6730
  • Taranov
    #1882
    Mondjuk az Atari nem olyan kiadó, aki selejt játékokat adna ki.
  • Gyusz
    #1881
    Remélem a fejlesztők tényleg kihasználják a kapott időt, és nem adnak ki olyan bugos játékot, mint ahogy legutóbb a Troika a Vampire Bloodlines-al tette.
  • Kit--Kat
    #1880
    na semmi???
  • fitutufi
    #1879
    reménykedni lehet...
  • Kit--Kat
    #1878
    utána néztem és a legújabb mgejelenés szerint: Release Date: 02/15/2005 vagyis február 15. kicsit örültem neki, hogy nem 1 12/15/2004 dárumot találtam, mert legalább "foglalkoznak" vele és talán ténylge kijön PC-re.
    Ezt a Gamespoton olvastam!
  • báttyó02
    #1877
    Hmmmmmmm......7 hozzászólással lejjebb....
  • steweee
    #1876
    MIKORRA várható a megjelenése ?
  • Taranov
    #1875
    Jaja, kell a francnak :D
  • Taranov
    #1874
    Ez nem politika, egyszerűen tény. Nem igaz az, hogy a franciák bunkók. Ez egy NAGYON BUTA általánosítás, meg nem is hihető.
  • malter
    #1873
    ebben igazad van,a ps2már kezd elavulni,söt..viszont az uj konzolok nem gyenge áron vannak,lesznek +chip+ez+az ááá nem kell:))
  • Kit--Kat
    #1872
    jóvan nepoltizálj már itt, nem 1 ember mondta ezt aki kinvolt, nagyon sok, na de mind1 no off!!:D
  • Taranov
    #1871
    Akkor már érdemesebb várni vmi új konzolra. Szerintem egyébként ha kijön PC-re is, jobb is lesz, mint a PS2-es, nem a másik platformra való átírás ennyi idő.
    Én várok, várok...
  • malter
    #1870
    nem akartam pc-s megjelenés elött megnézni hogy milyen,de mostmár nem várok mert elég labilis a megjelenés:(megyek tesomhoz ps2ön kiprobálom,bár azt mondják nem lett olyan jo mint amit vártunk
    (kicsit idegesit hogy már rég nyomják a nagyon várt játékaim,mi meg csak várunk és várunk)gondolkoztam veszek 1 ps2öt megint,de igy hogy már megszoktam a pc-t nincs kedvem konzolal nyomulni tv-n
  • M@TriX
    #1869
    hát ehhez annyit, hogy a San Andreas előtt örültem volna egy jó kis városos gémnek, de ez van, amúgy az utolsó hivatalos megjelenési dátum ez:
    February 15, 2005

    majd meglátjuk
  • fitutufi
    #1868
    elküldheted :D
    amit mondtam oldalakon van egy csomó game :D
    de szerintem amit mondátl azok is fennt vannak ott :P
  • Taranov
    #1867
    Ez már általánosítás. Bemegyek egy kávézóba és kiutálnak? Bemegyek egy boltba és kiutálnak? Bemegyek egy múzeumba és beszólnak?
    Attól, hogy az egyik ismerősöd tahó francia gyerekek közé került suliban, nem jelent semmit, itthon sincs kevesebb tahó, pedig az ország lakossága kisebb. Másrészt meg ki tudja hogyan ingerelte őket.
  • Kit--Kat
    #1866
    ok mind1 és még a franciák köcsögök nyugodj meg, meny el oda és megtapasztalod:)
  • Taranov
    #1865
    nem, de fölösleges ennyit cikizni a franciákat, régen köcsögök voltak, de mostmár nincs rájuk semmi panasz. Régen minden nagyhatalom "köcsög" volt.
    Egyébként nem olvastam olyat, hogy törölték a honlapról a PC-s dolgokat. Olyat olvastam, hogy az Atari honlapról törölték a megjelenési listáról a játékot.
  • Kit--Kat
    #1864
    igen de valamelyik kedves látogató meg azt mondta, hogy tötrölték a PC-s dolgokat a honlapjáról:)
    mér talánte is farcia vagy???
  • Taranov
    #1863
    de az a Driv3r honlapja, a kedves fórumozó azt mondta, hogy az Atari megjelenési listájából vették ki.
  • Taranov
    #1862
    Ne szídd mindig a franciákat
  • Kit--Kat
    #1861
    HMM most néztemmeg a honlapját, nemtom kihurrogott, hogy kivették minnen honnan a PC feliratott, izomból alapjáraton kinnavn alul a PS2es meg az Xbox logók között...
  • Kit--Kat
    #1860
    (lámamnetes) kurvaannyát a köcsög atarinak ami 1ként a buzi mocskos francia Infgrames, pedig mennyire verték magukat, hogy a nagy nyomásnak engedve lesz PC-re DRIV3R:(((((
  • cyrus #1859
    nekemis megvan.... :D

    szintén k700i... elég gagyesz :DDDD

    de volt még all of Dutym meg Colin McRae Rally 4-em is :DDDD

    ha kell elküldöm :DDDD
  • fitutufi
    #1858
    lol van k700i-men Driv3r :D
    még oda is kiadták :DDDDD
  • fitutufi
    #1857
    egszerűen szopunk mint a torkosborz...
  • Hentes Bill #1856
    lol, valszeg tele voltál eddig is az ea-s játékok dobozaival
  • báttyó02
    #1855
    Beszarás
  • Taranov
    #1854
    Ez nem hivatalos, de valószínű.
  • báttyó02
    #1853
    persze pc-re
  • Taranov
    #1852
    Várható volt, mert nagyon sokat késett már.
  • báttyó02
    #1851
    Most akkor nem jelenik meg? De hát ezt most nem értem......
  • arty
    #1850
    várhato??? mert? végig szo volt a PC-ről is!

    Nembaj, EA után ATARI a következő, akiktől ELVBŐL nem vezsek szoftvert. Nem nagy veszteség nekik, tudom ...
  • Taranov
    #1849
    Hát ez rossz hír, de várható volt.
  • Hentes Bill #1848
  • hykao #1847
    Ez azért van, mert telekonzoloztátok a GTASA PC-s topikot!
  • bitubo
    #1846
    nem kár érte végigvittem,nagy szar
  • Hentes Bill #1845
    na neee
  • Csuhai G
    #1844
    ja...október közepére igérték utoljára!
  • UNREG
    #1843
    Nagyon úgy néz ki, hogy törölték a PC-s megjelenést, akárcsak a Driver2 esetében.