1359
Autókról
  • TomSolberg
    #1359
    jó neked
  • pszihopata
    #1358
    majd ha frissíted a galériádat elhiszem
  • Pepsi Twist
    #1357
    de én már az usában élek :D itt teljesen átlagos a 6.2es escalade :D
  • w77d
    #1356
    áá, má minden állgengszternek az van...
  • pszihopata
    #1355
  • Máté94
    #1354
    Gengszter mivoltodhoz illik :DD
  • Pepsi Twist
    #1353
    nagyon berajitok ha most azt mondom hogy escalade? :D
  • Spongya08
    #1352
    Nissan.
  • Spongya08
    #1351
    Fateré, előbb utobb az enyém lessz,mivel el nem adjuk.
  • bertino
    #1350
    naja, otthon sokminden dragabb.

    remelem a penzem es a turelmem sokaig ul a feneken es nem kell veszriogatasok kozepette autoert nyulkalnom minden atgondolas nelkul, mert a mitsu-ba beleszaladtak oldalrol es az uzemanyagadagolo rendszerrel is lehet valami gebasz(arrol nem is beszelve, hogy a szelvedo jobb aljan also kerettol oldalso keretig egy kavics miatt vegigfutott mar egy 10 centis repedes plusz van mar egy masik is, csak feljebb, majdnem a latoszog kellos kozepen... nem is tudom van-e olyan alkatresze, ami 100% rendben van.

    szal remelem hamar megszabadulok tole, de meg mindig epp jo idoben...
  • vizes
    #1349
    Itthon drágább.:-(

    Sok fut még belőle és kurva nagy sorozatban készült ezért
    sok alkatrész van hozzá, megéri megvenni.
  • bertino
    #1348
    hat ezeket a regebbi mondeokat biztos vagyok, hogy max 1000 fontert osztogatjak.

    en pl. 10 eves masodik szerias mitsu carisma-t vettem 1300 fontert, bar az is sok volt erte, persze mindig utolag okosabb az ember :(


    szerk.: most megneztem autotradert, vegulis van 1000 font folott is, de ott mar jonnek az ujabb szeriabol is mondeo-k.

    ebayen ezekszerint meg olcsobbak.
  • Pepsi Twist
    #1347
    1ik ismerősömnek is van ilyen kombi csodaság évjáratot nem tudok de azt tudom hogy 2literes és 250ló turbózva :P városba 12-13 literrel megy és szedi a lábait :D ja és persze mióta meg lett csinálva azóta csak a szokásos olaj és egyéb cserék voltak
  • Zsolti9014
    #1346
    Haveroméknak is ilyen van, csak nem kombi '97-es, 2.0 131 ló. Régóta megvan nekik, Németországból származik, gyönyörű állapotú, nagyon szeretik, semmi baja nem volt még.

    Viszont egy 2001-es TDCi is van/volt nekik, 2.0 136 (?) lovas, azt viszont ki nem állhatták, nem tudom megvan-e még nekik.
  • vizes
    #1345
    Egyébként mennyi az az olcsó?
  • vizes
    #1344
    Hm... Jó lehet ha nincs nagyon leharcolva. A dízelről a nagy Fordosoknak nincs jó véleményük, de a benzinest megbízhatónak tartják.(Zetec motor)
    Az enyém 2 literes 131 paci, elég szépen megyeget. Kényelmes autó.
    Az enyém ha nem rugdosod megáll nyolc literes fogyasztással országúton, 9.5 városban.
    Magyarország meg tele van angliai mondeokkal, bontásra árulják őket.
  • bertino
    #1343
    jofele ?
    en is gondolkodtam, hogy ilyet kene venni, nagyon olcso itt angliaban.
  • vizes
    #1342
    1999-es Mondeo Ghia kombi 2.0 literes

    Kép:
  • koppi85
    #1341
    Nekem egy 99-es (kerek lámpás) corolla. Egész jó, 1.3-as 86 lóerő. Nem az az izomautó de azért mindenhova elvisz ahova szeretném:D
  • Pepsi Twist
    #1340
    én is... a navaram automata én kuplungot nem akartam nyomogatni viszont váltani annál többször :D
  • Barpi
    #1339
    Mostanra megszoktam már szerencsére. :) De akkor paráztam rendesen. Most már bal láb csak dísznek van a kocsiba. :)
  • pszihopata
    #1338
    bal láb behajt az ülés alá,én így szoktam ha néha autómatát vezetek:D
  • TaRka0107
    #1337
    Ilyen satufékesről nekem is beszéltek már, hogy aki beül egy automata váltós autóba annak nagyon nehéz megszokni hogy nincs kuplung... és persze a fék kétszer akkora mint amekkora a manuális váltós autókban:D
  • Barpi
    #1336
    Sjani1995:

    Köszi! :) Természetesen nagyon vigyázok rá.

