6730
  • TheSandman
    #3726
    Nem hiszem, az elsö réz igazi etalonnak számitott a maga idejében, ez pedig egy fatál bukás annak fényében hogy milyen szintü játékokat is csinálnak manapság...
  • Vlala #3725
    alles zusammen: akinek bejött az első rész, az ezt is kajálni fogja?
  • bertino
    #3724
    Nekem is a memo lenne a lényeg... mikor elindítom először akkor akadozik... de fél óra folyamatos gém után már nem akad mege egyszerse...
  • gazgoblin
    #3723
    Jó lett a játék csak a gyalogos jelenetek lettek buták.

    sztori jó, fizika jó, grafika jó, játszhatóságot szokni kell.
  • bertino
    #3722
    jaja
  • Felfedező
    #3721
    Egy P4 2.66 GHZ, 512 MB Ram, Radeon 9200se 128 mb-os konfigra érdemes letölteni?
  • hykao #3720
    Az nforce-on nem csak a játékot értékelik a pontozással, hanem a verziót is (azaz a törést...), jól gondolod!
  • Lacus83
    #3719
    Szerintem annyira azért nem rossz!
    [IMG]http://users.atw.hu/simpe/driv3r/Driv3r 02-.jpg[/IMG]
    [IMG]http://users.atw.hu/simpe/driv3r/Driv3r 24-.jpg[/IMG]
    [IMG]http://users.atw.hu/simpe/driv3r/Driv3r 25-.jpg[/IMG]
    [IMG]http://users.atw.hu/simpe/driv3r/Driv3r 27-.jpg[/IMG]

    több kép:Driv3r képek
    1024*768 2AA 2AF jól megy átlag 40-50fps
    gép: A64-2450MHz, 1024MB-RAM, Geforce6600GT(560,1100)

    grafika: mint Driver1 csak sokkal szebb

    irányítás: ua csuszkálós mint az 1. részben

    hang: 5.1 Audigy2-vel 2004.06.24.-i EAX4 driverrel jól megy
    (valaki írta hogy neki recseg a hang és akszik miatta)

    játékélmény:
    - leszámítva a fél óra bill. konfigolást, hogy a kormánnyal nem jó a 60% holtjáték miatt, hogy nappali fényben egyes városrészek bénán néznek ki, hogy van egykét villogó textúra -
    nem rossz, ugyan olyan másodpercre kiszámolt küldetések mint a driver1-ben, de sokkal összetettebbek köszönhetően a szabadságnak
    pl.: lemenni a tengerpartra, beugrani, beúszni egy barlangba a raktárépület alá, fel a csatornán, belopakodni felmászni a rakodógépre, konténert felpakolni a pótkocsira, kamiont lopni, beakasztani a vontatmányt ...
    de az is tetszett amikor mozgó kamionra kellett felparkolni a lopott kocsikkal

