1359
Autókról
  • Waterhorse
    #12
    Még semmilyen nincs. Hátra van még egy forgalmi vizsga és aztán majd ösök támogatásából egy trabi. Az nem árulom el milyenre fogom fújni, de nagyon állat lesz, tiszta amerikai kocsi lesz:)) Ha valaki gondolkozik az már tudhat is valamit. Csak nem akarom, hogy elterjedjen az ötletem, egyébként a minap láttam egy pont ugyanolyan színü trabit szárnyal, meg spoilerekkel, na azt megláttam és egy 5 percig háháá.
  • mikike
    #11
    de milyen bonusz anyámba vagyok?
  • TneX
    #10
    Trabant 601 WRC
  • mikike
    #9
    kosz
  • mikike
    #8
    na de komolyan, legalább a biztosításról írjatok valamit
    fateromék hoztak díszcsík gyanánt egy műanyag lécet, ami szerintem parkettázásból maradt, de az fehér, előtte még le kéne festeni feketére, méretre vágni és úgy felragasztani az ajtóra
  • TheZsenyka
    #7
    mikike:

    http://www.mabisz.hu/

    itt az összes biztosító céget megtalálod a kalkulátoraikkal együtt, 10 perc alatt kiszámolod melyik a legjobb neked
  • TheZsenyka
    #6
    Opel Omega 2.0i
    fehér, 1991-es
  • mateos
    #5
    3 literes trabant disel :)
  • Coine
    #4
    1értelmű ;Ð
  • Dikkma
    #3
    :)))))))

    javaslok egy szavazást, ki a legnagyobb fej a Fórumban. én mikikére adom a voksom :D
  • CSOCSO
    #2
    egy 2000's diesel merci lenne ha letenném a jogsit.. ugye milyen hülye vagyok..,. itt áll lent csak a kreszt kéne letennem...

    Az álmom egy Toyota Supra valami állat tuningal.. ha ez nem akkor jöhet az uj Celica:)
  • mikike
    #1
    Honda Civic
    1987
    Most rohadt le az oldalsó díszcsíkja
    Nem tud valaki valahonnan olcsón?
    Meg:
    Szerintetek hol érdemes kötelezőt kötni?