2118
Championship Manager 4
  • zaki
    #681
    ilyet a 4.06-os patch-nél csinál, ha nem crackelted
  • kisficege
    #680
    Nekem nincs ilyen problematikám.
  • zaki
    #678
    http://www.cmhungary.tk/
  • zaki
    #676
    nálam volt már ilyen, hogy pl 1-1 az eredmény, rányomok a cserére, és mikor visszalépek, 2-1 az ellenfélnek, na ez már nem 1X előfordult velem, ráadásul múltkor így estem ki a bl-ből...
  • Buddy
    #675
    viszont volt egy kis bugom....azt hittem lefordulok a székről : magyar kupa, idegenben Nyíregyházán....Károlyi szerez egy gólt a 70. körüli percben, ezzel 0-1 ide.......cserélek egyet, az eredmény kiírva 1-0, vmelyik nyíregyi gyereknek beírt egy gólt.....Varga Zoli lesérül, cserém már nincs.....de ilyenkor bevillantja a csere-képernyőt....visszaváltom, hogy bocsi, ekkor visszaírja az eredeti eredményt Károlyi góljával......ha 1-0 lett volna óvtam volna az tuti
  • Buddy
    #674
    kiestem, ezért nyomom az uefaban
  • Buddy
    #673
    ja....:)....az uefa köv. fordulójában az Olympiakost kaptam...idegenben nyertem 2-1-re /pedig érezheted nem én voltam kikiáltva esélyesnek/, itthon kikaptam 1-0-ra.....most már csak 16-an vagyunk a kupában.....és még a zte is bent van.....most lesz majd a sorsolás
  • zaki
    #672
    bejutottál már a bl-ba?
  • Buddy
    #671
    idegenbeli meccseken ebben a szezonban nagyon szar vagyok...mit tudok ilyenkor csinálni?....2győzelem 3 döntetlen és 4 vereség, 6-9 gólarány....nagyon gyenge....te mit tennél ilyenkor? /hazai pályán meg veretlen vagyok.../
  • Buddy
    #670
    még nem...miből ? :)

    most akarom Buzsákyt leigazolni, már 9 gólt és 11 assistot dobott a portoban, és 1100000 euro....ezt még ki bírnám fizetni...hacsak nem lesz bunkó a porto
  • zaki
    #669
    volt már valami nagy igazolásod?
  • zaki
    #668
    bal egér gombbal kell klikkelgetni
  • zaki
    #667
    tudom... hát amikor mindenhol van 1 forduló, van amikor 1 percnél is többet kell várni, pedig erős gépem van (2100Mhz, 640ddram, gefti200128mb)
  • Buddy
    #666
    ismét eljutottam az uefa harmadik körébe....nagyon jó kis mecset játszottam a török trabzonsporral....idegenben 3-1-es zakó, itthon 2-0-ás győzelem.....a 88. percben lett 2-0, szabadrúgás....és nem lipcsei végezte el, hanem zováth, megpattant a sorfalon és az ellentétes sarokba vágódott.....jó derbi volt....most várom a sorsolást, hogy mit kapok
  • Buddy
    #665
    ja....még egy kérdés : amikor elküldöd continue-ba, akkor hogy tudod azt megszakítani, ugyanis vannak olyan szituk, hogy van már vagy 10 új hír, de nem villantja be, hanem tovább pörgeti az időt?
  • Buddy
    #664
    akkor az kb. 7-8-9 bajnokság, ugyanis külön számolja őket a gép.....és nálad mennyire lassú?
  • zaki
    #663
    általában 3 bajnokságot szoktam kijelölni (angol, olsaz, spanyol), ha angliában játszom, akkor a conference divizsion-t is bejelölöm, viszont a spanyol, ill. olasz ligákban csak a másodosztályig jelölöm be. cm4-ben eddig max 4 évet játstzottam az Arsenallal, de most fogok új bajnokságot kezdeni
  • Buddy
    #662
    van egy download rész és ott van egy kis keretben, hogy cm4 és ott föl vannak sorolva a cuccok....valószínűleg ezek nem fognak magukban működni, mivel gondolom tört verziód van (azaz nem bolti :))......ezért kell az ebben a fórumban azt hiszem zaki által belinkelt crack. Én így szereltem össze és megy
  • Buddy
    #661
    a háttérben más bajnokságok mennek nálad?
    pl. én beraktam a magyar(első és másodosztály) mellé az angol, olasz, spanyol, német, skót.....trallala első osztályt is....így legalább edzésben és meccsben lesznek, mint lehetséges ellenfelek, és így ezeket a bajnokságokat is figyelemmel követheted

    persze egyre lassabb lesz a játék, minél jobban megtömöd :)
  • zaki
    #660
    akkor ne cserélj
  • zaki
    #659
    ezt hogy érted?
  • kisficege
    #658
    Bazze!!!Nem igaz hogy nincs itt senki!!
  • kisficege
    #657
    Zaki!!Te biztos ittvagy.
  • kisficege
    #656
    Hé valaki?Nincs itt senki?????????
  • kisficege
    #655
    De a sigamesen hol lehet letölteni?A downloadnál csak a cm.eket lehet.
  • kisficege
    #654
    Helo!Nekem is ez a problémám.Ha cserélni akarok,akkor hiba jön.Tehát most rámegyek a sigames.com-ra és ott letöltöm az összes peccset.Átrakom,azt megy.Nem?
  • Buddy
    #653
    zaki, te hány bajnokságot dobtál be az általad játszott mellett?....én 11-et
  • Buddy
    #652
    figy: leszeded a sigames.com-ról az összes ottlévő paccsot : 403,404,405,406......majd az ebben a fórumban belinkelt crackot.....és működik
  • viktorg
    #651
    Szasztol''
    Lenne egy pár problémám a játékkal kapcsolatban ha tudtok segitsetk'' 4,06-os verzio van most fennt és amagyar ligával játszom de egy ido után kilép a játékbol voros halálal.Másik problémám az hogy ha cserélni akkarok akkor valamiért hibauzenetet ir ki'' Ha tdtok segiteni akkor irjátok meg hogy mi a baj''
    KOSZI''
  • kisficege
    #650
    Kérdezze meg má valaki.LÉGYSZI
  • kisficege
    #649
    Még nem regisztrált.A qrva annyát
  • inaki ramirez 1
    #648
    nem hulye, lusta

    legalább kérdezd meg őket is.....

  • zaki
    #647
    megkérdezed
  • kisficege
    #646
    DE HONNÉT??
  • kisficege
    #645
    index.hu forumába több ezer válsz közül kéne kikeresni.Hülye nem vagyok.
  • zaki
    #644
    én se fogom, töltsd le magad
  • zaki
    #643
    ja
  • kisficege
    #642
    Hogy postán senki se küldi el.
  • kisficege
    #641
    Te mondtad hogy nem birom letölteni?!!!Emlékszel?
  • zaki
    #640
    he?