    #158
    Tudja valaki hogy honnan lehetne letölteni a gamet mostanába?
  • Eye-scream
    #157
    Na igen, az a lényeg, hogy nem kell kekeckedni a katonákkal, hanem el kell jutni a sloziba, és onnan át lehet jutni a szellőzőn keresztül az alienek által már elfoglalt részre, ezen belül is a hullaházba innentől már sima ügy...:D
  • Shep
    #156
    Kicsit írdd le jobban hogy is néz ki a helyszín, mert most nem ugrik be.
  • skorpio7
    #151
    Azért legközelebb ne közöld ilyen látványosan az IP-det , elég ha mi tudjuk .
    Igen valóban azt akarom , rátölteni a szerveredre .Folyamatosan mennie kell a programnak , ha van tűzfalad , akkor engedélyezned kell hogy a FastreamFTP keresztül be tudjak lépni .Ja igen , sikerült regisztrálnod ?
    Ha nem .:
    s/n: 4384127515637107 Password: 4A65AC36361F69D
    Ja és mégvalami , meg kellene beszélni egy időpontot , amikor le lehetne bonyolítani ezt az áttöltést .Neked mikor jó ? Ma este vmikor ?
    És nem ártana közvetlenebbül is kommunikálnunk , hogyha vmi nem menne egyből tudjak/junk korrigálni .
    szóval ICQ-d van ? A számom 118172827 .
    Szóval mikor lenne jó neked ... gondolom mielőbb . :)
  • skorpio7
    #149
    Ha értesz a saját gépeden az FTP nyitáshoz , akkor talán megoldhatjuk a dolgot .
    Ajánlom neked az innen letölthető FastreamFTP++ nevezetű programot .Meg az a szerencséd , hogy ADSL-es vagy .
  • skorpio7
    #148
    Max. csak privát ftp-n van fent az anyag és abból is csak a Primal Hunt kiegészítő .
  • Pupcika
    #146
    én se találtam a régi linkek közül amiket ismertem :((((
  • Pupcika
    #145
    azért köszi :)))
  • Pupcika
    #143
    télleg valaki mondjon egy linket lécci, mert engem is érdekel a Primal Hunt
  • HoTDoG
    #141
    Sziasztok, boldog karácsonyt mindenkinek! :)

    Régebben az AvP2 cd-met ellopták, és szeretnék vele újra játszani. No meg a Primal Hunt is érdekel. nemtudja valaki honnan szedhetem le?

    Előre is köszi.
  • skorpio7
    #139
    A crack fix-et pedig most is nyugodtan le lehet tölteni , mivel a helyén van .És még sok minden abban a könyvtárban köztük olyan file-ok is , amit már 2 hete raktam fel .Maximum abban a pillanatban nem működött a TAR , de most igen . :)
  • skorpio7
    #111
    BOB1 !
    Bocsi , de azt már nem néztem , hogy megy-e még most is az oldalon a letöltés .Mondjuk erről nem tehetek , de te is tudod milyen veszendőek a warez cuccok . :)
    De segítek .:
    KATT IDE !
  • skorpio7
    #109
    #38-as hozzászólást nézd meg ... és KATT .
  • mikike
    #93
    cheateket írjatok
  • Shep
    #91
    Szerintem azzal a legkönyebb
  • Shep
    #89
    Rácsra ráesel, mikor összes pred kijön balra, aztán ugrás fel a középső oszlopon, aztán lesz, megint egy rácsos rész/L alakú helyiség/ na itt pontosan a saroknál balra lent van a padlóban a rácsozat de az eleje hiányzik oda kell leesni, azrtán szerintem már rájössz mit is kell csinálni.