    Bertino:

    A BMW kb 50-55km/h sebességgel csapódott a szalagkorlátnak, talán még annyi sem volt, (valahogy nem azt néztem abban a pár ezredmásodpercben) még a légzsákok sem nyíltak ki. Hazahozattam, (1200€ volt a szállítás) de itt Németországban azt mondták, totálkáros, ott kellett volna hagynom az út szélén. Pedig a motor szépen jár, a hűtőnek sincs baja, csak itt ez van. :( 1000€-ért sikerült eladnom, ezért az Audit nem igen akarom nagyon meghajtani. Az autópályán azért nyomtam neki egy kövéret 220-ig, de a párom szólt, hogy nem kellene. Végül is kb 5 perce volt meg az autó, amikor Dortmund-ba majdnem belém jöttek. Én voltam a béna, (18 éve vezetek, és csak egy balesetem volt a BMW-vel) Kanyar után meg akartam állni egy behajtóban, és megszokásból ráléptem a bal szélső pedálra. Ja, csak ez automata, és az nem a kuplung volt, hanem a fék. Satufék mögöttem, én integettem a sötétített üvegen keresztül, hogy sorry, aztán megint ráléptem. :( Megint satufék. Jó, hogy nem vertek meg miatta. Azóta lekopogom, a bal lábamat nem használom.
  • sjani1995
    #1335
    Egyszerűen gyönyörű, az Audi persze. Vigyázz rá! : )
    Grat hozzá! ;)
  • bertino
    #1334
    2.4es ?
    hát az biztos megy.
  • Barpi
    #1333
    Sziasztok!
    Nekem Ő volt január végéig:



    Aztán ilyen lett. :( :



    Most Ő a nagy Ő :





    Ha a UPS is úgy akarja, akkor a hátsó lámpák ma le lesznek cserélve.
  • vienman
    #1332
    Fiat Punto 75 MK1
  • LordVenom
    #1331
    A család autói: (mindet használom,és jelenleg 3-at én tartok fenn,azért linkeltem mindet. Még mielőtt valaki beleköt,hogy nem a család autói a topik cím,hanem saját autó.) :)







  • szabod
    #1330
  • Daniel BMW
    #1329
    Állati jó autó, mi nem is gondoltunk rá, mikor felvetődött a kérdés. Végül apa nagyon örül, hogy így alakult. :)
  • Pepsi Twist
    #1328
    vitarával én is szemezgettem még a navara előt mert a mostani "új" suzukik elég jóra sikerültek sztem mármint nem olyan szar mint hiedelemmel ellentétben :D
  • Daniel BMW
    #1327
    Nekünk ő van:
  • pszihopata
    #1326
    jah vagy hengerfejes ,a felniből egyből tudható :P
  • LordVenom
    #1325
    Igen,igazad van...
  • Pepsi Twist
    #1324
    igazad van itt senki nem fog vitatkozni, viszont lehet 1x csak főtengelycsapágyas lesz vagy ilyesmi :D
  • LordVenom
    #1323
    Ez az autó nem egy erőgép. Inkább dísz. Tipikus csajos kocsi. Nem csodálom,hogy az előző tulaj barátnője használta. De lehet,hogy a csaj kinyomta a belét. Ezt nem tudhatom. Mi tavaly október óta használjuk,de nem vettünk észre rajta semmit.
    Vitatkozni nem akarok,mert nem tudhatom,hogy az előző 6 évben hogy használták....
  • Pepsi Twist
    #1322
    figy az ember nem azért tuningolta optikailag a verdáját hogy utána 40el séta kocsikázzon :D
  • LordVenom
    #1321
    Ha te mondod...
  • Pepsi Twist
    #1320
    nah ha már optikáz akkor tuti szét van hajtva XD főleg az 1.6 azt állandóan padlózni meg húzni kell hogy mozogjon :D + ekkora papucsokkal