447
GU es hasonlo, progressive/trance albumok lelohelyet keresem
  • VinylToy #46
    Gyerekek, gyerekek itt ezt nem értékelik, és nincsenek hozzászokva, de nekem tetszik! :DDD
  • Gyiik
    #45
    remikszd baj dizseroni
  • Gyiik
    #43
    halucinalsz mar biztos...most mar ki kene fujni a levegot :DDD
  • Gyiik
    #41
    igen, en is james holdent hallgatok
  • Gyiik
    #39
    tudod, mi a gaz? holnap megint azt fogja hinni mindenki, hogy beszivtunk, pedig nem is....
  • Gyiik
    #38
    bonuszkent letoltheto Daniiiii kejteljes visitasa sejnfiftiforra :DDD
  • Gyiik
    #36
    nana, ezt ne, meg azt hiszik, hogy szexlapot szerkesztek, es megrohamozzak ahaha
  • Gyiik
    #34
    mar sikerult egy naaaagy alakitast vegezni rajta (az ominozus nyuz ercsiv ahahaha)
  • Gyiik
    #32
    amiket mixel, se kutyaiskola
  • Lantee
    #30
    A Groove cimű filmben felhangzó nóta, a BEDROCK - HEAVEN SCENT ... nagyon nagy zene!!! :)
  • fatejr
    #29
    http://newgeneration.sync.hu
    Új mp3-as oldal!!!
    Minden műfaj megtalálható rajta.
  • Manta
    #16
    Amiről itt most szó van, az ugye nem keverendő a Transglobal Undergrounddal?
  • Mayday
    #15
    GU23 James Lavelle - Barcelona letoltheto:
    lacerda.uw.hu
  • Lantee
    #14
    Nehogymá' lemaradjunk!!! :))
  • Mayday
    #13
    Lantee: irtam neked mailt, varom valaszod.
    Kecelre jossz?
  • Lantee
    #12
    Thanx Chipo! :)
    De ha még elkezdeném sorolni a NEM Global Undergroundos mixeimet...hmm...mi lenne itt!

    8,2GB csak és kizárólag igényes mix figyel az otthoni vinyómon! :))

    Mondom! Személyes találka, dumálás, CD-irás, haverkodás....nálam megoldható lenne! Emilt akit érdekel!
  • Lantee
    #10
    Nekem van egy olyan is, hogy Global Underground Essential Mix From Tokyo - Oakenfold, Pappa, Sasha, Digweed, stb.
    Kb. 2 órás mix, és valami hűdebrutál!!!

    Meg van egy Sasha dupla Vinyl-em is, amit a 13-as GU-rol válogatott!

    Szal mindenképpen össze kéne hoznunk egy közös "csere-bere" randit, mert az a legbiztosabb!!
    Akit érdekel, és Budapest, csak nyugodtan dobjon rám egy emilt, és megbeszéljük a részleteket!
  • Mayday
    #9
    A Sydney es Ibiza nem GU. Van egy Ibizam Oakey-tol, az Pete Tong musoraban ment eloben, Home at Space, Ibiza. Ugyanonnan van egy China-m is. Fergeteges mixek, talan a legnagyobb favoritjaim tole. Bar egy Perfecto pres. Ibiza jelent meg 2001-ben, dupla, amihez meg nem sikerult hozzajutnom. Ez van meg esetleg neked?
  • Razzi
    #8
    Bocs gyerekek ezek is Gu-k ? Paul Oakenfold Live mix in Sydney,és Ibiza,vagy G.U. Departures.Nekem ezek vannak.
  • Mayday
    #7
    Lantee: az nagyon jo, mert nekem az meg nincs. Csak ma olvastam, hogy mar megjelent. Ha esetleg pesti vagy, egyszerubb lenne szemelyes csere, ha meg nem, akkor felpakolaszok valamilyen szerverre, de ez nem tudom mennyi ido lesz, eddig meg nem csinaltam.
  • Lantee
    #6
    Azt nagyon megköszönném! Egyszer valahonnan sikerült leszednem az Oslo-t, de mp3pro-ban volt, és nagyon gyenge volt a minősége!

    NuBreed-ek jöhetnek, nekem csak a legújabb van meg, a Satoshie Tomiee!
  • Mayday
    #5
    O.K. Az infodban levo e-mail cim ervenyes? Mert akkor irnek oda ftp-cimet, ahova mehtnenek. Real neved Paul Oakenfold? Hmm... :)) Gondolom, akkor leszel augusztus 19-en a Pachaban :) Nos, nekem is nagy favoritom az uriember, van tole nehany album, feldobalhatom valahova.
    Meg GU 11-22-ig minden van (plusz 4-es oakey: oslo), nu breed szinten osszes.
  • Lantee
    #4
    Bocs....a Paul Oakenfold - New York az a 007-es!!!
  • Lantee
    #3
    Tony De Vit - Tel Aviv (GU001)
    Paul Oakenfold - New York (GU002)
    Sasha - San Francisco (GU009)
    Dave Seamen - Buenos Aires (GU012)
    Sasha - Ibiza (GU013)
    Nick Warren - Amsterdam (GU018)
    John Digweed - Los Angeles (GU019)
    Deep Dish - Moscow (GU021)

    Naszóval....nekem ezek vannak meg!
  • Lantee
    #2
    Heh...ezzel nem vagy egyedül! Tudod hány helyre irtam már be ezt a kérést?? Nehéz ügy, mert ez igényes zene, és az ilyet csak nagyon kevesen kedvelik, és még többen akarják megosztani másokkal! Nade!

    Ha van hely, ahova fel tudom rakni, akkor nekem megvan a GU001, GU004, GU007, GU009 - meg a Nick Warren - Amsterdam. Az nem tudom hányas, de otthon meg tudom nézni!

    Üdv: Lantee
  • Mayday
    #1
    Hi All,

    Olyan helyet keresek, ahol fenn vannak GU albumok, a regebbieket keresem, 1-10-ig. (11-tol felfele megvan). Mas hasonszoru zenek is erdekelnek, minden mennyisegben. Kimelt prioritas: Steve Lawler: Lights Out