4322
mit ajánlotok?
  • gviski
    #3682
    ez se jött össze :S
  • gviski
    #3681
    na ezt nem ide akartam :-(
  • gviski
    #3680
    érdekes videó...
  • gviski
    #3679
    ok akkor most kikapcsolom (ha jó értem akkor a tápot kapcsoljam le), beleteszem a RAMokat, majd átteszem kb 5-10mp-re CLEAR Data állásba majd vissza Keep Data állásba tápot visszakapcsolom és GO?
  • gurubefree
    #3678
    nem !!!!! csak benne kell hagyni par masodpercig , es utana vissza a helyere .
  • gviski
    #3677
    na akkro hogy csinálom?
    Keep Data állásból átteszem Clear Data állásba, és elindítom a gépet, majd gondolom történik valami, majd kikapcs megint és vissza Keep Data állásba?
  • gviski
    #3676
    clear CMOS Jumper: JCMOS1
    ez lesz az ugye? JBAR1-et kell megkeresnem az alaplapon...
  • gviski
    #3675
    hogy is jumperelek, fogom lehuzom, várok egy kicsit és vissza teszem? valamikor 2006-ban csináltam utoljára, de akkor is a haverommal szóval tök elfeleltettem :D

    SRY hogy ilyen Lámácska vagyok :-(
  • gviski
    #3674
    ha tudnám hogy melyik jumper :D na asszem most előveszem a kézikönyvet és megnézem hogy cmos jumper holt található az alaplapon...
  • gurubefree
    #3673
    akkor csinald meg. kikapcsol ... aramtalanit es utana jumper
  • gviski
    #3672
    hülyén fogalmaztam :D

    "cmos jumper volt???" erre a NEM
    vessző! :D
    Egyedül csak a Memory Voltage-hez nyúltam!
  • gurubefree
    #3671
    Meg mihez ???
  • gviski
    #3670
    nem egyedül csak a Memory Voltage-hez nyúltam
  • gurubefree
    #3669
    cmos jumper volt ???
  • gurubefree
    #3668
  • gviski
    #3667
    ezt írja ki amikor benne van 4GB... "A Windows indítás" felírat teljes betöltése után

  • gurubefree
    #3666
    Na mi a helyzet ??? Hogy allsz ??
  • gviski
    #3665
    tudom én hogy 0.02-re gondoltál :D
  • gurubefree
    #3664
    "áramtalanítani kell a gépet és a cmos jumpert 2percre átrakni majd vissza" from MaSzKa .

    Ha update-ted a BIOS-t akkor erdemes .
    Amugy nekem 2 nap volt amire beallitottam a gepet rendesen .

    En is irok hulyeseget 0.2V

    Ennek ez a trukje ... probalgatni tesztelni addig amig nem lesz stabil.
  • gviski
    #3663
    na mentem aludni 5-6 órát, utána folyt köv... de tényleg thx mindent...
  • gviski
    #3662
    hát 1.8, 1.85 így megy... 0.05 lehet de megnézem még, de szerintem most felteszek 1-2 alap progit ami kell nekem, azt most már alvás :-D
  • gurubefree
    #3661
    Jatszani kell a fesz.-el 0.2V lehet emelni ???
  • gviski
    #3660
    szopat engem ez a gép :S
    most meg nem akar elindulni 4GB rammal, lehet hogy majd ezt az időzítést kéne megpiszkálni, de ahhoz már tényleg kuka vagy :S

    nem mind1 következő restartnál vissza tesszem a 2GB és meglátjuk mi szól hozzá...

    De ez a szemét gépet, megmutatja hogy "láttod megyek én négy 4gb-vel is" majd gondol egyett "ooo már vissza tetted a gép oldalát, hát akkor most nem indulok el 4GBvel és jöjjön a kék halál" :( nem értem ezt, vettem volna 2*2GB :D
  • gurubefree
    #3659
    Bar erdekes ez a 1.8V .... velem pont ez tortent a minap . A 2.0V RAM-im 1.82V mennek stabilan
  • gurubefree
    #3658
    OK !!!!! ( nem iszok alkoholt ) majd iszok BAMBIT ... KETTOT
  • gviski
    #3657
    Jaja látja az összeset :D a minialkalmazásoknál lévő Processzorfigyelő-n is kevesebb százalékot mutat...

