2118
Championship Manager 4
  • inaki ramirez 1
    #1951
    és nem tudnánk vhogy bizniszelni?
    esetleg?
  • zaki
    #1950
    nekem a 3-tól mind +van
  • inaki ramirez 1
    #1949
    off
    Gyerekek ,ha vkinek megvan a cm 01/02 és már nem kell vagy van egy felesleges biztonsági másolata,az dobjon meg egy méllel....
    aztán kitalálunk vmit hogy mindenki jol járjon.....:-)))
    on
  • zaki
    #1948
    aha...
  • kisficege
    #1947
    Új csúcs:Chievo-Milan 19-0Na ezt kapjátok ki.Hogyan lehet a képet felrakni ide.Már mint az eredményt?
  • zaki
    #1946
    nincs
  • raziel.
    #1945
    Na van valahol olyan patch vagy valami, amivel lehet frissiteni az mostnai igtazolásokat?:D
  • zaki
    #1944
    cmfaq.com
  • rushman
    #1943
    feldobnád a linket, ahonnan leszedted azt a tréningmachinátort?
  • zaki
    #1941
    elszántságoddal nincs gond az biztos :)
  • zaki
    #1939
    sérülés mindig előfordul, ilyen a foci, nem kell meglepődni, hogy meghalt a játékosod 2 hónapra, nekem is előfordult, hogy a csávó a lábát törte (4-5 hónap pihi)
  • zaki
    #1937
    nekem se kap nagyon afölött osztályzatot. de ha középső védőt keresel Lúvió minden pénzt megér, sose kap 7-es osztályzatnál kevesebbet, nekem minden év végén közel 8-assal zárta a szezont, egészen 36 éves koráig (tovább is kapta volna sztem, csak abbahagytam a játékot)
  • zaki
    #1936
    én kijelölöm az a bajnokágot amelyben játszani akarok (DE CSAK AZT!!!) full detailban, és és akár 15-16 bajnokság is belefér, azok alatt pillanatok lemegy a meccs, csak annál tölt sokat, amely ország bajnokságában játszom
  • rushman
    #1935
    egyet, mert idegesítően lassú
  • rushman
    #1934
    ha négyes védelmi sorom van, nem nagyon tudom kihasználni a szélsőket. Csak lézengenek, alig érnek a labdához, már támadásban. Védekezésben ugye ezek zárják le a szélekről jövő támadásokat...már elvileg
    szóval hiába van világsztár szélső védőm, nem nagyon megy átlag 7.5 fölé
  • zaki
    #1933
    hány bajnokságot szoktál kijelölni új játéknál?
  • zaki
    #1932
    most ezt így fejből nem nagyon vágom
  • rushman
    #1931
    szerinted milyen tulajdonság kell hogy huszas közelében legyen egy középső védőnek és egy szélső védőnek?

    a középső elvileg man marking és tackling. Nem kell hogy gyors legyen (bár gyors csatárok ellen sokszor lemaradnak így)
  • zaki
    #1930
    :)
  • zaki
    #1929
    vhol írták, hogy 5 bajnokság bejelölésével rohadt lassú a game, vagy valami ilyesmi. én 15-16 bajnokságot jelölök be, a lényeg az, hogy a full detail-t nem kell bekapcsolni, mert akkor évszázadokig tart, mire lenyomják az összes meccset
  • rushman
    #1928
    főleg ha a meccs hevében vagyok...
    nagy szitkozódások közepette észreveszek valamit, mondjuk az egyik védőm már másodszor bakizik hatalmasat, elmondom minden szemétnek, gyorsan le akarom cserélni, de mire bejön a taktikai képernyő, lenyugszom...
    ...aztán kapok róla még egy gólt
  • zaki
    #1927
    ja az tényleg elég lassan jön be
  • rushman
    #1926
    tudod mi idegesít rohadtul?
    a meccs közbeni csere! Állatul lassan adja be a taktikai képernyőt! Elszívok addíg egy cigit (majdnem)
  • zaki
    #1925
    múltkor belekostóltam a játékba, nem igazán jött be, kb 10 percet nyomtam vele, aztán jött az uninstall
  • zaki
    #1924
    nem kellett ahhoz 11-es(eke)t megfogniuk, hogy 10-est kapjanak
  • rushman
    #1923
    prószáld ki, szerintem elég jó. Már a communityforumon is komoly konkurensnek tartják....
  • rushman
    #1922
    akkor 3 tizenegyest fogott, nem?
  • zaki
    #1921
    nem vágom, nem játszottam a TCM-mel
  • zaki
    #1920
    de az előző verziókban előfordult, hogy 10-est kaptak
  • zaki
    #1919
    nekem se kapott sohasem, pedig 2016-ig nyomtam a Parmával
  • rushman
    #1918
    mondjuk a tcm2003-ban van 0-ás osztályzat is, aki csereként 25 percnél kevesebbet játszik, az kap nullást (ami viszont nem számít bele az átlagba)
  • rushman
    #1917
    még soha! az előző verziókban sem! Viszont azt meg a csatárok kapják a legtöbbet!

    Más:
    A bírók jobbak lettek, nem? Nálam a régebbi verzióknál elég sokat hibáztak (mondjuk úgy volt reális)
  • zaki
    #1916
    neked hányszor volt olyan, hogy a kapus 10-es osztályzatot kapott?
  • rushman
    #1915
    ja, a kapusok osztályzata eléggé gagyi!!
    Kettőt belerúg a labdába pontosan, és már 7-es osztályzattal lép le a pályáról!!
    Ritka szarul kell ahhoz védenie, hogy 6-ost kapjon
  • zaki
    #1914
    de így van a bajnokság végén is, amikor megválasztják a szezon legjobb játékosát. 10-ből 5X kapus nyeri meg, ami azért már elég vicces
  • zaki
    #1913
    vagy pl az aranylabdát 10 alakalomból legalább 3-4-szer kapus nyeri meg
  • zaki
    #1912
    engem az idegesít, hogy pl. leigazol egy mozgássérült 20 védőt mondjuk a Lazio télen, és játszik 5-6 meccset 6.5-ös, max 7-es átlaggal, és év végén ő lesz a legjobb fiatal játékos, holott nálam a még 20 éves sincs Diego parádézik egész szezonban nem kap semmit
  • rushman
    #1911
    az előző verziókban szintén nem tapasztaltam ilyet!!
  • zaki
    #1910
    ezt nem tudtam
  • rushman
    #1909
    ...pedig az edzők névsorában szerepel a staff panelon (de az edző hozzárendelésénél nem)