6730
  • gyraph
    #3774
    Dobd at privibe a cimedet!
  • bitubo
    #3773
  • Duddits
    #3772
    Mellette?? Háááát..... Nem akarom sorolni... 128 MB, de réig, amit már kapni se lehet. Ugyan olyan régi alaplap. Geforce 2 Ti.
    Akkor fölöslenne átrakni a P4-et az én gépembe?
  • Lord Myn
    #3771
    Hacsak úgy nem... Fater örülni fog
  • bitubo
    #3770
    hát ha felhuzza...
  • Lord Myn
    #3769
    Azzal sem lenne sokkal jobb, mert annak meg kicsi az órajele...
  • bitubo
    #3768
    azon lehet jobban menne,csak kérdés mi van még melette
  • Duddits
    #3767
    És egy Pentium 1500-assal hogy menne? Mert fater gépébe olyan van.
  • bitubo
    #3766
    csak annyit akartam mondani hogy kevés hozzá a géped,a celeron irodai gépekbe való processzor,szvsz játékokhoz gyenge, a ramod meg kevés.
  • Lord Myn
    #3765
    Nem tudsz nekem küldeni mailben kimentett állást?
  • gyraph
    #3764
    En csalas nelkul vegigvittem, szoval meg lehet csinalni...
  • Duddits
    #3763
    Nem értem a kérdésed! Írd le normálisan!



    Bakker! Ez már nem igaz! Ilyennel nem taliztam! 800x600 minden szar kikapcsolva és majdnem jobban szaggat mint mindennel bekapcsolva 640x480. ezt a szart! Valamit lehet még csinálni, hogy jobb legyen?
  • Lacus83
    #3762
    Végigvittem!
    Az utolsó küldetés nagyon durva, elegem lett és kerestem egy örökélet trainert, és kiderült, hogy csalás nelkül meg se lehetne csinálni mert szar a script:
    lelövöm messziröl, de ha közelebb megyek újra megjelenik mert messziről nem lőhetek a script szerint, néha a semmiből 1 méterrel etöttem jelennek meg a fehér öltönyös testőrök, nem számoltam de lehettek vagy 30-an, a főellensébe meg legalább 10 tárat kellett lőni.
    A gyalogos részeket kihagyhatták volna.
    2 délután alatt végig lehet vinni
  • Lord Myn
    #3761
    Valaki nem tudja hozzá a cheatet, amivel unlockolhatom az isztambuli pályát is, az Undercover nem tetszik (nem is megy... ) és
    nem akarom odáig játszani, viszont a Take a Ride nagyon bejön és szeretném "törökbe'" nyomni! Amúgy már más is kérdezte, de tényleg fel lehet szállni a magasvasútra?
  • bitubo
    #3760
    talán me celeron?meg 256 ram?
  • PLackó
    #3758
    hát jó,azért a windowsod hagy neki kb.90 megát ami ehhez a játékhoz képest is kevés memória ám.
  • Prince007
    #3757
    Éljen! Most már Retteghetünk!
  • Duddits
    #3756
    Azért nincs olyan szép grafja, hogy RAM kelljen neki.
  • leslieboy
    #3755
    Bocsi elírás!elegem lett,nem vagyok náthás!
  • hykao #3754
    Elég kevés az infó, amit kínálsz... :) Sokféleképp akadozhat egy játék, pl. a szokásos videokártya kraft elégtelenség mellett: hang, sok swap, stb. miatt is...
    Mondjuk a 256 mega ram alapból nagyon kevés ma már!
  • PLackó
    #3753
    el tudok szórakozni a game-el de borzalmas textúra hibák vannak.(nálam a vasútnak,csónaknak,házaknak,és legtöbb autónak is 5.3-as catalyst.)
    majd rakok be képet mert azért ennyire nem hiszem hogy nektek is ilyen lenne.
    a magasvasútra nem lehet amúgy felszállni?
  • Lacus83
    #3752
    a RAM miatt akadozik, 512 is kevés neki
  • leslieboy
    #3751
    Nekem se sikerült!2ghz intel4 radeon 9600pro 128MB 256MB RAM.
    Mindent próbáltam!Ezekkel sikerült viszonylag játszhatóvá tenni!Aztán mivel elegebb lett,uninstall!Várok a patch-re.
