101
Nevetséges amit müvelnek !!
  • verti.go
    #18
    Eminem mióta fekete?
    És miért utálod a néger "raper"eket? Ne hallgasd a zenéjüket, ha nem tetszik!

    (te f.sz, legalább vedd a fáradságot, és azt a szót tanuld meg leírni, hogy "rapper")
  • Lteebee
    #16
    Jól beszélsz.

    A fajgyűlöletet nem kell összekeverni a stílusgyűlölettel.
  • Sephi
    #14
    Eddig legalabb volt az a MCM ahol csak neger zene ment de mostmar egyebet sem latsz a Vivan es a MTV csak neger zenet. Be kell vallani van (igaz ritka) aze egy ket szam ami meg jo de aze az man tulzas.

    Unakahugom aki feher ( ) meg van orulve! Egyfesz csak ilyen zenet halgat. A nemetek plane mondom en! Azok apam mar asse tudgyak mijaza mas zene csak a Who's my niggas stilust kedvelik.

    Mondjuk en egyetlen dolog amit birok azok azok a filmek amikben negerek is jaccanak:) valahogy rohogok a hulye szovegukon:)
  • vizes
    #13
    Rossz szeletet kaptál a tortából, mert igenis vannak igényes fekete zenék.
    A teljesség igénye nélkül: B.B. King, Tracy Chapman, John Lee Hooker, Al Jarro, és még sorolhatnám.
    Szerintem téged inkább a stílus zavar.
  • vizes
    #12
    Nem zene... hmm.
  • mateos
    #11
    és betetetik hülye kisgyerekeket(nemcsak gyerekeket) h ők a gettóból kijött négerek akiknek nemszámit se élet se halál mert ők csak a bandának meg néger tesvéreinek élnek.
    Nincs normális lakásuk mert a gettóban nincs lakás csak putri.

    Ugyan már emberek !!!!!
    Megmondjam kinek élnek ? nem is kinek hanem MINEK : a PÉNZNEK
  • Hitm@n
    #10
    Na és még ez is:

    "Dr. Dre a világ leggazdagabb rappere

    Úgy tűnik, a rap zenében van pénz, méghozzá nem is kevés. Tavaly Dr. Dre érte el a legnagyobb bevételt a rapperek közül: a 2001-es év során heti 1 millió dollárt vitt haza.

    Persze Dre nemcsak a saját lemezeinek munkálatait tartja kézben, hanem Eminem, Snoop Dogg és Mary J. Blige karrierjét is hatékonyan egyengeti. Mary J. Blige lemeze például két millió dollárral járult hozzá Dr. Dre évi 52 millió dolláros keresetéhez."

    Forrás:Mellesleg


    Csóró néger rapperek...
  • mateos
    #9
    erröl beszélek
  • Hitm@n
    #8
    Apropó zene:
    ahhoz tényleg nagy tehetség kellhet,hogy "gettós tájszólással" valaki ELMONDJON pár sor értelmetlen szöveget.

    Persze tisztelet az oly' kevés kivételnek.
  • Hitm@n
    #7
    Remélem ez a topic nem megy a gumiroomba...

    Amúgy egyetértek azzal,amit Mateos ír.

    Minden egyes zenéjükben sírnak,hogy ők mennyire el vannak nyomva a gettóban stb.,oszt' olyan kocsikkal mászkálnak,amikért más helyen egy fél autókereskedést vesz az ember.
    Ja,meg majdnem mindegyik drogozik,illegálisan tart fegyvert,amit használnak is(lásd Puff...bocs,P.Diddy esete)

    De a legszarabb,hogy egy csomó zenecsatorna is fullban nyomja őket éjjel-nappal.

    Jó-jó,Amerikásban szeretik az ilyen zenét,de a német mjuziktévé minek csinálja ezt?

    Bocs,ha valakit megbántottam volna a néger rap iránti elfogultságában,de direkt volt
  • mateos
    #6
    én nagyon sok fekát ismerek....Londonban Brüsszelben és sok más helyen is éltem több évekig , nagyon sok feka ismerősöm van , iszobyú sok ! bevallom volt 2 db feka akit tiszteltem és tisztelek mert ők heverjaim.De rajtuk kivül azt a több tucat fekát skiket ismerek nagyon nagyot csalódtam bennük , havernak néztem őket,és mikor nem néztem oda mert megbiztam bennük a másik percben kiraboltak.Mésik esetben majdnem megvertek hál ég nem sikerült mert ott voltak Skandináv haverok.Szal undoritó ocsmány nagyképü embereknek tartom őket.Itt Brüsszelben minden afrikai nagykövetségnek 600 as mercédeszük van igaz h otthon érdekel de nem baj öket ez nemzavarja.Szal egy nagyképü ocsmány banda.Főleg zenei téren.Amit ők zenének hivnak az nem is zene.
  • Hitm@n
    #5
    Eminem pl. fehér

    ...csak feka zenét játszik
  • mateos
    #1
    Mitugrász kis feketék !!!!
    teljesen ellepik europát
    Nemértem őket , ugrálnak a Tv ben és adják magukrol h milyen nagy gengszerek.
    Képesek 1mást lelőni meg minden h tudassák emberekkel h milyen nagymenő gengeszterek
    és e nyomásra emberek kezdik megvenni lemezeiket.
    Remélem egyszer beleköpnek vmi nagymenő levesébe és kinyirják őket (volt má erre példa..nemtom emléxetek e h egy nigger rapper elopott pár kg. heroint vmi orosztol vagy ukrántol azt másnap egész feka banda kimulott)
    Bár az össze feka rapper kimulna , unalmas h tudják hülyiteni a népet..főleg a fiatalokat.
    Eminem,Dr.Dre,SnoopDog, stb....remélem minnél hamarabb kinyulnak.!!!!balesetben vagy netán másban