58
Melyik éri meg jobban??? GeForce3 TI200 vagy Geforce4 MX460.
  • Gerry
    #58
    Nincsmit!
  • Gerry
    #56
    Ja, sajna nem tudja a srác most megvenni a kártyádat, mert még nem tudott megszabadulni a GeForce2 Titanium 64MB-os kártyájától, és anélkül meg nincsen pénze újra. Ha valaki másnak kell, akkor írok e-mailt, szerintem max. 20-21e Ft-ot adnak érte azok, akik tisztában vannak a napi árakkal, de ha találsz egy madarat, az lehet, hogy akár 25-26e-t is ad érte... Próbálkozz, hátha szerencséd lesz! Az a másfél év gari sokat dobhat a dolgon, hiszen a legtöbb helyen 1 évet adnak...
  • Gerry
    #55
    Helyes!
  • Gerry
    #53
    Szinte biztos, bár a Samsung elég jó minőség. Egyébként attól még hogy nem vagy gépzseni nem vegy feltétlenül hülye, szerinted, én születésem óta mindent tudok a gépekről? Persze, hogy nem, csak sokat foglalkozok velük, és így egyre jobban tudok megoldani problémákat velük kapcsolatban... Tudod, "Ismétlés (és jelen esetben gyakorlás) a tudás atyja!"
  • Gerry
    #51
    Nemtom, hogy hogyan húzod a procidat, mert elvileg a proci FSB-jének emelésével növekszik a RAM órajele is, ha csak le nem korlátozod a BIOS-ból (már ha lehet), de a RAM-ok nem bírnak el többnyire sokkal nagyobb frekit, mint a hivatalos... Főleg, ha nem a minőségibb fajtából valók, értsd Kingston (Hynix), vagy hasonló.
  • Gerry
    #49
    Nem lehet, hogy a RAM-od nem bírja az iramot? Próbáltál már 1066-os RD-t tenni a gépbe?
  • Gerry
    #48
    Hát ennyit számít a fejletteb felépítése az Athlonnak, meg az a kis húzás a GF3-nak, nomeg a +256MB RAM. Neked kb. 500MHz előnye van a procidnak, ez kompenzál...
    Majd asszem én is meghúzom a procit, és megnézem mit bír.
  • Gerry
    #44
    Ja, most néztem a kártya 23300Ft újonnan (Pl.: Aqua, vagy PC-Partner), úgyhogy, az árat kicsit lejjebb kéne engedned... Most küldtem a srácnak SMS-t, hogy mennyiért érdekli, ha kell neki, esetleg még tárgyalhatunk. Van e-mail címed?
  • Gerry
    #43
    Nos, most a legutóbbi mérésem alapján: 7134 pont a kovetkező cuccossal:
    ASUS A7V266-E RAID
    AthlonXP 1800+ (alap 1533MHz-n)
    512MB DDR PC2100
    Inno GeForce3 Ti200 (200/450MHz-n húzva)
    nVIDIA Detonator 29.42-es (ma megnézem az új 30.82-essel is)
    Asszem a többi alkatrész itt nem számít.

    A tesz természetesen DEFAULT 1024*768*32.
  • Gerry
    #40
    Aha, most nekem is ilyen van, (TV-out-os), elvileg a havernak is olyan kéne, tehát ha van rajta TV-out, akkor szerintem érdekelné, megkérdezem tőle, hogy 22-ért elvinné-e.
    Ja, ha nincs rajta TV-out, akkor biztos nem kell neki, bocsi, ezt az előbb nem írtam oda.
    Mégvalami, honnan vetted, mert nekem asszem csak 1év garit adtak rá?
  • Gerry
    #37
    Milyen márka, és mennyiért? Lehet, hogy tudok valakit akit érdekelne.
  • Borg
    #34
    ha geforce3Ti200ra gondoltál, akkor duzzogva még talán kibir egy évet:)
  • Borg
    #33
    egy ezres legalább.
  • M.A.D.
    #32
    Nekem egy MSI Gf2Ti200 64DDR-em van. Egy hónapos.
    Ezt az évet még ki lehet vele húzni, ugye?
  • F3negyerek
    #29
    Nemistudom meik az a 2 ventillátrors gf4?az elég drága de lehet tuningolni a 2 venti miatt rendesen.
  • Gerry
    #28
    Ha viszonylag olcsót akarsz, de jót, akkor InnoVISION, ha kicsit drágább is jó, akkor: MSI vagy ABiT, ha nagyon jót akarsz, akkor ASUS, ha pedig a pénz nem, de a teljesítmény számít, akkor Gainword, azok a legjobban tuningolható kártyák, de az áruk még az ASUS-nál is jó 15-20% több...
  • F3negyerek
    #25
    akkor tökéletes vétel lesz számodra.VEDD MEG!
  • narumon
    #24
    "A helyzet az, hogy lenne most pénzem videokártyára. (Kb. a 40e+ÁFA kategoria.)"