  • Duddits
    #3750
    5.2-es van. De ne mond már, hogy levettem a legszarabb felbontásra és még így is szaggat??!! Azért nem szar gépem van! De ha azoktól függ, akkor mindjárt megnézem azokat.
  • mike369
    #3749
    Éljen a háziga(rá)zda!
  • leslieboy
    #3748
    Hang eax levételt próbáltad?Árnyék kikapcsolása?Vagy próbáld a drivert!Állítólag 5.2 catalyst kell!
  • Duddits
    #3747
    Létszi adjatok már választ arra, hogy miért akadozik még 640x480-as felbontásba is??!!

    Gép: Celeron 2.4, 256 MB ram, Radeon 9600 128 MB.
  • stifi
    #3746
    báttyó megmagyarázta hogy értettem :)
    100 emberből akit érdekel ez a játék, ha ötnek tetszik, az sok!
  • fistin
    #3745
    annyira emlegették, én is úgy vártam, mint a driver 3-at is...
    neszeneked!!
    amúyg valaki ki tudta törni az oszlopot az út szélén?
  • Vlala #3739
    a lökhárítónézet jó, csak ne kívülről kelljen vezetni!
  • 12346
    #3738
    nem is volt szó soha belsőnézetről. remélem mod barát gém.
  • gyraph
    #3737
    Van olyan nezet, ami kb. a motorhazteto legelejere, tetejere van rakva, szoval autobol semmit nem latni, vagy taviranyitoval auto utan rohanos :).
  • Vlala #3736
    Nincs belső nézet? Grrr...
  • TheSandman
    #3735
    ehhe
  • gyraph
    #3734
    Nekem kb. ugyanez a velemenyem. En vegig is toltam tegnap estere...
    Nekem akadas nelkul futott 1280X1024 32bit-en, 9800pro-val...Audigy2 van nalam is, hangokkal se volt kulonosebb gondom. En gamepad-del (analog)toltam vegig es igy abszolut elveztem az iranyitast...Miamiban csusznak az autok es himbaloznak, mint a regi amcsi uldozos filmekben, de Nizza is hozta a Ronin-os hangulatot en kimondottan elveztem az uldozos reszeket a sikatorokban stb.. Jo kuldetesek voltak szerintem. Nem azt mondom, hogy nem lattam mar jobb grafikat, de eppen megfelelt...pl. a fenyek-arnyekok nagyon hoztak a hangulatot(napfelkelte,naplemente). Azt se mondanam, hogy kulonosebben kihaltak lettek volna az utcak, mindig boklaszott par ember is.
    Persze idegesitoek voltak nagyon az auto nelkuli boklaszasok, mert hosunk mindenhova beakad, az ellenfelek pedig olyan primitivek, hogy hihetetlen. A textura hibak is eleg szembetunoek, de egy ido utan nem zavart. Az uldozos reszek akkor is nagyon ott vannak, marpedig a jatek 80szazalekat ez teszi ki. Az iranyitast en kimondottan elveztem...na azt nem mondom, hogy szim, de ehhez a jatekhoz nem kene jobb nekem...belso nezetet tehettek volna bele, vagy legalabb motorhaztetot.
    Szigoruan maganvelemeny.
  • Vlala #3732
    na nem azért, hogy hasonlítsam, de a GTA 3 se lett egy matyóhímzés, mégis, mint az első 3D-s GTA, nagyon népszerű volt. Aztán jött a Vice City, amely sokkal jobb lett.
    Nem offként mondtam, hanem példaként: lehet, hogy a Driver 4 lesz a készítők nagy dobása?
  • báttyó02
    #3731
    :DDD
    akkor ugyérti szerintem,hogy 100ilyen tipusu játékot is kedvelő emberből 5-nek tetszik ez kb.
  • Vlala #3730
    ha 100-ból 5 embernek tetszik egy játék, az már jó arány sztem...
    Főleg, ha azt nézzük, 100-ból csak 40 embernek van számítógépe, csak 20 szokott rendszeresen játszani, és csak 5-10 szereti az autós-lövöldözős-mászkálós játékokat...
    Bocs.
  • stifi
    #3728
    manapság? inkább 1-2 évvel ezelőtt csináltak már jobb szintű játékokat, a manapságot kár is megemlíteni :D
  • stifi
    #3727
    nem.
    100ból 5 embernek ha tetszik...