25
Mijjen DVD olvasótok van és mejjik a leg jobb???
  • crx
    #25
    A sorended jo mondjuk a philiswt és a toshibát felcseréném Amugy igazad van
  • ThunderMaX
    #23
    Hát lehet hogy DJ cuccokban is de Házimozi terén CSAK Asztali DVD lejátszóban profi!!!Semmi másban H.terén és most ugye DVD-romokról volt szó. A slot-in szerintem nem ér annyit hogy aztán 1 év múlva kidobbd a DVD-romot vagy a kedvenc DVD filmjeidet vagy CD-idet egy idő után már ne olvassa. A slot-in az autókba való ott van értelme a dolognak "házi" felhasználásnál ez már csak egy extra de csak akkor ha ez nem megy a minőség rovására.
  • panizzi
    #22
    Pioneer DJ technikában biztosan profi. Ezt a Slot-int is ő fejlesztette ki, ha jól tudom.
  • ThunderMaX
    #21
    Takarítva volt!!!De a mechanikája ilyen amilyen.Ja és nekem már szám szerint volt 6db DVD-romhoz szerencsém és megtaláltam a legjobbat a Toshiba személyében.A Pio-nak csak a nagy adatolvasási sebesség a pozitívum és sok a negatívum DVD-Romban. Az Aopen DVD-rom szerintem nagyon korrekt lejátszó!!! Mielőtt azt hinnéd(mert ugye mért ne hinnéd azt hogy Pio ellenes vagyok:) ) van egy Pio asztali DVD-m ami a LEGJOBB LEJÁTSZÓ, DE CSAK ASZTALI DVD-kben a Legjobb a Pio. Sajnos ezt a profizmust már nem teljes mértékben alkalmazza a Pio a DVD-romjainál ezért jobb a Toshiba(asztaliban és DVD-romban is elsőrangú cuccokat gyárt).
  • Nepper
    #20
    Takarítani kellett volna a Pioneert
  • llacee
    #19
    Nekem Pio 106S-es Slot-In UDMA 66-os van....
    CSak jót tudok Róla mondani !
  • panizzi
    #18
    AOpen CD-íróm van. És meg vagyok vele elégedve. Lemezt még nem rontott. Nincs idegesítő felpörgések, nem zajos stb. Ha a DVD-jük is ilyen minőség, akkor jöhet.
    Na és mindenképp Slot-In típus kell.
  • ThunderMaX
    #17
    Hahaha ez elég röhejes méghogy a Toshiba nem megbízható!!!A Japcsik a megbízhatóságukról híresek. A pio a nem megbízható nekem volt 104s(mint neked) és egy év után már kattogot,és finnyás volt egyes CD-kre meg némelyiket már nem is olvasott(már amikor megvettem akkor is adott olyan hangokat hogy aszittem széttöri a CD-t ugye ez a híres pio DVD-rom mechanika). A havernak is Pio-ja van 116 hát öregem hangosabban pörgeti a lemezt mint 2db7200RPM-ű CPUventi. Ha nem akarod magadat ennek kitenni(a Pio nagy hibaszázalékkal gyárt DVD-romot) hogy esetleg hibásat fogj ki vagy ha meg akarsz süketülni vagy hogy 1 év múlva ujat kell venned akkor ne Pio-t vegyél.
  • ThunderMaX
    #16
    Én a Toshiba SD-M1612-re beszélnélek rá messze a legjobb lejátszó és nem döglik be 1 év múlva mint a Pio!!!Ráaadásul szinte hangja sincsen nem úgy mint a turbina zajú Pio-nak. Nem hiába van a Toshibára rányomva az a Made in Japan!!!:)
  • Nepper
    #15
    Én a helyedben Aopennt nem vennék, főleg DVD-ben nem remekel ! Pioneert vegyél, látod mindenki azt ajálja és tényleg DVDromban az az eggyik legjobb márka! Nekem Pionner 104es van(nem tudom ennek milyen jelentőssége van)!
  • panizzi
    #14
    Ismeri valaki az AOpen slotin-os DVD ROM-ját?
    feltett szándékom ilyet venni.
    hacsak vki rá nem beszél a Pioneer slotosra.
    bye
  • Gerry
    #13
    Szívesen.
  • Hangianix
    #12
    ok, kosz :D
  • Gerry
    #11
    A legbiztosabb módszer a Firmware (=a DVD "BIOS"-a) csere. Letöltesz egy régiókód mentes Firmware-t, majd felülírod a régit. Persze, ha lehet, előbb mentsd el az eredetit.
  • Hangianix
    #10
    Hogy lehet ezeket regiomentesiteni? Mert van egy hasznalhato, meg egy nem hasznalhato nekem :/
  • Gerry
    #9
    Üdv! Nekem is Pioneer DVD-116-osom van, 16x-osan olvassa a DVD-t, és ATA66-os felületű, tehát elég gyors. CD-t grabbelni is kitűnően lehet vele...

    A Pioneer-t én is csk ajánlani tudom, mert még a régiómentesítése is könnyű, de az is lehet, hogy gyárilag régiómentes...
  • Nepper
    #8
    igen ezt én is megfigyeltem, de ez nem gond
  • netrunner
    #7
    én is nemrég vettem pioneert. elég jó. a legjobban ez a slot in -es dolog tettszik benne. "beszippantja" a lemezeket :)
    Nagyon gyorsan pörget föl, és mindig optimális sebességre. Az egyetlen kis hátrány amit megfigyeltem, hogy igen erősen melegíti a cd-ket.
  • Nepper
    #6
    Persze hogy van nála jobb vagy rosszabb, de ha ránk hallgattsz Pioneert veszel! A Toshiba nem a legmegbízhatóbb! Ha van 1kicsit több pénzed, akkor Pioneert veszel! A 104 meg a gyártási száma
  • Spenser
    #5
    Én amugy a Toshibára godoltam...
    Erröl tudnekem mondani valaki valamit???

    Pioneer 104-es ez mit jelent van nálla rosszabb vagy jobb???
  • Hangianix
    #4
    Egyetlen egy dologra kell figyelni, mert en megszivtam egyszer de nagyon. :(
    Kaptam egy olyat ami nem jatszott le regio 2-s cuccot.
  • Balko
    #3
    Nekem is Pioneer dvd olvasóm van és nekem is nagyon bevállt!
  • Nepper
    #2
    Nekem már 1 ideje Pioneer DVDromom van és nagyon bevált, ha teheted Pioneert vegyél! Nekem Pioneer 104-es van
  • Spenser
    #1
    Én most gondolkozok DVD olvasó vásárlásában és segíthetnétek hogy mejjiket érdemes.

    Köszi.