    Geforce4Ti4200 64MB ez pont klappol.
  • F3negyerek
    #23
    igen a gf3 ti 200 as nagyon fasza kártya és mostmár nagyion olcsó is .nagyon megéri...
    egyébként aki ezt a témát csinálta nem olvas gamestart??A gf3 ti és a gf4 mx között ég és föld a differencia!!(a gyengébbek kedvéért a gf3 a jobb)
  • Gerry
    #22
    GeForce4 Ti4200, az van kb annyiért, ha az drága, akkor GeForce3 Ti200, az kb 30E+áfa...
  • StarFist
    #19
    Megpróbálhatod, de szvsz az 1x AGP nem lesz képes elég kakaót adni a 4x AGP-s kártyáknak. Pl. az 1x AGP-t támogató Intel LX-es lapok gyakran már a 2x AGP-s GF2-es kártyákat sem komálják.
  • StarFist
    #18
    ...(ha mindenképpen Vidiát szeretnél)...
  • StarFist
    #17
    Ti4200 (mindenképpen Vidiát szeretnél), az a plusz Vertex egység az új játékoknál már elég sokat fog számítani.
  • narumon
    #14
    Természetesen Ti4200
  • Kiru
    #13
    Ha már G3Ti200 akkor Inno3D vagy Abit??
  • PhantomW
    #12
    egyet értek
  • atee
    #11
    Termeszetesen jobb a ti4200
    ha van love akkor azt inkabb:)
  • Anee
    #10
    ha mind1 akkor a Ti4200 jobban megéri -e kettő közül:-)-
  • brv
    #9
    Sziasztok!

    Köszönöm mindenkinek az Infot.
    Már biztos hogy kiesett számomra az mx, de lenne még egy kérdésem:

    Mi a véleménytek a Geforce 4 Ti 4200 ról, mert azt meg meg lehetne venni 39 000 Ft+ ÁFá ért, Szóval szerintetek ez vagy a Ti 200 éri, persze az ÁRÁT(per teljesítményt) is figyelembe véve!!!

    THNX.
  • Evil
    #8
    gef3 ti200 ,kis szerencsevel ti500
  • Gerry
    #7
    Ez asszem eddig teljesen egyértelmű... GF3 Ti200 mellett tette le mindenki a voksot...
  • narumon
    #6
    Természetesen Ti200 mert gyorsabb és a támogatott funkciók miatt jobban is néz ki rajta egy játék.
  • Gerry
    #5
    A GF3 Ti200 támogatja a DirecX 8-as utasításokat, a GF4MX pedig egy GF2 feltupírozva, tehát valahol a GF2 ULTRA és a GF3 Ti200 között van teljesítményben... Az nVIDIA csak megtévesztésből írta rá a GF4-es feliratot a kártyára, a GF4-hez annyi köze van, hogy a GF2-nél fejlettebb a többképernyőt kezelő része... Tehát szerintem Ti200 (nekemis az van, és hasít, mint az atom)
  • atee
    #4
    ti200 a gf4 mx az nem er annyit
  • PhantomW
    #3
    tit 200 egyértelmű
    nekem is gf4mx em van és nem vagyok elájulva tőle
    tit200 gyorsabb
    több támogatotság
    directx támogatotság
    gf4mx olyan eljárásalkészült mint a gf2 ennyi
    hiba lez ha mx460 veszel
  • brv
    #2
    Sziasztok!

    Szerintetek melyiket vegyem?
    - ABIT Siluro GeForce3 TI200 64 MB TV-out 32400 ft +ÁFA
    vagy
    - Abit Siluro Geforce4 MX460 64 MB TV out 34800 ft +ÁFA

    Ha lehet indokoljátok is meg.
    THNX.
  • Balko
    #1
    ti 200 mivel támogatja directx 8-at