6730
  • joe14
    #1842
    mikor jelenik meg a játék?
  • JohnnySmith
    #1841
    :DDDDD már megint ez az emu :DDD
    nem egyébként
  • Tibor
    #1840
    emuval megy a game?
  • arty
    #1839
    atari honlap már nem ír a pc portról ... igy jártunk :(
  • M@TriX
    #1838
    konzolon amúgy milyen sikere volt, így SA után már nem kérdezem, de akkor. :)
  • Taranov
    #1837
    Egyáltalán megjelenik PC-re? Lehet, hogy időközben letettek róla :(
    Ha megjelenik, akkor csak a maguk ellenségei, mert a PS2-es megjelenés után - ami szintén késett - hónapokkal már nem lesz akkora az érdeklődés utána, mint amekkora most lenne, vagy augusztusban, szeptemberben lett volna szvsz.
  • balintka
    #1836
    A hivatalos honlapon hol írják hogy mikor jön ki?
  • Taranov
    #1835
    Jah. Én meg már nem játszom semmi ilyen stílusúval, mert a VC-t már rég meguntam.
    Marad a Fifa :)
  • M@TriX
    #1834
    pedig most jól jött volna, a VC-t unom, az SA még nem jön.... holtidő van...
  • M@TriX
    #1833
    mintha én mondtam volna..., pedig kár lenne érte...
  • Taranov
    #1832
    Hát ez szánalmas lassan.
    2003 óta ígérik, ha jól emlékszem.
    Egyébként ha májusig nem jön ki, szívnak, mert akkor jön a San Andreas, és kutyát se fogja érdekelni már a Driver3. Ebben a stílusban a Driver volt a kedvenc játékom, de kezdek kiábrándulni belől.
  • Gabe18
    #1831
    A #1771-et én viccnek irtam,de hát ezek után...

    576:
    "Egy nagyobb halasztást követően 2005 első negyedévében kellene érkeznie a Driv3r PC-s portjának az Atari előzetes ígéretei szerint, ám a kiadó frissen közzétett üzleti jelentése éppen az ellenkezőjét bizonyítja. A beszámolóban felsorolásra kerül a következő esztendő márciusáig kiadásra szánt összes tétel címe, s ezek között bizony nem szerepel a széria harmadik részének PC-s átirata. Esetleges újabb késésről eddig nem tett jelentést az Atari, azaz csak találgatni tudunk a játék sorsát illetően. "
  • gumikacsa
    #1830
    Én is :)
  • Taranov
    #1829
  • Hentes Bill #1828
    baz, 54 ú jüzenet, azt hittem má, hogy megjelent a játék
  • joe04
    #1827
  • Taranov
    #1826
    Jó lehet január 1-én születni. Egyszerre van a szülinapod az újévvel!
  • malter
    #1825
  • Taranov
    #1824
  • joe04
    #1823
    én január 1-én leszek 14
  • Amse
    #1822
    Itt kérdezz bátran!
  • Adam5
    #1821
    én meg 14vagyok :)

    ezért nézzelődj, informálódj, olvass, tanulj mások és saját hibádból.
  • joe04
    #1820
    én még csak 14 leszek
    nem vagyok jártas a fórumokba
  • Adam5
    #1819
    igen kb.
  • joe04
    #1818
    láma topik?????
    jaaaaa
    az azt jelenti hogy gagyi?
  • Amse
    #1817
    Itt található!
  • malter
    #1816
    sztem 1 forumba frissként nem az elsö dolgom témát nyitni(ha 30mp-en belül nem válaszol valaki)elöször nézelödni kéne olvasgatni stb,nem láma topicot nyitogatni...
  • Kit--Kat
    #1815
    tényleg, neked még lógog 1 divatos fújással:DDDDDDDD
  • joe04
    #1814
    mi a neve? hol található?
  • Adam5
    #1813
    amúgy meg asszem van olyan topic ami direkt az új regeknek lett nyitva. szerintem amíg nem rázódsz bele az sg-be addig ott kérdézgess informálódj.
  • joe04
    #1812
    na megbeszéltük!!!!!!
    most nem nyitok topikot!!!!!!!!!!!!!!!
  • Adam5
    #1811
    az meg nem jó megoldás ha rögtön lefikázzátok az újjat. tény hogy valószinüleg nem nézte át az sg-t meg nem olvasta el a reggeléskor kapott automata privit (ami azért baj mert nem hülyéségből küldik) de szvsz nem ez a megoldás.
  • Amse
    #1810
  • Amse
    #1809

    [megérti]
  • Kit--Kat
    #1808
    ugye leszel a legjobb barátja??:DDD
  • Adam5
    #1807
    figy attól hogy nyitsz egy még egy topicot a vice cityről még nem fognak oda többen menni mint az eredetibe. inkább csak piszkálni fognak és hidd el az nem épp a legjobb (tapasztalatból tudom :). amúgymeg modoknak, játon belüli dolgoknak stb ne nyiss topicot, csak olyan játékoknak, filmeknek stb aminek még nincs. de ott is van hogy nem minden játéknak, vagy filmnek amit épp a tv-ben láttál hanem ott is meg kell válogatni. de ezt de érzed hogy minek akarsz ezt nem tudom jobban kifejteni.
  • malter
    #1806
    ehh ha most lenne nálam 1 gitár tuti szétverném a gépen
  • Kit--Kat
    #1805
    pfffffffff
  • Amse
    #1804
    Jól teszed!
  • joe04
    #1803
    remélem haverok leszünk