19
Letöltés managerek
  • CSOCSO
    #19
    kijott a legujabb getright!!
    bittorrent file tamogatas meg minden
  • PetruZ
    #18
    Nem tudom, a GR-nél van-e ilyen, de pl. NetVampire-ral úgy (is) lehet, hogy bekapcsolom a drop basket-et, minden linket kijelölök (simán, egérhúzással), aztán az egészet beledobom a basket-be. Az NV leválogatja a szemetet és az összes talált linket berakja a listájába. De ugyanez igaz a ctrl+c-vel a vágólapra másolásra is, ha bekapcsolom a clipboard monitoring-ot.
  • tegretol
    #17
    Ha ftp szerverről töltök, nem jelenik meg a GetRight használatának lahetősége. Egyszerűen nincs olyan funkció sehol, hogy "Download with GetRight", ami pedig más esetben mindig megjelenik. Ez törvényszerű?
  • Roll
    #16
    Hali,

    Ha van egy rar-ban darabolt dolog amit le akarok tölteni, hogy tudom a getright-ba listába rendezni, hogy magától csinálja és ne nekem kelljen minden részre "download with getrigh-ot" nyomnom?
  • agyhalál
    #14
    Ez már nem így működik, vagy csak nekem nem jön össze ez a megoldás???
  • CybearBoy
    #13
    Thx, így műxik extrárol is! :)
  • Pace
    #12
    Getright beállításainál az advances fülön a protocolls-nál kell beállítani hogy mozilla NT 4, és lejjebb meg generate HTML list.
    Régebben így kellett beállítani az extra-hoz a getrightot, talán most is jó.
  • CybearBoy
    #11
    Thx mindenkinek
  • CybearBoy
    #10
    Thx, de ugy néz ki megvan a baj. Az extráról akarok tölteni, és annak az új rendszere kavar be!
  • lck
    #9
    Használj inkább FlashGet-et. Én már rég óta áttértem rá és nem is akarok mást használni. Nálam a FG hibátlanul működik.
  • Crem
    #7
    Írd le mit akarsz letölteni és megnézem, mit csinálsz rosszúl! Akár mailban is...
  • CybearBoy
    #6
    Thx, de sajnos így is megmarad a probléma. :(
    Nem tudom, ez segít-e, de csak akkor csinálja ezt, ha az Extra szerveréről akarok letölteni.
  • Crem
    #5
    Ez a GetRight böngésző!:)

    Magyarul meg itt találsz infót...

  • Crem
    #4
    CtrL B combinációt akkor nyomd le, ha már elindítottad a GetRight-ot! Illetve azon a fellületen!:)

    Egy ilyen ablakot kell,hogy kapjál...
  • CybearBoy
    #3
    A jobb click downloadwithgr-tos módszerrel is ugyan az az eredmény. :(
    A ctrl+b-re nálam bejön egy kedvencek rendezése nevű ablak...
    ???
  • Crem
    #2
    Nem jól álltál a dolgokhoz... Nyomd le a CtrL B konbinációt és ott jelöld ki... >>>>jobb click>>>
    Open with GetRight Browser
    Vagy jobb click>>>>>Download with GetRight

    Azért csak htm-html oldalt töltött, mert azt jelölted ki és nem azt amire linkel.

  • CybearBoy
    #1
    Én a GetRightot használom, mindenki ezt ajánlotta, és végülis tényleg jó, de most nekem valamiért nem műxik rendesen. A problémám az, hogy vannak olyan fájlok, amit az Internet Explorerrel simán le tudok szedni. A GetRight pedig azt írja ki a letöltés után, hogy egy weblapot szedett le, meg akarom-e nyitni... Viszont a leszdett 'valaminek' a mérete is sokkal kisebb, mint amit IE-vel szedek le, és persze használhatatlan a fájl. Ezt olyan fájokkal is eljátssza, amit régebben simán leszedett. Szerint valami beállítási probléma lehet, de eddig nem jöttem rá. Na valaki tud segíteni, annak megköszönném, és várom a tapasztalatokat a GR-rel, vagy más managerekkel kapcsolatban.