6730
  • Kaszi46
    #5264
    valaki berakna helyettem 1 nagy hányós smile-t? köszi
    dr1ver foreva!
  • cicai
    #5263
    a take of ride- ban (nice) hol vannak a bonusz kocsik és azok az emberek akik elvannak bújva és m-16 lőnek és 10 van a városban.
    kérlek segítsetek.
  • reménytelen
    #5262
    Hogy érted el az All access cheat-et PC-n? Én már vagy háromszor megcsináltam az utolsó küldetést (eddig vittem szabályosan, az utolsó is megy), de soha nem adta meg a Cheats menüt. Pedig fönn van a 2. patch is? Mi a baj???
  • tHoMaSmAn
    #5261
    Mint látod, ujrakezdtem, az all access cheat-el (szégyen, de ez van, csak igy tudtam elérni, hogy ne kelljen addig ujra játszanom) Mert nem lustaság ez, csak szvsz nem ér annyit a kevés szabadidőmből elpocsékolni, hogy a megelőző küldetéseket ujrajátszam. Persze, ha egy GTA szinvonalú játék lenne, 3-szor is ujrajátszanám... :D De ez már más kérdés, erre visszatérhetünk júniusban, mikor végre kijön a GTA-SA! :D
  • fistin
    #5260
    hát nem ezt mondtam
  • tHoMaSmAn
    #5259
    Hmmm...képzeld voltam olyan kreativ, hogy így kezdtem, gond nélkül benn is voltam a banda székhelyén, ott franciául pofázott nekem vki (gondolom a főnök), nem bántottak. Mivel itt én ugy gondoltam, hogy beteszik a teherautóba a kocsit ezzel próbálkoztam, illetve vártam....semmi, nos ekkor gondoltam kezelébe veszem a dolgokat, és viszem a verdát, de amint beszálltam ÉS ELINDULTAM, rögtön elkezdtek lőni,é ez sem lett volna SZÁMOMRA gond, de azonnal mission failed lett, mivel az autó túl sokat sérült... nos ezért gondoltam ki, hogy bemegyek a teherautóval, vagy anélkül ,megyek tök mindegy, lelövöm a skacokat, aztán ugy hozom a verdát! De egy embert nem veszek észre, honnan lő! Nem stilusom a minden áron gyakolás, inkább okosan szeretem megcsinálni a játékok küldetéseit, ennyit a KREATIVITÁSRÓL! :)

    Na mék próbálkozni!!
  • reménytelen
    #5258
    De lehet, hogy nem is csinálnak cracket a patch-hez, mert hát ugyebár működik a régivel. Amúgy a kettes patch tényleg nem csak az exe-t javítja, és a legszembetűnőbb jó irányú változás, hogy a fuck nem villognak. Még néhány felhőkarcolón villog a textúra, de az tényleg elenyésző...
  • Falconer
    #5257
    Hmmmm...
    Mennyire nem vagy kreatív. Már gondolom megcsináltad, de a ott az a poén, hogy ellopod a teherautót, azt hiszik, hogy te vagy a sofőr, utána viszed a kocsit. Amikor meg elkezdenek üldözni, szépen kiszállsz, aztán lelövöd őket. És akkor adios.
  • fistin
    #5256
    na elpasszolod nekem is lécci?
  • báttyó02
    #5255
    ez igaz,de mondom a fák villogása eltünt pl.
  • hykao #5245
    Előbb-utóbb csak megértik... :))
  • IMYke2.0.0.0
    #5244
    Én is ezt magyarázom már jó ideje: hiába rakja fel bárki is a patcheket, ha utána az "eredeti" törést visszamásolja, amikor az indító alkalmazás is módosításra kerül (és ugye, tudjuk, az képezi a játék motorját).

