31
Command & Conquer: Generals
  • HUmanHunter
    #31
    up
  • xNoodlex
    #30
    C&C Generals
  • Heuro #29
    Ettől ő még nem fogja megtudni, hogyan nyissa meg a konzolt, bármilyen színvonalas eligazítást is adtál neki ...
    Gondolom gőzöd nincs a válaszról :-)

    Üdv!
  • gaspy
    #28
    Hy van gey kis gondom a gémmel.Talán ez az egyetlen játék amit megvettem eredetiben, vicces hogy pont ezzel szívok.Szóval vanamikor olyat csinál hogy beteszem az eredeti cd-t inditanám a játékot erre jön a hibaüzi hogy a generals.exe hibát észlelt ezért leáll.Ilyenkor ha ujraindítom a gépet, pöcre indul a gém.de ha kilépek majd egy idő után el akarom indítani a játékot akkor megint jön a hibaüzi és csak akkor tudok megint játszani ha ismét ujraindítom a gépet...
    Más ilyennel nem találkozott?Please help!
  • Joey_The_Man
    #27
    Szerintem ne ebbe a topicba írd ezt ember...
    Nézz má aki előtted üzent, az már szanatóriumban van...
    Van egy másik generals topic "C&C Generals" --> az kicsit forgalmasabb hely..
    Erre még a kutya se jár...
    Lehet nagyapáink nyitották... :)
  • oneal1
    #26
    hogy a faszba lehet lehivni a konzolt??
  • Gomez
    #25
    Garfield!Te Tudsz erről valamit?Ugy nez ki hogx mulit test,nem?Jo lenne ha Single Player-ben is megjelenne a test.Aztan mar ki is lehetne probalni!Aztan lehetne irtani!
  • Nimrod2
    #24
    Nekem is a kedvenc jelenetem. Mondjuk az orális önkielégítést mellőztem.
  • Garfield
    #23
    OFFTOPIC: Az eDonkey-n találtam egy 516 megás "generals-beta-mptest-kreanm" nevű BIN/CUE-t. Tud erről valaki valamit?
  • Blasta
    #22
    Jaja!
    Én azon kevesek egyike vagyok, aki jókat játszott multiban az Emperor-ral és marhára várom a Generals-t!
    Ha lesz olyan jó (elvileg sokkal jobbnak kell lennie) akkor már boldog vagyok!
  • skorpio7
    #21
    Még nem jött el az ideje .Nagy Westwood-os RTS párti vagyok és megvan az összes eddig kiadott ilyen jellegű programjuk .Igaz ugyan , hogy ebből mindössze csak 1 a dobozos verzsön ( DUNE-Emperor ) , de ha mindaz , amit az eddig kiadott videókon láthattunk igaz ( és miért ne lenne az ) , akkor ez is a polcomra kerül , mert akkor ez a program is meg fogja érni a pénzét , márcsak a multi miatt is .
  • Blasta
    #20
    A Renegade egy kalap kaki volt single playerben! Multiban nem lett volna rossz, de sajna annyi ziccert hagytak ki belőle (amit a BF-ből nem), hogy igy is csak minimum 30-an volt érdemes játszani! De inkább úgysem...
  • Carlos
    #19
    Dehogynem!!!
    Majd csak meglásd!!!
  • Carlos
    #18
    Nem csodálom!!!
    Én is majdnem!!!
  • Sephi
    #17
    Sztm ez nem fogja akkor se felulmulni a Ra2 -ot :)
  • Sephi
    #16
    De fog!
  • dracoon
    #15
    trefort.net (rulz.hu) nem muxik, cncgenerals.ini.hu az uj cim, na, nemmintha barkit is erdekelt volna eddig... :P
  • Sephi
    #14
    En amiutan lattam hogy milyen efekt van akkor amikor az nuklearis bomba felrobban leszoptam magam.
  • Carlos
    #12
    Az atomrobbanás nagyon ottvan!!!!!
    Bár kicsit akadós a játék!!!
  • dracoon
    #11
    Elkezdek csinalni egy magyar c&c: generals honlapot, egyenlore a http://cnc.rulz.hu cimen lesz elerheto. Barmilyen 5letet, velemenyt szivesen fogadok az ott feltuntetett email cimre!
  • :)
    #10
    videót töltsétek már le bazzeg!!!!
    http://www.bonusweb.cz/download/trailery/cacgeneralsgsmov.html
  • kisviku
    #8
    Még egy uccsó mondat.Emlékszem arra,amikor az 576-ban írtam leírást a Redalert 1 aftermath ill. counterstrike-ról,akkor még mindig meg volt az a bizonyos feeling.Remélem továbbra is megmarad.
    Hajrá Westwood!!!
  • kisviku
    #7
    A renegade valóban jó volt ezzel én is egyetértek.Már olvasgattam erről az új cnc-ről valamit.Ajánlom a www.planetcnc.com -ot.

