80
Bezárták az Mp3Portal.hu-t
  • madli
    #80
    szuper, már be is jelentkeztem
  • Narxis
    #79
    jeeeeeeeeeeeee
  • zek22
    #78
    Elindult az Mp3Portál! Várunk mindenkit sok szeretettel!

    http://mp3portal.bplaced.net

    Van itt minden: filmek,zenék,játékok,progik,E-book.-rapid linkek minden mennyiségben! A chat is most indult az oldalon!
  • adam2468
    #77
    www.adam2468.try.hu Zeneletöltések napi Frissítéssel!!
  • Nyusszy
    #76
    www.mp3sarok.try.hu
  • Nyusszy
    #75
    hát ami azt illeti én is sajnálom. de azért benézhettek ide is... :D benézhettek meg linkeket is tehettek... tegnap csináltam szal még új... de remélem hogy az idő múlásával mind több és több látogató lesz... ;)
  • zyppy
    #74
    mozs tényleg bezárták
  • kimiw
    #73
    http://musicalzon.forumz.cc/
  • kimiw
    #72
    Én is sajnálom, hogy bezárt az mp3portál, egy kiváló oldal volt.
    Remélem egyszer az én oldalam is ilyen kiváló lesz. Mindenkit szeretettel látok. Filmek, zene, e-book...
    http://musicalzon.forumz.cc/index.php
  • Narxis
    #71
  • tippancs
    #70
    cold.hu
  • Narxis
    #69
    http://mp3forum.try.hu/
  • Narxis
    #68
    Ja, látom már. Meghívásos rendzer azért, hogy rapidról és data-ról tölthessek? Van képük...
  • blokkosluigi
    #67
    bluedragon müködik csak elköltözött
  • FlyHigh
    #66
    Jah igen, aki szereti a datát, annak még van egy datalinkek.hu oldal is. Nagyon-nagyon sok link, minden kategóriában.
  • FlyHigh
    #65
    Van egy netmaffia.hu oldal is, regelni kell, egész jó. Van data, rapid, meg más is.
  • Airbus A380
    #64
    Szép lassan az összeset utolérik..
  • Kbalazs912
    #63
    Üdv!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazad van, de így bármire ugyanúgy tudsz keresni... tárolt változat powaa!

    Lényeg, ha találtál is valamit, azonnal mentsd ki a linkeket


    Szép napot!

  • Narxis
    #62
    Thx! Hasonló oldalakat tudsz még adni? Bluedragon-t ismertem, de azt is bezárták már...
  • tippancs
    #61
    Nekem van olyan CD-m DVD-m amin családi felvételek vannak. Azért is kifizettem a jogdíjat is. Kinek?
  • Yomax84
    #60
    Egy kis vigasz:
    www.rdi-board.com/showthread.php?t=61995&page=1
  • Frayer
    #59
    RIP
  • donbig
    #58
    Természetesen igaz amit írtál,de akkor nézzük meg azt is, hogy miért van jogdíj az üres SD kártyámon, amit a fényképezőgépemben használok. Ja ,hogy lehetne rajta illegális zene is ? Én is azt gondolom,hogy a fellépésekben nagyobb pénz van manapság, na de szegény zenészt még nem láttam, de a sok léhűtő jogvédőt nehogy mi fizesük már.Lehet, hogy miattuk ilyen elrugaszkodottak az árak. Azért az nem normális, hogy a magyar átlagbérért rossz esetben 10 lemezt tudok venni......
  • FZoleee
    #57
    Sajnálom az oldalt, régebben ez volt a kedvenc oldalam :(
  • isss
    #56
    Az előadók ugyanúgy meglopják a rajongóikat amikor lenyomnak egy playback koncertet.
  • ultrapulse
    #55
    Sokkal nagyobb summára tesznek szert az előadók a fellépésekből. Az eladások inkább a kiadó markát ütik.
  • Airbus A380
    #54
    Az egy dolog hogy sok ember ellenállását váltja ki de az meg 1 másik hogy ők meg majd erre mondhatják hogy "mer a magyar ember hagyományosan nem szereti betartani a törvényt"

    Egyébként azért gondoljatok bele ha ti 1 együttes tagjai lennétek akik ebből élnek hogy néznétek hogy ilyen olyan oldalon kinn van ingyen a zenéd.
  • donbig
    #53
    Én is nagyon sajnálom az oldal bezárását.Remélem veregeti egymás vállát a sok szemét, a lemezárakat meg remélem csökkentik, mert ProART stb. miatt az üres lemezeken olyan jogdíj van, hogy... Szlovákiából 50 forintért lehet dvd lemezt rendelni. Ti örüljetek, ez sok emberben csak ellenállást vált ki,majmok. Remélem Pintyő talpra áll majd.
  • Airbus A380
    #52
    Azért nem semmi dolgokat kellhetett elviselnie a tulajnak... én 100 hogy nem csináltam volna.
  • TYÜTYI2006
    #51
    A dc túl lassú, nem mindig lehet tölteni. Torrent kicsit jobb de ott se mindig lehet tölteni, ha nincs elég seeder az is lassú, és általába seedelni kell. Váltakozó ip-vel ezért jók a rapidshare, és hasonló oldalak. Sajnálom hogy megszűnt az mp3portál.
  • banok
    #50
    :(
  • tippancs
    #49
    Én is sajnálom az mp3portal.hu megszünését. Még töltögettem volna. Szerencsére gugliban ha rákeresek, a tárolt változatban még meg tudtam menteni néhány linket.
  • FlyHigh
    #48
    DC az hoki, akkor már inkább torrent.
  • FlyHigh
    #47
    Azért nem csak rapid volt, van sokkal jobb megosztó is ami full ingyenes és gyors. Nagyon sajnálom, szinte mindent meg lehetett találni.
  • Airbus A380
    #46
    Hát ebbe azért valjuk be van valami....
  • isss
    #45
    Letisztult, szervezett kis oldal volt. Én nagyon sajnálom.
  • Airbus A380
    #44
    Azért ha épészzel belegondoltok rájöhettek hogy igaz amit írtam és ez előbb utóbb várható volt... hogy ezt valaki nem fogja jó szemmel nézni...


    Bár szerintem nem csak ez az 1 lehetett az ok.
  • Narxis
    #43
    Én is, főleg, hogy egy tucat kifejezetten rapidhoz készített letöltőprogram van.
  • Airbus A380
    #42
    hát ez megnyugtató azért titkon szerintem ez is sokaknak megfordult a fejébe akik töltöttek le onnan.
  • Airbus A380
    #41
    Én pl jobban szeretek rapidolni mint dc-zni....