195
Melyik a jo?
  • Kömike
    #195
    Ááá... tudom melyikről beszélsz.
    Azért ilyen hibát elvéteni a kiszolgáló szempontjából?!
    Pedig én a 633-asomnál nem vétettem el, hogy merre kell és az FCPGA-s volt.
    És kirúgták a csávót.
  • zero_cool51
    #194
    az a bevágás az egyik oldalán, tudod, na az a másik felén volt, s a hűtő csak kb 1 mm-es helyen ért hozzá a probihoz. ha megnézel egy FCPGA-s hűtőt, meglátod azt a bevágást
  • Kömike
    #193
    De hogyan rakta fel fordítva??? Én elképzelhetetlennek tartom! Esetleg nem rakta rá normálisan?? Tehát nem szorult rá elég jól???
  • zero_cool51
    #192
    én is darabokban raktam össze, a srácnak csak azt mondtam, hogy rakja be a procit +nézni megy-e (sikerült e a bios frissítés) erre odaadta, hogy : tessék összeszereltem. látom faszán. mind1. ha meglesz, én rakom össze.
  • Kömike
    #191
    Na ezért szeretem én összerakni a gépet, mert lehet, hogy ott dolgozik a számgép boltban, de lehet, hogy csak kiszolgálónak vették fel és nem gép szerelőnek :(! Érdemes apránként megvenni a gépet, de aki megteheti, az össze is rakhatja saját maga, vagy valakivel akiben bízik!
    Zero: ez tényleg szívás!!!!!!!!!
  • Spenser
    #188
    Na akkor ok:))))))))))))
    Ahoz elég brutáál ez a hűtő :)))
  • zero_cool51
    #187
    Kömike: képzeld, rábasztam. vettem 1 2100-as Athlont, s ott a boltban beszereltettem. csak a srác fordítva rakta rá a hútőbordát. a proci élt 10 percet. most aztán megint vonatozhatok egész héten szombathelyről pestre a gari miatt. szivás mi? többieknek: tanuljatok a hibáimvül:
    1. ha vesztek procit, csak saját városban/közel
    2. ti szereljétek fel a bordát.
  • zero_cool51
    #186
    spencer: 633-as cerka :))
  • Anee
    #185
    TAk68-al?nemhiszem hogy birná.
    Ráadásul nehéz az olyan procit kifogni ami egyátalán birná is kivéve ha T-Bredeset veszel.
    És ne feledd hogy ha unlockolod mondjuk a 1700+os XP-det akkor ha beállítod 2100+nak akkor még növelned kell a feszt is és úgy már jóval többet termelne mint azt a gyári teszi.
    És nem olyan könnyű unlockolmi, ha nem ingyen csinálják meg neked, akkor vegyél egy 2000-rest már egész emberi ára van
  • Spenser
    #183
    És mijjen a procid ???????
    300 Cellerron ????????
  • zero_cool51
    #182
    Kömike: a titanokról annyit, hogy nekem titan d5tb van, s a procimat teljes terhelés mellett 24 gokon tartja!!!!!
  • Kömike
    #181
    Én minden esetre idegenkedek a Titán hűtőktől :(
  • Anee
    #180
    főleg hogy a 2100+ melegebb mint egy 3000+-ra húzott 2600+os.
  • Spenser
    #179
    Sajnos csak állítólag:(((((
  • EmThor
    #178
    szerintem titan ttcu5tb ez állítólag 2800+ig is jó!!!
  • zero_cool51
    #177
    nekem az Athlon XP 2000+-ra a SPIRE - WhisperRock II hűtőt ajánlották. Ha jó erről a vélemény, holnap veszek 1et.
  • zero_cool51
    #176
    na ja, de most van 1 Titan D5TB, azt mondták, ez jó oda
  • Kömike
    #175
    Zero! Én azt hallottam meg olvastam is a PCG-ben, hogy a titán hűttő szarabb mint a normál. De én ezt már a PCG táborban is mondtam neked. Nem?
  • zero_cool51
    #174
    ja igen, és azt irják az oldalon, hogy 2100+-ig jó
  • zero_cool51
    #173
    én akarok venni egy Titan TTC-CU5TB hűtőt az Athlon XP 2000+-amhoz. vélemény?
  • Anee
    #172
    az ftp-vel van gond...
  • Anee
    #171
  • Stann
    #170
    Hagyjuk...
    Bocs a lamaságért, de hogy kell képet berakni? Fentvan az ftp-n, kacsacsőr -> img src=ftp.sugergamez.hu/upload/xxx/x.jpg kacsacsőr bezárva (nem?)
  • Stann
    #169
    brrrrrrrr
  • Stann
    #168
    itt a képe:

  • Stann
    #167
    Amugy a hangosságnál nem csak a gyári "decibelt" kell nézni. Mi nemrég probáltunk ki egy Titan MT1AB-t, ami elvileg 25 decibel, de amikor betettük a gépbe, ugy süvitett, hogy majdnem elérte egy nagyobb Globalwin hűtő (zaj)szintjét. Igaz nem a venti hallatszott hangosan, hanem a levegő, amit "porszivozott", szoval baromi hangos volt.
  • Anee
    #164
    Ez hülyeség s mivel nekem is zöld XP-m van tudom igazolni hogy nem melegszik jobban....
    És zárt házban az enyém 55 fokig megy maxx s csak réz betétes.
    Arról hogy a felszerelése milyen arról annyit hogy picsamind1 csak tartson ugyanis nem naponta teszem fel szedem le úgyhogy az teljesen lényegtelen.és erre bármelyik megfelelő.
  • Gerry
    #163
    Nekem mondjuk csak 7000 Ft-omban volt a TAK68, de ami a leginkább megfogott benne, az a felfogatása, akár 1 kézzel is felrakom, mégis atomstabilan tart, és nem töri le a fülecskéket a socket-ről... A fülecskék letörésével már nem egy ismerősöm póruljárt, és nem azért, mert bénán rakta föl, volt olyan is, akinek két hónap után adta meg magát egy meleg nyári napon, persze mire észbekapott, a procija (1100MHz-s Athlon), már szénné is éget...
  • EmThor
    #162
    Nos nekem 1 1800+ hűt egy titan ttcu5tb 6400HUF volt kicsit hangos (32dba) viszont 57 foknál feljebb nem engedi zárt házban a proci hőmérsékletét. Vörösrézborda rule!
    Viszont hallottam egyet s mást a zöld tokozású amd xp-k hőfokáról ami igen magas tud lenni szóval aki vesz szerintem barnát vegyen de ez nem tuti!
  • Anee
    #161
    csak egy picit kellene visszaolvasni
  • ayden
    #160
    Hy, szóval egy 1.8+,2.0+XPre milyen hűtőt érdemes tenni , ha nem akarom húzni de azért ne legyen hangos se és ne kelljen félnem hogy szilikonpaszta legyen belőle mert nem birja rendesen hűteni? Most egy 1Ghz-s TBm van TITAN D5TBel szóval valami ahoz hasonló zajszintre gondolok.
  • Anee
    #158
    Csak nézd azt hogy a tak68 szerintem kurvadrága...7800+fa...annyit nem ér egy hűtő ráadásul nem túl kiemelkedő
    De a Spire FridgeRockot kihagytuk a sorból
    Én az U1B2-re duplaventisre gondoltam

    illetve
  • Spenser
    #157
    Szerintem TITAN vegyél az elég a te procidhoz.
    PL.
    TITAN D5TB 4TC ára 3700 ft bruttó.......
    ez fordulat szabájjozós és halkabb a fop 32 nél nekem is volt ijjenem(fop 32).....
  • Gerry
    #154
    Az u2l-ről én is azt hallottam, hogy halk is és jól is hűt, de én a GlobalWin TAK68-ra esküszöm, bár az zajosabb az előbbieknél, de hűt, mint a kisangyal...
  • Anee
    #153
    Coolink U2L, U1B2...ezek jól hútenek s csengdesek csakhát 5500+áfa
  • zero_cool51
    #150
    na és ez a bluefish hol van? lévén, hogy Szombathelyi vagyok, nemigen ismerem a Pesti boltokat, de hétfőn tevezek 1 kirándulást pestre. szóval tudna adni vki 1 címet?
  • Spenser
    #149
    Bocs a procit ténnyleg nem irtam :) AMD 1700+.
    Nyitott ház semmi más hűtés......
    Azt hogy érted hogy fele annyi ??????
  • Spenser
    #147
    Na én most cseréltem ki a Hűtőt
    TITAN TTC-D5TB 4-TC -re...
    Nagyon kafa ez a hűtés szinte semmi hangja :)
    Jól is néz ki Szűrke az egéssz......
    Szoba hő : 26 fok
    Proci hő : 34 fok
    Alapon :)
  • Anee
    #142
    Mistral-nál van
  • Spenser
    #141
    Ez : http://www.pulsar.hu/pages/spire/pages/spire/socket7a.htm

    Itt nézd meg......