6730
  • IMYke2.0.0.0
    #5829
    A letölthető próbaverzió is tökéletes a munkára!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • EmIn3m02
    #5828
    szerinted?....
  • reménytelen
    #5827
    És honnan a bigyóból szerezzen az ember ingyen Sony Vegas 5.0-öt???
  • IMYke2.0.0.0
    #5826
    1. Telepítsd a K-Lite Mega Codec Pack-ot! - ez tartalmaz MINDEN fontos codec-et a tömörítéshez
    2. A nyersanyagot NE VirtualDub-bal akard betömöríteni!
    3. Használd a Sony VEGAS 5.0-t a munkára.
    4. DivX 5.2.1-es formátumba ments, közepes minőségben.
    5. A 640*480 a VEGAS-szal történő exportáláskor nyugodt szívvel megtartható.

    Meg fogsz lepődni, hogy mennyire kicsi lesz a fájl!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
    Munkahelyi gép: Hewlett-Packard HP Compaq dc 7100 CMT .:|:. Intel® 915 G chipset .:|:. Intel Pentium 4 540 (3200 MHz, FSB 800) .:|:. 512 DDR (400 MHz) RAM .:|:. 80 GB SATA .:|:. Intel® integrated Graphics Media Accelerator 900 .:|:. Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet for HP .:|:. 340W power supply - Active PFC .:|:. Windows XP HUN SP2
  • bertino
    #5825
    Nem olyan sok
  • M@TriX
    #5824
    hány perc?
  • bertino
    #5823
    Ehh, 640*480-ba eddig 109 mb

    És nem tudom összébb tömöríteni, mert a virtualdub cpu hibát ir ki, ha összébb akarom sűríteni
  • bertino
    #5822
    Maga a movie már oké :) , csak az a baj, hogyha kisebb méretűre állítom a képet, mint ahogy felvettem... akkor az egész mérete is kisebb... meg a jelenet kockáké is... kettő között meg ugye feketeség, tehát:
    (nagyobból kisebbe menően mondom)
    Nagy kocka, még beljebb feketeség, még beljebb pedig amit felvettem.

    Ezt a feketeséget nem tudjátok, hogyan lehetne kivonni belőle vmi progival ? mert ha monnyuk 640*480-ba hagyom, bazi nagy file lesz akármivel is tömörítem :-(
  • PLackó
    #5821
    tudom,de mivel eléggé megnőtt az exe mérete ezrt gondolom sokat javít azon is,de ha visszcrackolom elvész
  • EmIn3m02
    #5820
    de van amit igy is javit
  • IMYke2.0.0.0
    #5819
    De ugyanakkor elfikázza a javítások nagy részét!



    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • EmIn3m02
    #5818
    az eredeti crack jó hozzá,vagyis azzal elindul..
  • PLackó
    #5817
  • M@TriX
    #5816
    még mielőtt az update kijött volna
  • PLackó
    #5815
    az update 2-őhöz kijött már crack?
  • M@TriX
    #5814
    ja még azokat az apróságokat hiányoltam, hogy pl mocinál letenné a lábát meg ilyesmi, ami mondjuk a VC-ben van. a motorral sajna nagyon nem vagyok kibékülve, mert olyan a "fizikája", mint a GTA3-ba betett állmoci. szinte úgy fordul mint egy autó nem leng be meg ilyesmi sajna.
  • rorr
    #5813
    nincs mit.
  • IMYke2.0.0.0
    #5812
    Használj Sony VEGAS 5.0-t! - iszonyat jó effektekkel tudod megtűzdelni a filmet, néhány kattintás és testreszabás után!

    ===============================
    .:i2k:. melóból:
  • Stroci
    #5811
    Bertino! Nem kell beállítani a film végét; egyszerűen rákattintasz a SHARE-re és beállítod, hogy avi, mpeg... stb...
  • M@TriX
    #5810
    ellenben az átvezetők és a zene nagyon tetszik...
  • bertino
    #5809
    Tudom nem ide tartozik, bocsi is érte, de mégiscsak Driv3r-al kapcsolatos

