71
melyiket vegyem meg ?
  • rabies
    #71
    Sziasztok! Lenne egy eladó Sharp MD-MT15-ös minidisc felvevőm. Vettem egy másikat és ezt szeretném eladni. A gép nagyon jó állapotban van, és adok hozzá még négy MD lemezt is. Akit érdekel a dolog ide írjon: [email protected].
  • Pheel
    #70
    Innen
  • Spynning
    #69
    Sziasztok!!
    Hatalmas segítséget kérnék tőletek!!!

    A mai nappal boldog tulajdonosa lettem, egy Sony MZ-N910es NetMD-nek. na most a helyzet az, hogy nem volt hozzá használati utasítás!!


    esetleg valkinek (vagy ismerőseitek közöt) nics-e hasonló készüléke?!?!

    NAGYON-NAGYON megköszönném ha vki tudna segíteni!!

    üdv:
    Spynning
  • Pheel
    #68
    Nem éppen 700 megás, hanem 80 perces és 180 megás, de 5 óra zenét rá lehet túrni LP/4-ben :)
  • Torry
    #67
    Egyébként van 700 megás minidisc is ám!
    Szóval azt!FEltétlenül!
  • I.C.ram
    #66
    Na senki többet?
  • I.C.ram
    #65
    Ki volt kapcsolva eddig, most kapcsoltam be, de ugyanaz :(

    Fadeout-ra gondolsz nem?
  • szando
    #64
    sztem a winamp beállításainál van olyan, hogy ne legyen csönd két szám között... lehet az a baj, nem?
  • Voltan
    #63
    Én pár hónapja vettem egy MSI Megastick 256-ot. Alapvetően egy USB-Drive, ami MP3-lejátszóként, diktafonként és FM rádióként is funkcionál. 256 Mb-os tárhellyel. Ha jól emlékszem 30000 Ft körül volt. Egy db AAA elemmel szuperál, és azzal 12-14 óra lejátszási(Nem készenléti!) időt tud produkálni. Szvsz, az egyik legkirályabb kis kütyü, amivel találkoztam.
    Itt egy link a róla készült kritikáról:
    http://reviews.designtechnica.com/review1440.html

    A www.msi.com cimen többet is lehet megtudni róla.
    Ja, és van 128 megás változata is, kb. 22000 Ft.
  • I.C.ram
    #62
    Mégsem.
  • I.C.ram
    #61
    Asszem már rájöttem.
  • I.C.ram
    #60
    és légyszi ne rakjétok át a Zené-be, mert ott a kutya sem nézi meg.
  • I.C.ram
    #59
    Következő a helyzet:

    Van egy SONY MD MZR-701-esem és hozzá egy DIGITAL PCLINK adapter, amit USB-vel lehet kapcsolni a géphez. Ezzel lehet a gépen lévő számokat felmásolni MD-re, úgy mintha CDről játszanám (tehát nem MP3-kat). A gond a következő: WINAMP-ba berakom a Paylistbe a számokat sorrendben, de mikor számot vált a gép nem érzékeli, és egy számként veszi fel az MD az összes számot, így ugye meg nem tudok trackek között váltogatni az MD-n. Mit kell állítani, hogy két szám között szünjön meg a digitalis jel?

    Eddig úgy csináltam, hogy egyesével vettem át a számokat, ami kicist macerás, mindig ki be szedegetni 1-sével az mp3-makat. Szívesebben csinálnék mást, addig az 1 óráig, amíg másolja a számokat.
  • zakika
    #58
    segiteni :)
  • zakika
    #57
    en pl a metroba lattam, de szerintem ha elmesz egy szakuzletbe es elmagyarazod mit akakrsz akkor tudnak szegiteni
  • Ramore
    #56
    Köszi, de hol lehet kapni ilyet?
  • zakika
    #55
    az autora lehet venni egy olyan kutyut, amit rakapcsolsz a discmanre (line out vagy csak fulhalgato) es a masik veget beteszed mint egy kazit (ugy nez ki)
  • Ramore
    #54
    Szeretnék venni egy olyan discman-t. Két fontos kritériumom van, meg egy kérdésem:
    1. Mp3, Cd-R, CD-RW lejátszása
    2. Rádió legyen benne.
    +1. Hogyan lehetne megoldani, hogy az autóba beszerelt hangfalakon is tudjam használni? Utazás közben is ezt szeretném használni.

    Tudna valaki tanácsot adni, illetve valami márkát ajánlani?