    Én úgy állok hozzá hogy a Driver1-et pótolja és annál sokkal jobb.
    (az 1. nem megy mert 3DFX és régi windows és régi driverek kellenének)
  • TheSandman
    #3718
    valaki másszon el és ujitson egy eredetit valahonnan, azután pedig irja be ide az értékelést
  • hiba
    #3717
    ez fura jah, de ilyen mar maskor is volt hogy telejsen eltertek a pontszamok lehet a torest pontozzak nem is a gamet :))
  • mike369
    #3716
    én is ott hallottam...
  • TheSandman
    #3715
    Jol hallottad, itt http://nforce.nl/index.php?m=sections&id=2 meg is lehet tekinteni az eddig kiadott verziokat, de érdemes megfigyelni hogy hogy a clone-os verzio eddig csak 5.6 pontot kapott a szavazatok alapján, mig az rld-s verzio már 8.1-nél jár és ez érdekes...
  • hiba
    #3714
    valszeg ez csak ismet egy rossz elkapkodott kevesbe optimalizalt programozoi munka eredmenye hogy milyert az meg rejtely
    viszont ha ezek utan kidobjak majd a statisztikat hogy biza x ezer ember megvette ps2re bezzeg a pcre csak 3-an vettek meg hat azt mar nem lehet csak a warezra kenni ezek utan...
  • mike369
    #3713
    bár én soha nem használok olyat, ami nem eredeti , de azt hallottam , hogy van ugyebár belőle egy CloneDVD verzió is. azt kellene megkukkolni...
  • 3Error #3712
    sajna, nem hiszem...
    de kifejezetten örülnék neki, ha igazad lenne...
    csakhogy ez egy (rosszul) összedobott konzol átirat...
    EZ amitöl sajna lesik a haj.
  • TheSandman
    #3711
    Nos ahogy elnézem itt mindenki a rel*aded-féle verzioval szorakozott eddig, ezáltal felröppent a lehetöség hogy a törés miatt szar a játék.
    Elöszöris kéne egy olyan emberke aki kiprobálta az eredetit és ha nála is hasonlo problémák jelentkeztek akkor leveskocka... De ha nem akkor még reménykedhetünk. Mindenesetre ez igy ebben a formában KRITIKÁN ALULI és ÉRTÉKELHETETLEN!:E Nehogy már egymax payne 2, esetleg egy nfsu2 szintü grafika után (amik mellesleg simán futottak fos gépeken is) egy semmilyen texturával nem rendelkezö játék beszaggasson 800*600-ba 1 giga ram mellett, mert leteszem a hajamat!
    Gáz.
  • zaki
    #3710
    ehh, látom beváltotta a játék a hozzá fűzött reményeket
  • Lord Myn
    #3709
    Játszom már pár napja a játékkal, és sztem annyira azért nem sz*r, mint ahogy sokan írják. Ami igazán rossz benne, az a rengeteg bug (villogó texturák, emberek/autók elsüllyednek a betonban, emberek egyhelyben forognak stb.stb., illetve nálam Nizzában a reptér környékén befagy a játék -illetve, leesik ~0.3(!)fps-re-, ha nem kapcsolom ki az árnyékokat). Amúgy nálam max. grafikán 1024-ben gyorsan megy, pedig csak felső-közép kategoriás gépem van. És igen olyan a grafika, mint a külföldi fórumban belinkelt képeken. A missziók (nekem!) nehéznek tűnnek, úgyhogy sokáig nem jutottam el velük. Egyébként a sokat szidott grafikára visszatérve: SZVSZ az autók kidolgozottsága nagyon jó (a város az sajnos elnagyolt, ez megvolt a Mafiánál is egy picit, de nem volt ennyire durva a kontraszt), a törésmodell/fizika nagyon tetszik, és ha megfigyeltétek végre nem olyanok a járművek, mintha mind most jött volna ki a szalonból vagy az autómosóból (porosak, nem csillognak annyira, néhányon még kis rohadások is vannak). Nagyon tetszett még, hogy a belassíthatjuk az akciókat és külső kamerából nézzük (ilyen volt a GTA-kban ugratáskor, csak most mi szabályozzuk ezt), ilyenkor van rajta egy motion-blur effekt (sok screenshot-ot ezzel csináltak, azért (is) néznek ki olyan jól!). Szóval, ha végre valamikor ki fog jönni egy patch hozzá, akkor nem lesz annyira rossz játék ez... (de mint néhányan, köztük magam is írtam: NE a GTA-khoz/Mafiahoz hasonlítsátok a játékot!)
  • Amse
    #3708
    Settings/Controls/Vehicle
    digital left
    digital right
    accelerate
    brake
    handbrake

    ezeket állítsd be aztán acceptet nyomj.és utána mentsd el a profile-t
  • el nino
    #3707
    ááá help nem találom a beállítást a kocsihoz:((
    nem igaz nem tom írányítani vki help plz
  • IMYke2.0.0.0
    #3706
    Pedig épp most akartam beizzítani a Flame BOT-ot...

