313
Ide kéretik a multival kapcsolatos dolgokat!
  • Hmuda
    #140
    Kicsit játszottunk Laccal multit. Én voltam a Dm, ő a játékos. Egy kép szemléltetésképpen.

    Nemmindennapi látvány. Egy kocsmában, egy sárkány, egy rakat sas és egy félork ellen:
  • Gábor
    #139
    Ha érdekelne vkit, megvalósíthatnánk egy régi álmomat, névlegesen a Dragonlance világ implementálása az nwn aurora-val. Lehetséges ez? Nekem megvan a teljes box a dragonlancehez, tehát ha vkit érdekel a dl világ az jelezze,mert akkor belemászom az auroraba,és megpróbálom látrehozni a világot (legalább a karaketerek, tárgyak és szörnyek bizton létrehozhaók vele [ugye?])
  • Hmuda
    #138
    Mindig húzd ki a neted, lépj be bármilyen accountal és jelszóval, és mikor bent vagy, dugd vissz a netet. Vagy ha ez fárszt, akkor Firewall-al tiltsd le a Bioware IP-jét.
  • Hmuda
    #136
    Sőt, had mehessen be egy DM, és akkor kizárólag kipróbálás szintjén megpróbálkoznék a DM-kedéssel.
  • Hmuda
    #135
    Ez tényleg jó lenne, viszont had mehessen már fel 12. szintű kari is, mert nekem csak az van.
  • WiLDoR
    #134
    valaki csinál szervert chapter 1 vagy 2-ben???
  • Crag
    #133
    chapter 2 elejétől inditom
    7. szintig gyertek


    ip: 213.222.161.25
    jelszo: hungary
  • Devla
    #132
    Dedikalt servernel a savszelesseg 1000x fontosabb mint a proci sebessege.
  • WiLDoR
    #131
    igen kérünk mindenkit akinek értelmes gépe van és servert indít közölje velünk, plz!
  • Hmuda
    #130
    Szóltok ha elindult a szerver?
  • Jaan
    #126
    Vidéken voltam, és valaki meg csinált itt egy áramszünetet... :P
    Na mindegy, ma már menni fog.
  • Crag
    #124
    hello! inditok egy szervert kb 18.45-kor
    chapter 1

    ip: 213.222.161.25
    jelszo: hungary

  • yellowcab
    #123
    Sziasztok!

    Van valaki,aki még ma fel tudná nekem írni a 3 cd-t,valahol Szentendre környékén élőnek örülnék
    a legjobban,de persze Pestre is be tudok jutni elég hamar.Kérem a megértéseteket,erre a játékra várok
    már nem is tudom mióta,s mivel senkivel nem tudom leszedetni nekem pedig nincs közvetlen elérésem
    esélytelen,hogy másképp,hozzájussak.Ma már nem tudok ide visszalépni,tehát arra kérem azt aki felírná nekem,hogy csörögjön rám és én visszahívom.Bocs,hogy ilyennel szemetelem össze a topicot,de már egyszerüen nem tudok tovább várni.Úgyhogy valakinek előre is köszi.Bízom benne,azzal,hogy megadom a számom nem adok lehetőséget tréfásabb kedvű spielereknek engem szórakoztatni,ami elég rövid időn belül
    kimondottan idegesítő lehet.Egyébként eddig életem legjobb singleje a morrowind volt,gondolom azt csak a multiban szárnyalja túl az NWN.Tehát köszi sziasztok
    0620/3748864
    Yellowcab

    P.S:Ha mindem igaz,2 hét múlva lesz valami normális elérésem,akkor pedig szeretnék valahová becsatolni
    köszi

    P.S.2:Ja és SÜRGŐS lenne,ezért kérem a megértéseteket,képzeljétek magatokat a helyzetembe.Köszi
  • Xenon
    #122
    Inditzson ma valaki!!
  • WiLDoR
    #120
    Nem host-ol senki sem??? Szomorú vagyok :(

    Vagy már van host, csak én nem tudok róla??? Valaki ip-t, plz!


