3766
  • Szid
    #1081
  • Verseghy
    #1080
    Kértek csokit? Nemrég hoztuk a Naboorol..
  • Szid
    #1079
    Én meg törökben Marmarison
  • Kandurex
    #1078
    basszod, én meg Bihar Pusztapócsón nyarltam.. oszt!!!???

  • Verseghy
    #1077
    Én 2002ben. nagyon szép hely:)
  • deep
    #1076
    Én is, 1994-ben:D
  • Verseghy
    #1075
    (Ott nyaraltam..:))
  • Serpa
    #1074
    én is hallottam.

    ... csak meg tudják "védeni".
  • Blasta
    #1073
    Most hallottam, hogy bemutatják máj.15-én Cannes-ban,szal 19-re tuti kifogják lopni, felrakni a netre...
  • Mihail
    #1072
    ..szóval, mivel ennyire várják a rajongók, biztos ezt is megszerzik előbb..
  • Mihail
    #1071
    hát nem azt mondtam hogy jó dolog xar felbontásban megnézni, hanem hogy mivel nem sok olyan film van amit ennyire várnak, és ilyen sok módon van reklámozva(ami már nevetséges: nokia, lego, pc-s játékok, meg anyámkínja). kúrva sokat akarnak már az sw-vel keresni, és ez már sztem kezdi ilyen kozmopolita maszlaggá tenni a sw univerzumot, bár ettől függetlenül nagyon várom, csak ne akarnának marketing fogást csínálni mindenből, ami egy kicsit jobban bejön az embereknek..
  • franco
    #1070
    azért abban egyetérthetünk hogy:
    1,moziban megnéz
    2,hazamegyegybőlleszedi megnézi 6x
    /3, a vérmesebbje megint moziban/

    szvsz ha moziban nézed sok apró részlet elkerülheti a figyelmedet
  • Blasta
    #1069
    Hát sajna ismerek olyan embert, aki 320x200-ban nézte meg a Klónok támadását, 2 nappal a premier előtt, és neki HŰDEJÓVÓT...
  • Punker
    #1068
    ezért van világ premier, második rész se jött ki hamarabb + ki az a barom aki ezt gagyi kamerás meg hasonló verzióban akarj anézzni?
  • Mihail
    #1067
    hogy szokott ez menni? vki fogja és kijuttatja a filmet, aztán gyorsan feldobja a hálóra? azért ez nem egy átlagos kis film, biztos nagyon részen vannak
  • Mihail
    #1066
    meg fogják tudni akadályozni, h a premier előtt ne terjedjenek el kalózváltozatok a filecserélő hálózatokon??
  • bigapó
    #1065
    ne aggódj, hamarosan (pár év) Én is követlek:))
  • Szid
    #1064
  • Tatyla
    #1061
    dehogy mehet...
  • bigapó
    #1060
    LOL

    najó, együttérzek veled:)) azért oda még biztos elmehetsz egyedül is...:DDD
  • Szid
    #1059
    Akkor, mikor már 12 napja nös ember leszek :o))
  • bigapó
    #1058
    Nahát!

    Sikerült megnéznem kb. tucatszor mindhárom TV spot-ot és asszem ez a rész odab*sz, de nagyon. Igaz, Lucas-bácsi azt mondta, hogy "romantikus" lesz meg "drámai", meg ilyenek, de azokat a részeket majd átalusszuk(már ha nagyon unalmasak, mert azért érdekes is lehet. fényből sötétbe lépni nem egyszerű:))
    Aki pedig igazi fan, az feliratosan nézi meg (szerintem), mert egy olyan beszólást, mint "Lord Vader" vagy "Rise" vagy az új, Grievous féle " Crush them", egyetlen magyar szinkronszínész sem tudja majd élethűen visszadni:DDD Mikor lesz má május-19 ???
  • Szid
    #1057
  • Morpheus
    #1056
    :))))))))))))
  • Botond #1055
    még egy hónap :-)
  • Tatyla
    #1054
    lol...
  • magus
    #1053
    SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    anakin=darth vader

    SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Morpheus
    #1052
    Sziasztok! 3 új TV-Spot került fel a netre, illetve tv-be. Csak nem nálunk.:)

    Itt olvashattok róla, a linkeket is megtaláljátok.

    Üdv:

    Morpheus
  • Rohamoszti
    #1051
    Akinek nem sikerült jegyet szereznie feliratos premier vetítésre (Duna Plaza) , az ne sírjon még. Van még remény :) http://galaxis.starwars.hu - regisztráljatok és jelentkezzetek a sorsolásra ;-)
  • Punkerwork
    #1050
    nem tom hol és mikor, mivel egri vagyok )
  • Sephi
    #1049
    Mond ma miko lesz a premier pesten es hol! :D

    Egyebkent a retek klubban lattam... aztan olvastam neten.
  • Punkerwork
    #1048
    DVD-ről vagy a retek klubbos verzióról beszélsz? :)
  • Sephi
    #1047
    Hol tudhatom meg hol es mikor lesz a Pesti premier?
  • Sephi
    #1046
    Na jo. Szal Lucas belerakott par uj jelenetet az "uj" maszkal vaze. Figyeld meg egyes jelentekben a regi maszk van rajta es 4-ben az uj.
  • Punker
    #1045
    még 1 hónap
  • Rohamoszti
    #1044
    http://www.pcgamemods.com/11828/ - Sajátkészítésű RotS trailer Lego SW-ből mixelve :P Aki megnézte írhatna véleményt ;)
  • deep
    #1043
    A pestiekről tudok nyilatkozni, itt feliratos is lesz és szinkronos is.
    Érdeklődj a mozinál, de ha tippelnem kellene lesz mindkettő:)
  • Davidsned
    #1042
    Nem tudja valaki: minden multiplexben az éjféli premiert feliratosan adják? Pl. Nagykanizsán?
  • flashX
    #1041
  • Tatyla
    #1040
    moziban láttam a Constantin elött az elözetesét és teljesen kész vagyok,annyira drámai az egész hogy sirni tudnék...
    alig várom már a premiert...