27
DATANET ADSL ????
  • DJS8
    #27
    NEM PINGEL A DATANET!!!!
  • DJS8
    #26
    szarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszar
  • DJS8
    #25
    DATANET ADSL ???? - pingel mint a S.Z.A.R.
  • Shep
    #24
    hát akkor azt hiszem, jövő héten indítom a szolgáltatóváltásos mókát.
  • tbundy
    #23
    stabil sztem is, és a pingek is jók
  • Shep
    #22
    Azért kérdezem, mert látom, hogy olcsóbban kaphatnék nálluk dupla akkora sávszélességet, szóval duplán jól járnék, olcsóbb és gyorsabb, persze mindez csak akkor jó, ha stabil is, netes játékokkal nyomulsz?
  • Mentol
    #21
    Szerintem abszolút stabil, és elég gyors is. A haver axeleros kapcsolata nemegyszer állt, amíg én már napőok óta fent lógtam a neten...
  • Shep
    #20
    Kinek milyen tapasztalata van a datanettel kapcsolatban, stbail, gyors?
  • shaba23 #19
    köszi, értem:)
  • VinylToy #18
    Szóval modem összekötve az egyik géppel hálókártyán keresztül, majd egy másik hálókártyával összekötve egy másik géppel. Ezután a Windows XP-nek van egy elég intelligens hálózatvarázslója, ami belövi, csak a netes kapcsolatot létre kell hozni, aztán megoldja a többit.
  • shaba23 #17
    Nem full hülyét, hanem laikust mondtam:)
    Szóval csak annyira nem értek hozzá, amennyire valaki nem érthet, ha még nem csinált ilyet viszont nem idióta
  • VinylToy #16
    magyarázd el egy "full laikusnak"
  • Laalee
    #15
    tudja
  • VinylToy #14
    gondolod? :D
  • Laalee
    #13
    "full laikus" jobbanjár egy routerrel :D
  • VinylToy #12
    hálókártyás megoldás is létezik! :D
  • Laalee
    #11
    veszel egy routert kb 8000ft
  • shaba23 #10
    datanetnél van adsl előfizetésem és ők elméletileg nem engedik a gépek közti megosztást, viszont én ettől függetlenül szeretném megosztani egy másik gépre. Van vmi lehetőség? vagy így neis próbálkozzak? (a téma full laikus szakértőjeként kérdezem)
  • Guest
    #9
    Datanetnek jók a külföldi pingjei, ha szeretsz/szeretnél neten játszani, akkor jelen pillanatban már csak ezért is jobb Axernál :)
  • Punkerwork
    #8
    ok :)
  • lck
    #7
    Köszi!

    Kicsit más de ide tartozik: Szerintetek Datanet OK ?
    Elvből inkább őket választanám és nem Axelero-t.
  • Punkerwork
    #6
    hálókártya nem, router akkor kellhet ha meg akarod osztani a netet pl 2 gép között
  • lck
    #5
    Sziasztok !

    Nem akartam újat nyitni ezért ide írom:

    Végre úgy néz ki hogy nálunk is megy az ADSL. A datanet-nél akarom megrendelni. A megrendelőn azt kérdezi hogy akarok e hálózati kártyát meg ADSL routert.

    Az én alaplapomon integrált hálókártya van ( ASUS P4S800 ) .

    A témában nem vagyok jártas ezért kérdezem: kell énnekem egyáltalán plusz hálókártya vagy router? És ha igen milyen?

    ( Ilyeneket ajánl: Planet PCI 10/110; Compact Flash; Vezeték nélküli PCI stb... Routernél: Cisco 806, Linksys BEFSR41 - 81 ).





  • Dikkma
    #4
    nettó ár, és kártya nem mindenhez van az pluszpénz, a drágább csomagban asszem benne van de lehet is rendelni 4k ért talán? nemtom. de volt már ilyen topic..
  • mikike
    #3
    ez elég optimista hozzászólás
  • Rigley
    #1
    Meg akarom rendelni , de nem tudom , hogy az interneten levo arak afásak vagy nem. Valamint a hardvert ők állják ? Az egyszeri belépési dijba benne van a kártya ára is ?