    Köszi mindent srácok, majd ha úgy adódik jövök nektek a sörrel :D
  • gurubefree
    #3656
    Szuper ... latja mind a 4GB memoriat ??
  • MaSzKa
    #3655
    nem kuka

    hanem bios írás csak ha kiszedhető 1500ft-ért visszaírják a jót
  • gviski
    #3654
    Na a követzkező történt mert nem tudtam aludni, feltettem W7 64b beletettem a 4GB 1.9V-n NEM MENT :-( mondom jó, egy utolsó kisérlet, gondoltam fogom leveszek a ram veszkót 1.8V-re megnézük mit csinál... láss csodát 1.8 Votlon már másodszorra áll fel teljesen a rendszer, szóval most úgy néz ki hogy megy f*szán minden. most remélem a 64bites rendszeren működni fognak a progik amiket használok :-)

    THX a seggítséget srácot!
  • gurubefree
    #3653
    Ezek beta BIOS-ok ha valami balul ut ki a lap kuka .
  • gurubefree
    #3652
    Csak nem ....
  • gviski
    #3651
    Okés, de még CD írás megcsinálom most :D meg 1-2 dolgot, mostanában rosszul alszok :-( a sok stressz na akkor ma délután konzultálunk hogy mit alkottam, remélem égni nem fog a gép :D
  • gurubefree
    #3650
    Azt hagyjad ugy annak jonak kell lenni . Dumalunk holnap/vagyis ma. Jo alvast .
  • gviski
    #3649
    jó akkor felteszek egy 64bites rendszer, és meglátjuk remélem úgy menni fog már :-) csak akkor most le kell töltenem az alaplaphoz és a videokártyához is drivereket, szóval majd alvás után telepítek egy új rendszert (ma már úgy is kétszer újra tettem :D)

    Köszi szépen srácok, jó éjt, és majd akkor holnap jelentkezek hogy a 64bites rendszernek tetszett e a 4gb ram... a másik hogy akkor a feszkót hagyjam 2.0V-n vagy új rendszerrel próbáljam meg először Auto feszkón?
  • gurubefree
    #3648
    Semmi gond nincs jatek teren a 64bit-es rendszerrel ... sot . Szerintem gyorsabb is ( nem jatekoknal )
  • gviski
    #3647
    2.0V-se megy vegyek még lejebb belőle?

    Azért nem mertem eddig 64bit-es rendszert feltenni, mert kicsit macerás progi, játékok terén, vagy ez csak a XP 64bites rendszerre volt igaz?

    na mind1 most most még megnézem 1.9V-n is...
  • gurubefree
    #3646
    Bar ettol fuggetlenul mennie kellene . Akkor vissza BIOS es vegyel vissza a feszbol ... mondjuk 2.0V-ra .
  • gurubefree
    #3645
    A 32bit-es W7 . Le kellene cserelned 64bit-re . Alapbol a 32bit-es rendszer 3.2GB memoriat tud megcimezni es ebbol meg lejon a VGA memoriaja is ami a te esetedben 1GB . Igy jon ki a 2GB .
  • gviski
    #3644
    VGA: GIGABYTE nvidia geforce 9800 gt 1GB
    CPU: Core2 Duo E6600

    az van amikor "windows7 indítás" feljön, akkor rebootol a rendszer és újra elkezdni az egészet előröl... de ha kell csinálok képet, de videót is esetleg róla...
  • gurubefree
    #3643
    Az idozitest azt hagyd ugy egyenlore . A fesz az jo ugy . Milyen VGA van a gepben ??? Milyen CPU ???