6730
  • hárká
    #2002
    ezekben a játékokban az a jó
    hogy sok modot lehet belerakni, meg minden extrás cuccot
  • hárká
    #2001
    szerintem mindegyik jó!
  • Taranov
    #2000
    Én a középkori játékokat szeretem legjobban :)
    Na de viccet félretéve minden kort meg lehet csinálni jól, hogy beleélhesse magát az ember, de a Vice city-ben a zenéken és a designon kívül nem sok minden volt, ami tetszett. A történet már akkor inkább a GTA3-ban.
  • Kit--Kat
    #1999
    hát ja végülis nemtok dönteni a Mafia reális 30as évekbeki komolysága és a VC 80as évekbeli Miamis lazasága között:o
    most épp a Vice Cityt szeretem jobban mer az 80as évek
  • báttyó02
    #1998
    :)
  • báttyó02
    #1997
    Mafia egyértelmüen ennek a kategóriának a királya,gta nyomába se ér.
  • Taranov
    #1996
    Szerintem a Mafia jobb, és a Vice City kb. a GTA III-mal egy szinten van, a zenék mondjuk mindkettőben tetszettek.
  • Kit--Kat
    #1995
    80as évek hangulatát úgy elhozta, mé szerinted melyik jobb?
  • Taranov
    #1994
    Hát kinek hogy.
  • Kit--Kat
    #1993
    GTA Vice City odabaszott, máig etalon!!!
  • Taranov
    #1992
    Vehetnének példát az EA Canada-tól, mert új Fifa régen évente jött ki, most meg félévente :)
  • Taranov
    #1991
    Volt egy 2003. január 3. is a gamestaron még 2002. végén :DDD
  • Taranov
    #1990
    Akkora, mint konzolon? :)
    Szerintem elég vicc, hogy a Mafia után nem tudnak egy normális játékot összedobni, és ennyit késnek. Szedjék már össze magukat. Minek a nagy reklámkampány, mikor ki se jön a játék egyelőre?
  • Kit--Kat
    #1989
    aki nem TPS-t vár tőle nem fog csalódni az csak 1 ráadsá.
    ha nem akarnákkiadni akkor még mindíg 2004 november lenne a megjelenésénél, így a márciussal is késik pont 1évet.
  • zaki
    #1988
    vagy az is lehet, hogy a san andreassal leszel el a driver3-ig :P
  • báttyó02
    #1987
    najó nem tökmindegy,valamivel el kellene lenni a san andreasig :)))))
  • báttyó02
    #1986
    már ha eggyáltalán kijön pc-re,mert én azt is simán el tudom képzelni,hogy csak konzolra aggyák ki.
    De amúgy meg tökmindegy,mert szerintem nagy bukás lesz pc-n a driver3
  • báttyó02
    #1985
    nahát....na mindegy,de ha nem tartják azt az időpontot,akkor kinyalhatja a kiadó
  • Taranov
    #1984
    Elvileg, de lehet, hogy késik még 2 évet.
  • báttyó02
    #1983
    mostakkor március 5?
  • grebber
    #1982
    Bárcsak igaz lenne.
  • Taranov
    #1981
    Akkor bajvan :)
  • báttyó02
    #1980
    vagy forditva? mert akkor
  • báttyó02
    #1979
    háromhó 15-ödike?
  • Taranov
    #1978
    p
    e
    c
    h
    :)
  • Kit--Kat
    #1977
    ezek a drájvörösök köcsögök, most meg 03/15/2005 ezt írja a Gamespot
  • Kit--Kat
    #1976
    itt az egyik letölthető i-Guide-os videóban ezt a missziót mutatják be.
  • hiba
    #1975
    Impress Lomaz, ShootUp the bar-t hogy a fenebe kell megcsinalni?
    Mar 1 hete ezzel szivok, szetlovom a bart, kinyirom az urgeket, kimegyek allok a kocsi mellet, es nem hajlando beszallni, letelik a ido, jonnek a zsaruk, lomaz escaped...
    Ilyenkor mivan? Milyert nem szall be?

  • Kit--Kat
    #1974
    jelenjen csak meg mert odabasz az autók fizikája
  • Taranov
    #1973
    Ehh, akkor az nálam sem fogja megközelíteni a GTA Vice City-t sem, nemhogy a San Andreast. Akkor már meg se jelenjen PC-re :)
  • Kit--Kat
    #1972
    hát ha jól tudom azok+még néhány más trükkös játék van ami a DRIVER-ben is volt
  • Taranov
    #1971
    Mivel lehet foglalkozni a játékban a lövöldözésen és missziókon kívül?
    (Úgy értem, mint a GTA-ban: buszozás, taxizás, mentőzés, tűzoltózás, rendőrözés :)
  • Csuhai G
    #1970
    Szerintem minden nagyon jó a játékban, de ez a gyalogos közlekedés...huuhhh...nagyon pocsék! (Bár én csak 10-20 percet játszottam vele)
  • DePreSsZYo
    #1969
    jaja naon gáz lett a driv3r..nekem egyáltalán nem tetszett.
  • zaki
    #1968
    nem is arra panaszkodtam. a grafika, a város nekem is tetszik (1 órát játszottam csak), autós résszel semmi baj, de a gyalogos rész... döbbenetesen szar
  • Kit--Kat
    #1967
    nekem nagyon is tetszett az autós rész, az újságírok se azért húzták le mert az szar, hanem a bugok meg az akciórész miatt.
    Miamit meg Nizzát gyönyörűen modellezték le szal szerintem a várossal sincs gon, éd ez a gém lényege
  • Robogo
    #1966
    De jó lenne már ha PC-re is kiadnák!
  • zaki
    #1965
    nálam a gta a tökély :)

    borzalmas a gyalogos-lövöldözős rész. san andreasban olyan egyszerű kezelni, pedig ugyanazzal a joyyal irányítom :P

    ja, és látnád, milyen ugrás van, hát az kabaré, komolyan mondom. na mind1
  • Taranov
    #1964
    GTA se egy tökély, de ezek alapján, amiket leírtál, ez még rosszabb. Mondjuk valahogy éreztem a Driver2 után, hogy kamu lesz a bokor és villanyoszlop feeling :)
    A városon meg az előzetes utcatérképekből látszott, hogy kicsi, de nem tudom miért nem valami kitalált van akkor, de nagy.
  • zaki
    #1963
    ja, és a városban kevés embert láttam. ezt a játékot nem is lehet összehasonlítani a gtahoz, max annyiban hasonlít egymásra, hgoy autós, meg lövöldözős