    amelyiTudna valaki tanácsot adni?
  • zakika
    #53
    hat ezen az alapon nem is kellene oltozkodni
    de egy roma inkab lopja a mobilodat, mert azt tudja ertekesiteni es kisseb helyen elfer
  • szando
    #52
    egyszer véletlenül neked megy egy cigány és volt nincs :P :D
  • zakika
    #51
    nyaron egy kis tascsi amit kiakasztok magamra es elfer benne mas is (pl igazolvanyok, mobil)... ket es fel eve ilyennel futkarozok, sajna kezd egy kicsit amortizalodni, mert meg az elso "kiserleti darabokbol" vettem...
  • szando
    #50
    most nem csak a télről van szó... nyáron pl. hova rakod?
  • magus
    #49
    szerintem simán megéri egy mp3as discman. nekem az van van hozza adapter, rakozom a hifire es kurva jol szol. a masik hogy nemtom mit nyavajog mindenki hogy nagy, telen ugyis akkora kabatban jarsz a hideg miatt hogy siman elfer a zsebedben.
  • szando
    #48
    hát, tovább mint 1 mp3-mas disket megírni, de én inkább ezt, mint egy böhömnagy discman-t választom...
  • [HUN]PAStheLoD
    #47
    kicsit soká tart
  • szando
    #46
    akkor kiírod újraírhatóra és rárakod minidiscre, nem nagy munka (így szoktam)
  • [HUN]PAStheLoD
    #45
    és ha nincs meg CD-n?? :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #44
    mp3 ruulzzz
  • szando
    #43
    én MD-re szavazok... LP-ben 4 cd anyaga fér egy MD-re, és kisebb is, mint egy discman (ja, és jobb minőség (ha cd-ről másolsz)...)
  • GregSB
    #40
    Én MP3 lejátszót vettem és nem bántam meg. USBvel csatlakozik géphez(mint a legtöbb) így rohadt gyorsan felmennek rá a számok, és minden más is, mivel a flash kártáyra azt töltök fel amit akarok. Nem egyszer vittem már át így haverhoz dolgokat.
  • Hangianix
    #39
    Bocs, a masodik helyett kepzeljetek ezt:
    DYM-3000 Digital Device MP3 lejátszó és diktafon

    szuperkicsi, szuperkönnyű, 64MB beépített memória + Smart Media kártyahely, USB port, hangrögzítés diktafonként: 16 perc/1 MB, ekvalizer, LCD kijelző, frekvencia tartomány: 20Hz~20kHz, 1 db ''AAA'' 1,5V ceruzaelemmel működik 39 990 Ft
    (31 992 Ft + ÁFA)
  • Hangianix
    #38
    SL-MP50 Panasonic hordozható CD+MP3 lejátszó
    - 17.5 %
    MP3 audio, CD, CD-R, CD-RW játszó, 40sec anti-skip-CD, 100sec mp3, 25 óra audio lejátszási idő, MP3 album mód, akkumulátor töltésére alkalmas adapter 47 841 Ft
    (38 273 Ft + ÁFA)


    SL-PH270 Panasonic hordozható CD-lejátszó

    Beépített Hangszórók, 40 mp Anti Shock Memory 3.0, 20 órás lejátszás hangszóróval, HOLD 38 990 Ft
    (31 192 Ft + ÁFA)

    Vazz, lenne penzem ra, de ennyit sajnalok kiadni...
  • Coine
    #37
    Itt van 3 Panasonic MD, de csak a lentiről van kép, amúgy ez a legolcsóbb...
  • Coine
    #36





    Világ legkisebb MD hordozható lejátszója, 32 órás lejátszás, 40 mp Anti Shock, távvezérlő, S-XBS, tölthető akku, HOLD

    Alap ár:
    69 990 Ft
    (55 992 Ft + ÁFA)

    33 %
    46 894 Ft
    (37 515 Ft + ÁFA)

    Megtakarítás:
    23 096 Ft
    (18 477 Ft + ÁFA)

    http://www.panasonic-online.hu/cgi-bin/videopart.storefront/3d206bdc00116d70137ac33848a906d0/Product/View/SJ&2DMJ70
  • Coine
    #35
    Még mindig nem értem telj.
    Van a sima MD és a MD Recorder.
    Namármost csak a Recorder tud gépről zenét átvenni ?
    Szal a sima MD Player csak azokat a MDeket játsza le, amelyeket boltba meg tudsz venni ? Szgépről nem lehet rá feltölteni ?
  • Coine
    #34
    hehe, 62500 Ft körül van :(
  • mateos
    #33
    azt nemtom . kb.250 Eur
  • Coine
    #32
    mennyibe kóstál ?
  • mateos
    #31
    Portable MiniDisc Recorder with PC Link Cable and Rechargeable Battery


    'MDLP' Long Play Mode with ATRAC3 Encoding
    (LP2: 160 min. Stereo Recording on 80 min. Disc)
    (LP4: 320 min. Stereo Recording on 80 min. Disc)
    Slim, Flat-Back Design (Only 22.9 mm Thick)
    PC Link Cable supplied for downloading music from the Internet (for PC analogue recording only)
    40/80/160 Second Shock Resistant Memory by 16Mbits DRAM in SP/LP2/LP4 Mode
    Rechargeable Ni-MH Battery Included
    Long Playback and Recording Time
    (With Rechargeable Ni-MH Battery)
    Playback Time: 13 Hours in LP2/15 Hours in LP4
    Recording Time: 9.5 Hours in LP2/12.5 Hours in LP4
    High Quality 24-Bit ATRAC/ATRAC3 Encoder
    Sampling Rate Converter (32 kHz/44.1 kHz/48 kHz) for Multi Source Digital Recording
    3-Mode Digital X-BASS (EXTRA BASS) System

  • mateos
    #30
    itt a sharp MD képe, + mingyá megadom a leirást !