3766
  • deep
    #1241
    Nagyon spoileres!
    Én kipróbáltam, az első pálya előtt kapásból egy video betét, egyenesen a filmből kiollózva, de vagy 1 perc az űrcsatából, meg minden. Überbeszarás.
  • AnuluWork #1240
    Egy moderátor - ha van köztetek - kivenné az #1228-as linkről a http elől a 0-t?

    THX!
  • CSOCSO
    #1239
    de.. pedig mar itt a jatek:))))
  • Kandurex
    #1238
    nem kibírod már ezt a két hetet?
  • CSOCSO
    #1237
    mar megvan 19. ere a jegy:) akkor addig ne jatszak vele?:)))))))))
  • Blasta
    #1236
    Hát ha a Phantom Menace játékból indulunk ki, akkor eléggé spoiler-es lehet ez a rész is.
  • Kandurex
    #1235
    Csocsesz, egy olyan játékot töltessz ami egy az egyben a film gerinctörténetét veszi lapul, ha engem kérdezel a játék spoileresége kb. 100% a filmre vetítve, ha nem moziba akarod megnézni akkor csak játsz nyugodtan,
  • CSOCSO
    #1234
    a revenge of sith jatek nagyon spoileres lehet?? most toltom le de nemtom hogy nekiujjek e:)
  • Mihail
    #1233
    ez geci jó !
  • Kandurex
    #1232
    Váááázzzz!!!! :D D::D:DD Hasaltam! ?:SSWSS
  • Seth
    #1231
    :D állat
  • Seth
    #1230
    szedd ki a 0-t az elejéről..
  • Blasta
    #1229
    A lap nem jeleníthető meg
  • a.carkey
    #1228
    Orange - Gold Spot - Darth Vader
  • Tatyla
    #1227
    én most szedtem le!
  • Serpa
    #1226
    :(
    ilyesmit fel szoktak rakni netre?

    azzé 5 ropi ...
    megnézném megéri -e az árát.
  • Tatyla
    #1225
  • Blasta
    #1224
    nembaj
  • Tatyla
    #1223
    most rendeltem egy Ep.III. polot az USA-bol mert a haver pont 16.-án jön haza...
    az éjféli premieren már abban viritok...
  • Blasta
    #1222
    501-es légió
  • a.carkey
    #1221
    Kész a magyar Star Wars III.
  • Mihail
    #1220
    most a későbbi részekről nem volt szó. de akkor is csak amiatt teszi, mert a fián megesett az a kevés szive ami még maradt
  • Punkerwork
    #1219
    dehogy is, azzal hogy a 6. epizódban lehajítja a császárt azzal billenti vissza az egyensúlyt, az emberi gonoszság és az erő között.
  • Mihail
    #1218
    az egyensúly lényege az lett volna, h anakin megtalálja az egyensúlyt az egoja és Út között. de nála erősen az ego felé billent a mérleg, aminek egy olyan erőszakos egó-kiterjeszkedés lesz a vége, hogy egy galaxis szakad bele ketté
  • Punkerwork
    #1217
    már 4990 akkro már nincs előrendelés hétvégén még 4k volt :(
  • Mihail
    #1216
    poén volt, tudod
  • Serpa
    #1215
    hmm.
    többre számítottam.

    elvileg ma jelent meg.
    nem tom kapható e már a nagyobb boltokban.
  • Punkerwork
    #1214
    3999 volt Xpress-en múlthéten, nem tom meddig kell előrendelni.
  • Serpa
    #1213
    DVD -s soundtrack mennyibe kerülhet?

    "16 zenei videó és 70 percnyi John Williams által összeállított, a sagát elmesélő zenei betét lesz fellelhető rajta".
  • AnuluWork #1212
    Origin: unknown

    Mindenhol - hivatalos, nem hivatalos, fél hivatalos, báboldalak - ez szerepel.

    Egy SW-s pletyka szerint a winfosra írt első Yoda Stories egyik párbeszédében benne volt, de én azzal nem nyomtam soha ... :(

    De talán kérdezd meg tőle, magától! :)
  • MrSpock
    #1211
    Egy kérdés lenne:Yoda milyen fajhoz tartozik,honnan jött,vagy hol született tudja valaki?
  • Sephi
    #1210
    Ebbe az uj zenes trailerbe a vegen meg eszre kell veni hogy a "lordvederyesmasterrise" jelenetnel Vader kezei mar nincsenek felkotve olyan benan :D
  • Kandurex
    #1209
    A zene nem jó. Idézek magamtól:

    "Zene leülteti a hangulatot, pedig olyan szinten odabassza magát, hogy hátrakényszeríti az embert, beledöngöli magát a zsigerekbe, hogy az erő veled van! A saga -k a koronázása kell, hogy szülessen!

    [mórozusan ingatja a fejét]

    [hiába jó a zene, egyszerűen nem illik a pergő képpsorokhoz]"
  • Johnyy
    #1208
    vége!:
  • Tatyla
    #1207
    lol...
  • Lyan Kyj
    #1206
    Az első 7 perc, űrcsata, azt élvezni fogja, aztán meg jönnek a durvulások...
    SPOILER jön!: Fej nélküli Dooku, meg a többiek...
  • MerlinW
    #1205
    Hippokám én mindig addikt voltam:)
    és még 1.433.910 másodperc...
  • bigapó
    #1204
    Jól mondták korábban, KORHATÁR NÉLKÜL. