447
GU es hasonlo, progressive/trance albumok lelohelyet keresem
  • Mayday
    #115
    Van Retail.
  • Gyiik
    #113
    olyat tolok fel minnya neked, teee
    feltennem en, de abbol meg csak promo van tudtommal...vagy kijott mar a retail?
  • Mayday
    #112
    passzolok. en soulseeken esetleg szivesen megosztom.
    elvileg 17-en jott a "warez"
    artist : VA
    title : Global Underground 24:7 mixed by Lee Burridge
    record label : Boxed (GU0247002CD)
    year : 2003
    genre : House / Electronica / Breaks
    release-date : September 17, 2003
    ripped by : soundscape
    source : CDDA
    format : 192 kbit HQ Stereo using LAME 3.93.1
  • Dani19..
    #110
    gyiiknak kéne feltolni hogy ö meg az oldalára feltegye..
  • Mayday
    #109
    Na, megvan a Lee Burridge 24:7
    Jo kis cucc!
    Ha tudtok valami ftp-t, szivesen feltolom!
  • Gyiik
    #108
    zabiela sound in motion albuma szanaszetbaszos....tudom, offtopik hehe
  • Mayday
    #107
    Nos, en a James Zabielat hallottam, de nem hivatalosan, csak valki megemlitette, hogy lehet, o lesz a kovetkezo. De fogalmam sincs, ez az illeto honnan vette, tehat ez ABSZOLUT NEM BIZTOS!
  • Mayday
    #106
    Van, igen, es szivesen felteszem valahova, ha tudsz ftp-t!
  • Gyiik
    #103
    van electric calm 2? hmmm... 24/7 2-nek mar van promoja, lee burridge mixeleseben. Eleg jo
  • Mayday
    #102
    Lesz meg GU, nem a Toronto volt az utolso. Amikor a kiado melyrepulesben volt, akkor elterjedt a hir, hogy a 24 Reykjavik az utolso, de osszeszedtek magukat, es megy tovabb a dolog. Ugyebar kijott azota a Toronto, az Electric Calm 2, a 24/7 elso resze. Van itt fantazia.
    Reszemre minden resz tud ujat mutatni. Nagyon bejott a lassulos tema, a Nick Warren 24-esetol teljesen kesz voltam, total elutaztat valahova, az valami csucs! Ugyanigy, kellemes ez a Danny Howells mix is, plane, hogy tole nem ilyen stilusra szamitottam, meglepett ez a sokszinusege.
    (Ja, hallottam is mar nevet a GU26-ra, de meg nem nyilatkoznek, mert siman kamu lehet!)
  • Gyiik
    #100
    global? az uj 24/7-eket hallotta mar valaki? Az elso mar meg is jelent Danny Howells mixelesevel, igen elgondolkodtato mind az egyes, mind a kettes cd, es ha mar a "fiatalokat" emlitjuk, a sorozat masodik reszenek van mar promoja, Lee Burridge keze alol. Na, ez a srac valami hihetetlen dolgokra kepes. Ajanlom figyelmetekbe, es ha lehetoseg nyilik ra, a tobbi, nevevel femjelzett kiadvanyt, live-mixet.
  • Mayday
    #99
    EN annyit fuznek hozza, hogy a ket uriembert nemcsak a multbeli cselekedeteik miatt tisztelem. Sok-sok frissebb keletu live szettet hallgatok toluk, plusz a hivatalos mixlemezeiket. Volt szerencsem Digweedet iden is, es tavaly is eloben meghallgatni.
    Es mar ne is haragudj, ha te a progressive zenen "forrottal ki", es szerinted Digweednek "1, azaz egy" jo szettje van, akkor meg sokat kell "forrnod". Es nem az az ember vagyok, aki csak Sasha & Digweed az isten-t reklamoz. Satoshi Tomiee nagyon jo, ahogyan meg sokan a "fiatalok" kozul. Reszemrol minden tiszteletem az ovek. (Nem sorolok ujra neveket, kb egyetertek az elozoekkel.) De hozzatennem meg mindenkeppen a Steve Lawler nevet, akinek zenejet meg imadom. Szept. 13-an pedig jon a Home-ba, egy Lights Out 2 turne kereten belul... (Most latom, hogy rola is irtal, de nagyon jo a srac, az biztos)
  • Hype
    #98
    Ja ja, Satoshi Tomiee télleg jó. Ő az egyetlen progresszív dj akitől nem leszek rosszul.
  • Dani19..
    #97
    de amugy lehetne ezekröl vitatkozni hogy ki,hogy meddig,de ma már annyi a feltörekvö tehetség a scene-ba hogy az hihetetlen.. de más is irja le véleményét ezekröl a dolgokrol.. persze akik vmit értenek is hozzá
  • Dani19..
    #96
    hali. én meg mondom öszintén semmit nem eszek rajtuk.. de abban 1etérthetünk hogy amig Digweed és Sasha már 96-ban Northern Exposure-t készitettek az idötájt mondjuk 1 Cattaneo vhol 1 helyi kis discoba pörgethette a lemezeket..
    de nem is akarok igazán belemélyülni ebbe mert annyira nem vagyok jártas a prog téren. a másik meg hogy én nem szeretek live mixek meghallgatása után eldönteni hogy jo e a dj vagy sem.. inkább saját számait hallgatom,vagy mixalbumot.
    amugy pro,ismered ezt a 2 számot (bár feltételezem hogy igen,mer eléggé vágod a dolgokat:
    Sasha-Xpander
    Bedrock-Heaven Scent.
    ez ugye a 2 emlitett angol uriember 1-1 szerzeménye. na én már csak eme 2 szám miatt is tisztelném öket.. de ugye az emlitett Northern Exp.1 (96bol) még rátett. ennek a dupla albumnak az elsö cd-je vmi hihetetlen gyönyörü..
    de megemlitetted Quivvert alias John Grahamet..
    na neki is van 1 olyasmi zenéje hogy Stoneproof-Everything is not you.. 1ik kedvenc trance muzsikám.. de megemlitenék néhány ujabbkeletü trance/prog szerzeményt:
    Golan Globus-Blazer, PAnoptic-Surface, Yunus-Red PIlot,James HOlden-I've put out the LIght.stb..

    ja és techno télleg rulzzzz:)
    ebböl a stilusbol kedvenc elöadoim:
    LAurent Garnier,Richie Hawtin,Technasia,Al Ferox,Derrick May,Blake Baxter....
    peace
  • Dani19..
    #92
    nekem személyesen Nick Warren-Reykjavikja tetszik a léegjobban az a Toronto elötti 24es. abbol is föleg az 1es cd. az Ibizának meg hát elég megnézni a tracklistáját (Heaven Scent,Xpander,Mercury&Solace) és lehet sejteni hogy nem vmi szar cucc.
  • erexkiss
    #88
    amugy a GU csődjéről annyit hogy most hallgatom a GU legujabb kiadványát, Deep dish TORONTO...
  • erexkiss
    #87
    az nem faaq hanem faq. nem kell az ismételtet kétszer leirni.felesleges.
  • Garfield
    #84
    Most akkor mi van a GU-val? Az Amazon.com-on június 10-i megjelenéssel már árulják a GU: Toronto-t (GU 025?) Deep Dish mixelésében.
  • Gyiik
    #83
    angolul faaq
  • VinylToy #80
    Ezért hívnak téged meg Gyiiknak (miért mit gondoltál a nagy farok miatt kaptad ezt, hát neeeeem)! :)))
  • Gyiik
    #79
    pont olyan, mint te a valosagban, hogy tudna ez vigasztalni... eheh
  • VinylToy #78
    De láthatod az éneklő fejet is?! Legalább ez vigasztaljon! :DD
  • Gyiik
    #77
    nem sajnos...mindig eszembejutott, hogy masnap csak a te nevedet fogom a forumokban latni :P
  • VinylToy #76
    Jól aludtál???
    Teeeeee gyenge agyi képeséggel megáldott!!! :DDD
  • Gyiik
    #75
    remek, most mar jol fogok aludni
  • VinylToy #73
    Hajrá Gyiik!!! Melleted vagyunk nagyon öööö sokan bizonyám! :)))
  • Gyiik
    #72
    Dani, nem enged a BUROK, sajnos ennyire telik ehe
  • Gyiik
    #71
    huha...micsoda ertelmisegi hozzaszolas lett ebbol...mit is lehetne hozzaszolni? Mint mondottam, ha mindenfele szenny-dolgot akarnal itt penzert ratukmalni az emberekre, magasrol telibefosnam azt az intelligencs orcadat, mert nem erdekel, de Global mint olyan szerintem nem csak az en szivem ugye, hogy fennmaradjon tovabbra is...jaaa, hogy ingyen, az mas teszta? Persze, akkor is a globalek orra elott kuszik el a sajat penzuk, de legalabb nem a magadfajta haszonlesok zsebebe vandorol, hanem elsullyed abban a bizonyos szarosgodorben, ahonnan senki nem fogja elokaparni...azert egy fokkal jobb, bar meg mindig nem az igazi.
    Khm, hogy gyengeelmeju? Mit kene felfogni az effele gondolkodason, es hozzaallason? Te is csak egy vagy azok kozul, akik a szarbol is penzt akarnak csinalni, es ha a szukseg hozza, az eszkimora is ratukmaljak a fridzsidert...nem birom az ilyen arcokat, es szerintem (ismet) nem vagyok vele egyedul, es (ismet) ez teged rohadtul nem fog meghatni.