    Én host-olnék, de bazi lassú a gépem hozzá, csak kínszenvedés lenne (p2cel 366@413).
  • Timber
    #119
    ebben csak az lenne a jo, hogy akkor innen indulhatnanak a csapatok a kulon modulokba ...

    es gondolom a karakterek csak a szerveren lennenek ...

    szoval ez mar akkor majdnem MMORPG lesz? ^.^
  • Avicularia
    #118
    Sziasztok!
    A segitségetek kérem! Nem megy a multiplayer!
    Felinstallálom a game-t utána patch 1.19,eredeti exe kicserél crackeltre utána nem tudok rákonnektálni egy szerverre sem!
    Segitségeteket előre is köszi!!
  • Jaan
    #115
    Én is fejlesztek. 1-3 szintű partinak.
    Mivel nem hentes lesz, eszért rengeteg script kell bele, így lassan készül. .(
  • Zoidberg
    #114
    Ez igencsak jól hangzik.Nézegettem a Neverwinternighs.hu-n a fórumot, de oda semmit sem írtál a project állásáról, igy ez kellemes meglepetésként ért /már-már kezdtem a legrosszabtól félni/.
    Én is nekiálltam egy városka építésének, de még sok van hátra ahhoz, hogy "életre keljen".
    Mi lett a városka neve ??

  • marlowe
    #113
    Ja, és a modul Dracoon érdeme. Tessék neki hálát rebegni.
  • marlowe
    #112
    Úgy néz ki, hogy hamarosan ( 1-2 nap kész a magyar "online világ" ) Namost ez alalatt azt kell érteni, hogy az alapváz, egy teljesen üres város, stb.

    Egyenlőre csak localvault :(

    Ez a szerver éjjel nappal menni fog, DM klienssel be fogjuk kötni a szervereket, amik mennek, ha jónak látják a szerver gazdik is...
  • Timber
    #111
    Kik fejlesztenek modult? Kivancsi lennek ..

    en csinalok egyet es szerintem jovoheten kesz is lesz .. ugy tervezem, hogy 7-10 szint koruli 4-5 fos csapat ^.^
  • Xenon
    #109
    Ugy ,hogy amikor a karidat kel valasztani ottt alul begyomod hogy local karakterek is valaszthatoak legyenek.(de elotte erdemes kimenteni a a single-os karidat ha van ojan)
  • Fikusz
    #107
    2 server fut chapter 3 es 4 összekapcsolva portallal
    host : jaanwn.d2g.com:5121
    pass: hungary
    portal pass : hungary
  • TheCow
    #106
    Én úgy csináltam, hogy vissyamásoltam az eredeti exe-t, és arra raktam az 1.19. patch-et, és aztán rá annak az "updatelt" exe-jét, és úgy tűnik most jó....
  • Devla
    #105
    Jol erted felre. Nem kell reinstall, csak ha olyan hulye voltal mint en hogy nem raktad el az 1.18as crackeletlen .exe filet.
  • TheCow
    #104
    Ha jól értem félre, és fel szeretném tenni az 1.19-es patch-et akkor reinstall?! Ne má..
  • Jaan
    #103
    Nekem most el kell mennem, de éjfél körül jövök.

    Addig is:
    a szerver megy chapter 3-ban. Az 1.19 es peccs miatt (varázslatokat, képességeket használják az ellenfelek) sokkal nehezebb lett, azaz jöhet magasabb szintű is...

    jaanwn.d2g.com:5121
    kód: hungary
  • Jaan
    #102
    Nálam biztos megy majd valami.
    Asszem chapter 3 vagy 4.
  • Lacc
    #101
    Nem indít akkor valaki szervert ma este? Jönnék én is.
  • Kaioken
    #99
    reinstall következik :((((((
  • Kaioken
    #98
    vagy mégsem :(((
  • Kaioken
    #97
    http://nwn.bioware.com/support/patch_manual.html
    szedd le
    és igy megy
  • Devla
    #96
    Nekem is ezt csinalta, es a baj szerintem a kovetkezo: a jatek fileok (/override/*.*) 1.18asok, de te az 1.0-s nwnmain.exe-t masoltad vissza, ezert hulyul meg. Vagy az egesz 1.0 vagy 1.18 legyen. Szerintem a legegyszerubb megoldas a reinstall.
  • Kaioken
    #95
    Connecting...nwpatch.bioware.com
    Downloading nwn_pc_english.txt
    Connecting...nwpatch.bioware.com
    Can not find patch file: /neverwinternights/nwn_pc_english_from1106718_to1196722.md5
    The patch has been aborted
    Na ezt irja valaki segitsen pls!!
    visszaraktam az eredeti exe-t és meghülyült!!
    bakker
  • Jaan
    #94
    Most egy custom mod megy, de szerintem ch2 - 4 ig barmi mehet, amit kertek
  • Kaioken
    #93
    köszi!! remélem menni fog!!
    van egy lvl7 es paladinom
  • TheCow
    #92
    Hányas chaptert nyomjátok?
  • Jaan
    #91
    Bocs, az eredeti exe ITT
  • Jaan
    #90
    Mivel ma du.tól 1.19 es a szerver, ezért itt vannak a fájlok, hogy ti is tartsátok a tempót:
    Tört 1.19es exe
    Eredeti exe