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • hykao #5243
    Ha végigolvasod a saját #5239-es hozzászólásodat, akkor kiviláglik, hogy a peccs jórésze a különböző hangproblémákat (is) orvosolja, illetve beállítási megoldásokat kínál a szöveg megannyi hangproblémára.
    Persze mivel még nincs ehhez a peccshez krekk, a régi krekk visszarakásával adtál a szarnak egy pofont peccs ügyileg... :))
    Magyarán ha majd lesz ehhez való krekk, akkor fog igazán kiderülni, hogy milyen is ez a peccs...(vagy ha valaki - akinek megvan eredetiben - felrakja, és megosztja velünk a tapasztalatait...)
  • Tiby
    #5242
    Nah akkor egész jó kis játék lesz belőle a végén.Hajrá!!
  • báttyó02
    #5241
    na feltettem nagy nehezen a patch2-t.
    ugy kb.15percig telepitette :D
    amugy 12mb-os exe-t csinált,amit lecseréltem a crack-re,és inditottam a játékot. hát ami észrevehető volt,hogy a fák nem villognak,és talán egy két bug eltünt,meg észrevettem egy érdekes dolgot...több ember mászkált az utcákon .dddd
    amerre mentem a városba,a járdán folyamatosan sétáltak az emberek,erre a patch előtt ilyen mennyiségeb nem emlékszem :DD
    amúgy még megnéztem azt is,hogy ha egedélyezem a hangot,akkor milyen,hát szaggatni már ritkán szaggatott,de viszont erős lassulást éreztem,ugyhogy a hangot le is tiltottam rögtön,remélem következő patch-ekben ezt már javitják....
  • báttyó02
    #5240
    faszom!

    ezt irja ki mikor fel akarom tenni a patchet: invalid patch file

    mit csináljak nem tudja valaki?
  • báttyó02
    #5239
    DRIV3R European retail patch #2
    Install Instructions

    - Locate the DRIV3R Patch (DRIV3R-EUROPE_RETAIL-UPDATE2.EXE)
    - Double-click on the file
    - This will either open a new window or a seperate decompression program
    - Select the DRIV3R-EUROPE_RETAIL-UPDATE2.EXE file and drag it to your Desktop
    - Double-click the DRIV3R-EUROPE_RETAIL-UPDATE2.EXE to execute it

    Driv3r Patch 2 Release notes.

    Here is the full change list:

