114
Barátok Közt Fanclub
  • Marki
    #34
    Nemtom, nem hallottam róla
  • Sephi
    #33
    Nyilt meg egy Anyatok Koszt topic vagy az regebbi hahh?
  • Marki
    #32
    16 körül???
  • Mike
    #31
    Hány éves Danika?
  • Marki
    #30
    Én is a nők miatt nézem, de azért vann benne 1-2 jó p..a!
  • Jano
    #29
    Pedig de jó néha rajtuk röhögni (mármint a béna szereplőkön)! Én önfeledten szoktam könnyezve nevetni rajtuk, meg a totál idióta történeten.

    Beverly Hills 90210 rulez!
  • Sephi
    #28
    Ertelmetlen baromsagh... en nem tudom tenyelg mit lehet benne elvezni mindig van valami ismetlodo tema es egyfesz uj es uj szereplok jonnek. Regeben bevalom neztem de csak aze mert nem volt szobamba TV oszt nah de jaj mivel pocsekoltam el az idomet:)
  • Blasta
    #27
    Hogy nekem mekkora hányingerem van ettöl a magyar szutymalék sorozattól....
    Az valami hihetetlen. Szerény agyammal nem vagyok képes feldolgozni, hogy valakiknek (a fél országnak) tetszik ez a hígfos....
    Pfff..
  • Lazarus
    #23
    Olyan lelkiismeret furdalásom van hogy 1 részt sem hagytam ki :D
  • I.C.ram
    #22
    annak a csajnak olyan parasztos tajszolasa van mint az allat es ilyet rakjak be tv-musokba musorvezetonek szornyu
  • I.C.ram
    #21
    aki ezt nezi az szegelje magat
  • Sephi
    #20
    Az milyen progi ?:)
  • TneX
    #19
    Még ez is jobb mint a lémszpáj (huhúú de ideges vagyok arra a progira:D )
  • Fat-R
    #18
    most olvastam vissza hát itt minden van csak barátok közt nem nem is baj mert utálom


    Barátok közt SUXXXXXXXXXXX
  • Fat-R
    #17
    most látam az MTV-n egy héber reklámot amiben Novák Csaba (nem tudom az eredeti nevét) a barátok köztböl egy Orange reklámban ül egy motoron
  • mateos
    #16
    te peti !!! mé nem mondtad h Andrea a barátnőd volt ?? most h intézzem üzleti ügyeimet ??? barbi hivj egy taxit !!!! nem ákos !!!! te fogod vezetni üzleti ügyeket mostantól , nekem most el kell mennem cselédünjhöz szerelmet valani :D

    (kitaláltam)
  • Sephi
    #15
    Nem nem:) Pedig jaj de jo lett volna:) Egyik haverem jovoltabol aki ismerte nagyon jol es voltunk egy buliba meg pesten es akkor meghivott magahoz alszani:)
  • Jano
    #14
    Úgy érted, hogy... Te meg Ő.... hogy voltaképpen.. Lefeküdtetek?
  • Sephi
    #13
    Hat en legalabb vilaga kurtiolhetem hogy aludtam a Barbinal :))) O a Eszter a sorozatban:)
  • mateos
    #11
    :DDDDD ez a vinyó durva
  • Pheel
    #10
    Szomszédok rulz :)

    Kedvenc Vágási Feri spotjaim:

    - Lefagyott a számítógép, új vincsesztert kell venni :)

    - Csak eredeti szoftvert szabad venni, mert kijöna BSA és jól lecsuk. Le is lett csukva jól :)
  • CSOCSO
    #9
    :)))))))))))))
  • mateos
    #8
    bk ? ez olyan soapmovie amiben kiderül h a cseléd a föszereplönek a fogadott lánya ?

    Ki kinek a fogadott lánya ? :)
  • Lazarus
    #7
    Annyira gáz az a gyerek hogy már fáj!
  • CSOCSO
    #5
    az ki?:) azé ennyire nem vagyok ebben a szarban otthon
  • Hangianix
    #4
    Kulonben is kinek van pisztolya? Biztos a Vagasi Ferinek.
  • CSOCSO
    #3
    ?:))))))))))))))
    én nem a nők miatt nézem.. aki nőket akar az nézzen egy cindy margoli show-t vagy mit..
  • CSOCSO
    #2
    Helloka... bocs nem találtam a régi topicot... mindegy... szoval tiszta hülye ez a kis pisztolyos kölök.. minek az neki?:)
  • Hangianix
    #1
    Olyan ugysincs. Aki nezi a nok miatt nezi. Pedig nem is tul szepek.