    Srácok, Ulead Videostudio 8-ban hogyan tudom beállítani a film végét ? Mert az eleje még okés... azt meg se kell adni, de vhogy le kellene zárni a filmet
  • PLackó
    #5808
  • Kit--Kat
    #5807
    őő jahh a kocsik hanja tényleg harmat gyenge, annó a honlapukon is verték a mellüket mennyi ideig készítették 1 autó hangját pfff....
    ez még a Gta AUTÓ HANGJAIT IS MAGASAN ALÚLMÚLJA, 1EDÜL A GYORSASÁGI MOTORNAK MEG A MOTORCSÓNAKOKNAK VAN JÓ HANGJA. sry most vettem észre kepszlok, már nem írom újra
  • M@TriX
    #5806
    de ha felrakod az első részt nem sokminden változott sajna. ami részben nem baj csak mondom. az első rész már jópár éve volt. meg a making ofban mondják, mindegyik autónak más hangja van, pedig azokat emelték át ami az egyben is volt. :)
    szóval mondom, hogy egy kis szórakozásnak jó...
  • Kit--Kat
    #5805
    hehh ráadásul a kamu kifogások:DDD
    az éjszaka elég ratyi lett avval a kis lilás árnyalattal Dél-Kelet irányba:)
  • hykao #5804
    Nem mondom, hogy nincsenek hibái a játéknak. (engem pl. a gagyi autó és motorhangok jobban zavarnak...)
    Mindazonáltal szerintem összességében jobb - élethűbb!!! - a grafikája mint a PC-n eddig megjelent GTA sorozatnak...
    Szerintem az irányítás rövid időn belül megszokható, és valahogy az összhangulat nem olyan rossz.
    Én a zenét és az alkony-hajnal napszakok hangulatát emelném ki. (az éjszaka valahogy sztem nem az igazi...)
    Szal ha az ember kicsit belemelegszik, akkor azért nem olyan rossz, főleg Nizza és Konstantinápoly...persze ehhez is türelem kell...de birom, amikor egyesek majd megpukkadnak dühükben, hogy az általuk ingyen letöltött játék nem olyan, mint amilyet ők elképzeltek maguknak... :)
  • hykao #5803
    Én ilyenekkel nem találkoztam lol... :)
  • grizzly21
    #5802
    milyen exe?
  • PLackó
    #5801
    :)
  • Prézli
    #5800
    Az exe-vel
  • grizzly21
    #5799
    Na azért ezt nem teljesen így kell elképzelni. Vannak öcséim is. Én sokat foglalkozom flashel honlaptervezéssel, meg netezek és arra megteszi ez is. Nem mellékes, hogy mivel nem rossz gép így sokszor itt is maradok játszani. Viszont ha van egy játék ami a másikon jóval jobban megy, akkor elhesegetek mindenkit onnan. -természetesen:)
  • PLackó
    #5798
    és játékre inkább ezt használod mint a 9600XT-t?:)
  • PLackó
    #5797
    újraindul??hmm.tápod milyen?
  • Prince007
    #5796
    Hát pl. nem akad. De a speciális dolgok ki vannak kapcsolva.
    A hang teljes kikapcsolásával egész jól megugrik a teljesítmény.(ha visszakapcsolom a hangot fél óránként ujraindul a gép:(()
  • grizzly21
    #5795
    nana. Sokan lebecsülik a kis VGA-mat, de nagyon sok az ítélet. Sztem jó kis kártya még most is (nemcsak magyar viszonylatban). Úgy képzeld el hogy az nba 2005-öt 1600*1200ban (!!!) közel full beállításokkal gyönyörűen viszi. És a half lifefal is elboldogult. Nem beszélve a doomról, de sorolhatnám. Szóval vigyázni
  • PLackó
    #5794
    5200-essel?:O
    milyen az a rendes?:P
  • Prince007
    #5793
    Nekem a gépemen 1024*768 Mediumba rendesen megy. Árnyék, hang ilyesmi kikapcsolva.
  • PLackó
    #5792
    akkor tényleg egyforma gépünk van:)
    hát ottmár jóva gyérebb..fx 5600 nagggyon gyengusz.
    szerintem boldog lehetsz ha 800*600 low-vagy medium
  • grizzly21
    #5791
    512DDR, másik gép: 2.4Ghz,512,Geforce FX 5600. ott milyen lesz?
  • PLackó
    #5790
    szóval mennyi memóriád van?