48
Milyen?
  • rgida666
    #48
    PTTM
  • Cobra11
    #47
    szerintem a www.tar.hu/nwo címen még fent van!
  • Mihaii-san
    #46
    honna lehet letölteni?????
  • Cobra11
    #45
    nem tudom
    még nem próbáltam. töltsd le azt próbáld ki. ha nem lehet akkor vegyél 1 billt.
  • Ams
    #44
    működő kezem nincs.:-)
    lehet?
  • Cobra11
    #43
    miért nincs billed? :)))
  • Ams
    #42
    vki
  • Ams
    #41
    na
  • Ams
    #40
    vki help plz
  • Ams
    #39
    lehet egérrel játszani? sürgős...
  • G. Joe
    #38
    Thnx 4 U ! :P
  • I.C.ram
    #36
    huu en ezzel a gammaval meg jatekteremben nyomultam sorban allas volt mindig :))
  • G. Joe
    #35
    Letöltés indul :P
  • Timber
    #32
    teljesen egyetertek!

    Egyertelmu, hogy a öregnéni bugyógóban melltartó nélkül ^.^
  • Silent
    #31
    elég sz@r lett a PC-s verzió valahogy DC-n sokkal jobban eljátszottam vele
  • Bilux
    #30
    de = ide UTÁLOM EBBEN A FÓRUMBAN, HOGY NEM LEHET SZERKESZTENI GAZÁN MEGCSINÁLHATNÁK MÁRT TÖKÖM...
  • Bilux
    #29
    Höh ez kész ez a gém, ha unatkozom csak bérakom és megyek egy 10 perceset. Az időt nem lehet megnövelni valamivel??? Amúgy meg mi az értelme !? vinni ezt a sok gülü embert de oda!? plussz kocsit vagy milyazistent nem lehet nyerni!?
  • Ramore
    #27
    Dettó!
  • Xanyi
    #26
    Én azért örülök neki, mert így most találtam olyan autós játékot, ami teccik a barátnőmnek is! Ő azt szereti, ha nem kell féket nyomni, csak a gázt padlóig :)
    Xanyi
  • hiba
    #25
    ez nagyok kiraly tok poen az egesz!
    nem sasszemueknek valo a grafika de olyan vidampark szeru :) A palya is eleg nagy es valtozatos, es marha gyors. Belerakhatnak a GTA3-ba is :)
  • Anee
    #24
    huh számomra nem tünt túl pozitivnak ez a game...
  • Ramore
    #23
    Kicsit gyorsabb, mint a játékteremben szerintem, de 1 játékot megér! Nem hittem volna, hogy kiadják PC-re.
  • mikike
    #22
    nekem nem megy
    segíccsetek

    amikor indulna a játék (a menű még jó) csak színes 3szögek forgolódnak a monitoron
  • Xanyi
    #20
    Hát nemtom... Érdekes játék! Mindenesetre unalom ellen biztos jó lesz :)
    Nekem tetszik a stílusa!
    Xanyi
  • magus
    #19
    UNKNOWN mivel csináltad a logod? melyik betűtipus? nagyon rulla ilyen kkellene nekeim is pliz mondd el
  • TneX
    #17
    Ilyen komplett hülye játékot ritkán lát az ember:)))
    El leeht vele lenni 1 ideig:)))
  • Unknow
    #16
    Jó lett a PC-s verzió csak a zenét lecserélték!Nagy kár érte:(((
  • Sephi
    #15
    Hadzsama:))) Eszt a jatekot man nem tuom hany eve jaccotam... most agyak ki jaj :))
  • Efreet
    #13
    60 mega nagyjából stimmelhet... a 2 110 mega volt Dreamcaston minden zenével... egyébként igen, a képről rá lehet érezni a hangulatára a játéknak.
  • magus
    #11
    Én elég sokat beleöoltema a játkteremben a gépbe. a pc hangulata nemtom miylen isoban mert ez csak egy ripo, de jonak tunk csak kar hogy nincs vegcel. grafika szokasosan szar lett:(de azért jo
  • Cobra11
    #10
    Nem a grafikáról beszélek, te hülyegyerek, hanem a hangulatról.
  • Cobra11
    #8
    A képek aslapján tényleg jónak tűnik!
  • Cobra11
    #7
    Ha valakinek kell a rip: www.tar.hu/nwo

    Egyébként ripped: nothing. Úgyhogy sztem egy nocd crackelt isoról van szó. 60mb az egész
  • Cobra11
    #6
    Köszi.
  • Lacc
    #5
    Wow nem gondoltam volna hogy kijön Pc-re is. Régebben játszottam vele egy DC-n egész kellemes kis popcorn game volt :)) Leszedem én is.
  • Efreet
    #4
    egy kis időbe beletelik beletanulni a finomságaiba, de nagy szórakozás :o))) semmi köze a valódi fizikához, akkorákat lehet repüni benne... :o)))

    http://score.sega.com/games/crazytaxi/screenshots1.html
    ezt nézegesd meg, eleget elárul a hangulatról :))
  • Cobra11
    #3
    Akkor már húzom is lefele.
  • Efreet
    #2
    nem szimulátor... egy isteni jó akciójáték, pörgős zenével, hatalmas hangulattal... 1-2 megvan Dreamcaston, és nagy kedvenc :o)))
  • Cobra11
    #1
    Tudja valaki, hogy milyen? Mert ha nagyon szar, akkor le sem töltöm!