    Elvileg köze nem lesz az eddigi részekhez.Persze a rókabőr elfogyott...mindegy.Lényeg,hogy most három fél csap össze,sok újítás.Végre kezd igazi stratégia formája lenni a dolognak.
    Nézzétek (olyan vagyok mint a meggyesi,ezért inkább törlöm a mondat elejét)
    Szóval a sok hosszú év alatt tengernyi cnc klón jelent meg.Egyik másik majdnem megközelítette az eredeti színvonalát,de egyik sem tudta felülmúlni egy dolog miat: a fíling vagyis azaz érzés,amit a játék közben érzünk/éreztünk valamint a történet,a szereplők,stb.
    Úgyszintén egyik másikban rengeteg ötletes dolog jelent meg amit a westwood még ki sem talált.Persze ez megint csak a biznisz,mert ha nagyon eltértek volna a játékuk megszokott "rendjétől" akkor lehet,hogy kevesebb fogyott volna el.Tehát itt egy vadiúj valami.Lehet előlről kezdeni mindent,persze átvitt értelemben.

    Más.Nem a fórum eredeti témájához való,de a cnc-ről szól.Gondolom nem vagyok egyedül amikor azt kérdem,hogy is volt a történet a CNC 1-től kezdve???Miért mindig a jók győztek???Hát nem két különböző oldal volt?Meg két külön CD?Azért megcsinálhatták volna valahogy úgy a történetet hogy ezek (is) stimmeljenek.Mindegy így szoktuk meg és szerettük meg.Hiányozni fognak...nekem.
    Nem baj,itt az új faszság.Lehet újra álmatlan éjszakákat tölteni a gép előtt és nyomni az esztelen népirtást.Írnék még oldalakat erről a témáról,mert (sajnos) én is egy élni nem tudok nélküle típus vagyok,de hagyok mást is szóhoz jutni.További jó éjt!
    Üdv:Kisviku
  • Cobra11
    #6
    Renegade nekem is bejött. Most fogom leszedni a videókat erről.
  • :)
    #5
    töltsd le a videjót... én nagyn meglepődtem
  • Gerry
    #4
    Én sem fogom kihagyni, (mint az eddigi összes C&C-t) ezt is végig fogom nyomni... A Renegade-et sokan szídták, de a hangulata nekem bejött, a grafika és játékmenet pedig megbocsátható volt, mivel első próbálkozás... De amit erről az okosságról hallottam/láttam, az elég ígéretes...
  • Blasta
    #3
    Ezt már én is várom ezerrel :-DDD
  • :)
    #2
    bazzeg ez hihetetlne milyen yó game lesz!!!!
    töltsétek le a 2 bemutatót!! nagyon megéri!!
    én csak bámultam mint 1 hülye:))) remélem hamar kiadnak 1 demót!
    http://www.bonusweb.cz/download/trailery/cacgeneralsgsmov.html
  • :)
    #1
    tud valaki erről a Command & Conquer: Generalsról valamit ?