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • hykao #3705
    Na végre egy nap, amikor nem többszáz (javarészt fölös...) hozzászólás figyel a topikban, már délelőtt...
  • BBird
    #3704
    Úgy bírom az ilyen lopták dolgokat. :-D Szép is lenne, ha felkérnek egy világhírü rendezőt, hogy segítse a csapatot, de azért a texturák egy részét már lopniuk kellett... :-DD
  • oneal1
    #3703
    mien géped van?
  • TothLaci
    #3702
    Nem is olyan rossz játék, mint gondoltam volna. Majdnem minden grafikai beállítást fullra vettem, kivéve a felbontást. Aztán rájöttem, hogy játék valamennyi része majdnem olyan, mint a GTA! A textúrák egy része is! Így tényleg bebizonyosodott, hogy loptak a GTA: Vice City-ből. Csak ne szaggatna! Akkor tényleg játszható lenne "valahogy"!
  • mike369
    #3701
    Olyan negatív ez a topic, hogy át kéne nevezni "Driv3r -" -ra.
    (esetleg Driv3r sux)
  • 3Error #3700
    nemtom írtam e már, de ez a gém egy fos.... :((
  • 3Error #3699
    Nah, állítsad le magad...

    Vagy a driv3rröl írj vagy ->...

    Rendebevan, öreg?
  • ForRedGlory
    #3698
    Honnan veszitek, hogy nem egy szar 128 megás videokártyája van, és csak feltúrta a grafikát pár screenshot erejéig?
  • Kit--Kat
    #3697
    azok a jó kis 70es évek, igazad van én is ezen gondolkoztam, még így 5évvel később a mai gagyi grafjával is szívesen játszok vele.
    Amin még gondolkoztam amit már szintén valaki mondott, hog miértnem dolgoták fel a Driver1et, persze a városokatt újramodellezték volna meg ilyesmi, de a lényeg a kor meg a hangulat megmaradt volna
  • CalebJoe
    #3696
    Én sokat nyomtam még annak idején a Driver 1,2-őt annak volt egy sajátos hangulata de ennek sajnos nincs már meg az.
  • Kit--Kat
    #3695
    de miért a GTA-hoz hasonlítjátok?? semmi köze hozzááá wháááá.
    Ha utána olvastatok EKKORA BETŰKKEL írták, hogy az autózás a lényeg az a fontos arramentek rá, a Tanneres rész az 1 mai szükésges dolog ami nélkül nem lehet eladni már ezeket
  • CalebJoe
    #3694
    Ekkora egy fos játékot látszik, hogy a grafikára adtak a játékélmény meg mehet a kukába, inkább a GTA lehet csúnyább de élményben a legjobb.
    Ja meg, hogy a legnagyobb gépeken is akad pfff..
  • Kit--Kat
    #3693
    a zenéje viszont nagyon jó azt el kell ismernie mindenkinek
  • Kit--Kat
    #3692
    kössz, de ha minden jól megy, holnap jön 1 új Geeforce szal kihúzom addig

    Látom rendesen kapod itt az oltásokat:)
  • Newfronter
    #3691
    Ok rendben majd akkor szólok ha játszok is vele...
  • crossy104
    #3690
    Természetesen igazad van.De annyi probléma van amit ti is leirtatok, hogy iszonyat.Teljesen mást vártam, és szerintem sokan igy vagyunk ezzel.Bizom benne, hogy javitás hegyek jönnek ki, mert ide igencsak sok kell.
  • hiba
    #3689
    illett volna de mafiat pcre irtak ezt meg nem :(
  • Deajka
    #3688
    Látom ezt gémet sem töltöm le.
    Amúgy meg nem nagyon van átk..a senki hiszen itt a nagy-nagy % wrz-ból szerezte be...sztem.
  • báttyó02
    #3687
    te amugy van egy progi,3D Analyze,ezzel emulálni lehet a shadereket..én kipróbáltam a top spin-nél(aminek kell shader)és alapból nem inditotta el,de miután ezzel inditottam,elindult,csak hibásak voltak a textúrák,de elindult,lehet csak elálitottam valamit.
    ŐPróbáld ki!