6730
  • Gerzson
    #1682
    hülyék lennének novemberben kiadni, hiszen akkor mindenki javában GTA4-ezik majd (ha az nem csúszik)
    de már nagyon várom a megjelenést
  • Kit--Kat
    #1681
    voltak akik azt mondták, hogy túlságosan lehúzták, pl, hogy úgyálltak hozzá mint a Vice Cityhez, közben egyáltalán nem arra ment a játék.
    Szóval ez olyan szubjektív.
    Én is játszottam vele, de én nem akarok véleményt mondani.
  • Taranov
    #1680
    Ezért reménykedtem benne, hogy majd nagyon sokat javítanak, de most tényleg túl nagy a csönd. Ezért gondoltam, hogy esetleg nem is jön PC-re vagy megint késik egy évet. Nem tudom, elég gázos.
  • Hentes Bill #1679
    én is
  • hykao #1678
    a hírverés nagy volt...meg a fújolás is, miután kijött...
  • Kit--Kat
    #1677
    Engem azzavar, hogy nagy a csönd. Ilyen PS2 nagy hírverés után csodálkoznék, ha suttyomban kerülne aranylemezre és így a boltokba.
  • Hentes Bill #1676
    pfff, meg is lepődnék rendesen, ha kijönne a jövő héten
  • Taranov
    #1675
    Nem tudja senki. Novembert mondtak legutoljára.
  • ppeti66
    #1674
    Nem tudja valaki mikormjelenik meg PC-re a DRIV3R???
  • Taranov
    #1673
    Meglehet az is, hogy anyagi problémáik vannak, nem?
    Mert ez a gém iszonyatosan sokba került nekik, le is volt írva ide nemrég, hogy mennyibe, de meg se tudtam jegyezni :)
    Sajnálnám, hogyha emellett rossz lenne, hiszen olcsón is lehet jó játékot csinálni.
    Pl. Mafia.
    Nem térképeztek fel benne sehány várost meg ilyesmi, de mégis nagyon jó játék volt kitalált városban. Bár lehet, hogy nem hozott akkora bevételt, mint amekkorára a Driv3r készítői számítanak.
  • Kit--Kat
    #1672
    szerintem, ha akartak valami jót csinálni vele, ez már megvót:)
  • grebber
    #1671
    Majd egyszer csak hirtelen kiadják habár jobb lenne ha még dolgoznának rajta a game érdekében.
  • rezsofiz
    #1670
    up
  • Hentes Bill #1669
    pfff, mi lesz már a gémmel?
  • grebber
    #1668
    ÁÁÁ ezek nem olyan nagy igényű game-ek attól függ milyen géped van.
  • magus
    #1667
    év végéig kb 20x verem a fejemet a falba hogy semmi se fog gutni a gepemen.
  • M@TriX
    #1666
    az már nincs is olyan messze...
  • grebber
    #1665
    Az zsír lenne nagyon év végégig nagy lesz a gamedömping.
  • Kit--Kat
    #1664
    állítólag október 1.
  • M@TriX
    #1663
    kibővítem a mondatod: mikor adják már ki? :)
  • Charly
    #1662
    Sziasztok mikor adják ki?
  • Taranov
    #1661
    Én attól félek, hogy nem lehet benne sokmindent csinálni a missziókon kívül, mint a Driver 1-ben.
    Ha túl nehéz lesz az meg nagy baj lesz nekem, mert sem az 1-ben, sem a 2-ben nem sikerült átjutnom a plusz pályákra.
  • Davidka
    #1660
    remélem nem :(
    a képek alapján nagyon jónak tűnt... :(((( Az meg ha nehéz nekem nem vaj, legalább tovább elvagyok vele.... Ha meg nagyon szar lesz, akkor meg ott van a PoP2 :)
  • grebber
    #1659
    Én végigviszem az tuti ha szar lesz ha nagyon szar lesz, sőt még akkor is ha jó lesz!
  • Taranov
    #1658
    November? talán...
    De lehet, hogy nagyon szar lesz :(
  • Hentes Bill #1657
    DE MIKOR JÖN?!
  • Davidka
    #1656
    szétzúzzuk az esgét a 8 millió hozzászólással :D:D:D
  • Taranov
    #1655
    :D
    De ha majd kijön a game... :)
  • rezsofiz
    #1654
    : )))
  • Davidka
    #1653
    keményen üzzük ezt a csodás mesterséget :)
  • Hentes Bill #1652
    az
  • rezsofiz
    #1651
    Pangás.
  • traXion
    #1650
    Csöndben várunk, tedd ezt te is! psszt!
  • rezsofiz
    #1649

    pangás
  • Davidka
    #1648
    Én amikor meghallottam ezeket a rossz kritikákat, nagyon elkeserettem, de aztán belegondoltam, hogy az konzol, és a PC-n alapból megoldódna 1-2 probléma, mint az ember irányítása, hisz van egér :)
    Remélem, hogy jó lesz...
  • Argon
    #1647
    Már én sem tudom annyi megjelenési dátum volt, hogy már nem lehet tudni most mi az igaz. Egyébként én is nagyon várom, de elég lehangoló kritikát kapott úgy hallottam.
  • Davidka
    #1646
    Talált ;)
    Remélem minél hamarabb lesz :)
    Egyébként lehet tudni már, hogy mikor jön ki? Csak mer azóta találtam olyan infót is, hogy októberben :)))) Akkor most mi? szeptember, október, vagy november???
  • Argon
    #1645
    Csak nem Dave vagy? A képek nagy része xbox-os, de van egy-kettő ami Ps2. Sajna valami különös oknál fogva nem találtam Pc-seket. De majd lesz valamikor.
  • Davidka
    #1644
    gondoltam, hogy nincs túl sok :) De mikor meg akartam nézni a driv3r hivatalos lapját nem jött be :(
  • Hentes Bill #1643
    hát mivel kb 5 pc-s kép van eddig ne mhiszem :P