    Orulok, hogy nagyokat rohogtel, de nem csak rolad beszeltem, hanem a tobbi hozzadhasonlo figurarol IS. Sok lud disznot gyoz nagyon is ervenybe lep.
    En azert elvitaznek veled, vajon melyuîkunk a gyengeelmejubb, de valoban igazad van, en elek tovabbra is a sajat kis udvhadsereg vilagomban, ama bizonyos burok korul, vigyazva nehogy kipukkadjon, es abba az altalad emlitett szarba keruljek, amiben elmondasosbol kiindulva te eppen tartozkodsz
    sok sikert kivanok az extra-"kiadvany"-hoz, remelem nagyon sok "kuncsaftod" lesz :D
  • Gyiik
    #67
    mellesleg annyit arulj el lecci, hogy a banatba fog neked EGY DVD-re raferni 24+6+4 dupla lemez plusz boritok, plusz film satobbi, NORMALIS bitrate mellett? Akarhogy szamolom ez 34 dupla kiadvany, ami 192kbit/s (minimalis elfogadhato bitrate) mellett kb 10 darab 700mb-os cd terul el (cdnkent 3 dupla)...ket megoldas letezik, vagy 2 db DVDrol lesz szo (meg nagyobb bevetel neked, termeszetesen), vagy osszecsapott 128kbit/s dolog, ami azert az basztathatja az inyencek erzekeny fuleit...
  • Gyiik
    #66
    ja, igen...itt nem csupan erkolcsokrol van szo (bar jelen van, az teny), de tudod mit? jobban tetted volna, ha ezt a temat fel sem hozod, nalam leirtad magad (tudom, hogy nem erdekel, erkolcstelen emberek ilyenek am), es szerintem meg sok mindenkinel, aki hozzam hasonlokeppen velekedik, csak nem irt ide semmit...aki meg vasarol nalad, legyen vele boldog, es jusson eszebe, hogy hozzajarult annak a bizonyos foldonfetrengonek az oldalaba rugasahoz..csokolom
  • Gyiik
    #65
    eheh, most szerintem teljesen hiaba magyarazkodsz, aki hozzam hasonloan velekdik az ugyrol, magasrol telibefossa az ellenerveket. Ha tucatszarrol lenne szo, mint naksi, klabszendvics, meg egyeb hasonlo "nyalanksag", ami evek mulva is meg fenn fog maradni az emberek hulyesegenek, es manipulalhatosaganak koszonhetoen, nem szolok egy budos szot sem, de hogy egy igen nivos labelrol van szo, ami raadasul nagyon ugy nez ki, meg fog halni, nemhogy segitene rajta az ember, hogy esetleg meg tobbet adjanak ki, meg keresni is akar rajta..errol tenyleg csak az utcan hevero haldoklo kizsebelese jut eszembe, barmit is mondasz, bocs
  • python
    #64
    hi
    jó honlap:
    python.uw.hu
    tsá
  • Gyiik
    #62
    khm, igy van, mellesleg, aki tenyleg szereti, kiad erte penzt, es ha kitartoan keresi, meg is talalja mindet, talan 1-2 kivetelevel (erre meg ott vannak a hirdetesek, hanyan akarnak megszabadulni megunt GU cd-iktol). A masik, hogy azt a 200k ftot nem egyszerre kell am kiadni, mindegy, ez szamomra egy dofes volt reszedrol a szenvedo/haldoklo szivebe, es ezert penzt kerni..pfff, no tovabbi comment
  • Gyiik
    #57
    ehe, tessek, az ilyenek miatt csodol a global...ezek utan erdemes lesz kiadni hivatalosan is a 24-et?(mellesleg ha jol tudom, egyenlore csak promokent letezik 24-es), a 25-osrol nem is beszelek...
  • Gyiik
    #51
    nezem nezem, csak el vagyok foglalva valami drogos jatekkal, amit egy bizonyos VinylToy ajanlasara toltottem le ILLEGALISAN :DDDD
    sztem az effeleket ki kene tiltani ahaha
  • VinylToy #50
    Nem tudják kitiltani mert unregként írt és így nehéz lenne kicsit :DDDD

    Írtam hozzád, nézd már meg! :))
  • Gyiik
    #49
    Melyik? az a Daniiii gyerek?? biztos meghuzta magat valahol, vagy a vicce miatt kitiltottak a moderatorok wahaha
  • VinylToy #48
    Azt gondoltam mindjárt, hol ez a másik csibész! eeheh
  • Gyiik
    #47
    majd hozzaszoktatjuk oket:DD