    - Screen corruption in the Main Menu if Anti-Aliasing is enabled on your video card is fixed.
    - Issue where if you have an ATI Radeon series video card you may encounter a situation where at night if you collide with another object the buildings nearest or in line-of-sight of the collision will appear with rainbow or bright white textures is fixed
    - If you have a Matrox P750 or Matrox Parhelia video card you would encounter a situation where vehicle windows are not displaying properly and showing up as a solid white texture.
    - During gameplay, if you have all other video options enabled except for advanced shaders, you may encounter a situation where your character's hands and legs appear white. To resolve this go into Options - Settings - Display - Advanced Video Card Settings and enable advanced shaders. This issue is resolved.
    - Added improvements to enhance gameplay performance.
    - If you have a LCD display you may encounter a situation where during all introduction movies, before selecting a profile, the picture is offset to the left or to the right and auto-adjustment does not help. To resolve this issue, once you have created a profile go into Options - Settings - Display - Advanced Video Card Settings and adjust your resolution to 800x600 or higher.
    - If you are experiencing sound problems, including volume issues, missing audio channels (i.e., no sound comes through your center speaker channel), crashes, or any other audio issues, we recommend switching your sound driver to the default MILES Fast 2D Driver.
    - If you have a Sound Blaster PCI 16/64/128 sound card you may encounter a situation where if you hit ESC when firing a fully automatic weapon, such as the M16, the audio will stutter for a few seconds before entering the menu.
    - If you have a Sound Blaster Live! 5.1, Sound Blaster Audigy, Sound Blaster Audigy LS, or ADI AD1980 sound card you may encounter a situation where with 5.1 speakers selected, in third-person camera view, any in-game effects, such as gunfire, only come from the center channel. This is normal behavior.
    - If you have a Turtle Beach Santa Cruz, Sound Blaster Live! 5.1, Sound Blaster Audigy LS, or Realtek ALC650 sound card you may encounter a situation where in the game menu and during cutscenes, regardless of audio settings, with 5.1 speakers selected, no sound is produced by the center channel. This is normal behavior.
    - If you have a Sound Blaster Extigy sound card you may encounter a situation where during gameplay, regardless of audio settings, with 5.1 speakers selected, the front left and right speakers only produce audio. This is normal behavior.
    - Driv3r does not support non-analog gamepads, such as the Microsoft Sidewinder, Gravis Gamepad Pro, or Logitech Precision gamepad. You will need to obtain an analog controller, such as the Logitech Dual-Action gamepad or Logitech Wingman Rumblepad if you wish to play Driv3r with a gamepad.
    - During gameplay you may encounter a situation where, depending upon the viewing angle and distance from the car you are driving a black box will appear around your steering wheel. This is fixed.
    - During gameplay you may encounter a situation where, if you have shadows enabled and are standing in a shadowed area on a daylight level, the muzzle flash from your selected weapon will not be present while it is present during night time levels. This is fixed.
    - During gameplay you may encounter a situation where the water does not appear transparent or is a solid texture. This is fixed.
  • báttyó02
    #5238
    amugy most rakom fel ujjra,hogy feltegyem rá a patch2-t,remélem segit valamit a hang problémán,mert nekem full grafon simán ment,(AA,AFminden bekapcs,egyedül az árnyékok nem),de a hangot muszály voltam tiltani..
  • báttyó02
    #5237
  • Solid Snake
    #5236
    Mester
  • báttyó02
    #5235
    király
  • IMYke2.0.0.0
    #5234
    Nyugi. Készül. A héten már kikerül a honlapomra.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtuaDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • doncarlos
    #5233
    Szasztok! Mi a helyzet a magyarosításal? Van már a game-hez? Nagyon kéne... help!!!
  • báttyó02
    #5232
    ok most fennvok!
  • fistin
    #5231
    ja és figyu én még most sem értem, de nem is fogom, mert ahogy kijátszottam, már uninstall is volt. a csávó egy driver, árulás lesz, meg gyilok. erre megy a game nem? szal ennyi
    ja, és újrakezdted?
    mert bugod volt, meg elszállt a mentésed
  • fistin
    #5230
    nem kell lelőni őköt!
    csak ellopod az ótót, és követ egy kocsi, azt lerázod(mondjuk olyan barbár módon, hogy kiszállsz, és lelövöd, aztán beviszed a kocsit. csak kerülőúton menj, mert ott áll egy úttorlasz ellenséges kocsikkal! de majd meglátod
  • fistin
    #5229
    [email protected]
  • tHoMaSmAn
    #5228
    Hijack nevű küldetésnél, (mikor a teherautót kell köveni, hogy utána az udvarban álló ekete verdát ellopjam) egy embert kivéve mindenkit kicsinálok, de azt az egyet aki végül mindig lelő, nem találom! Honnan lő? Hol keressem, hogy leszedhessem? Ott maradhatna tőlem, csak ha igy szállok be az autóba mission failed lesz, mert lövi az autót!
  • reménytelen
    #5227
    Ha legközelebb jössz Msn-re, elküldöm.
  • báttyó02
    #5226
  • báttyó02
    #5225
    vagy gyere msn-re ugyanez a cimem :)
  • báttyó02
    #5224
    [email protected] légyszi küldd el ha tudod :D
  • reménytelen
    #5223
    Nekem megvan, csak nem látok címet...
  • báttyó02
    #5222
  • báttyó02
    #5221
    valaki akinek megvan nem tudná elküldeni nekem?
  • báttyó02
    #5220
    öö izéé....és azt hol találok? :O
  • reménytelen
    #5219
    Eredeti exe kell, nincs mese.
  • báttyó02
    #5218
    mikor fel akarom nyomni akármelyik patchet,ezt irja ki:

    Cannot locate Driv3r(europe),RETAIL,on your computer.

    ez mi a tökömet akar jelenteni?
  • báttyó02
    #5217
    patch 2 EU
  • reménytelen
    #5216
    Van már belőle EU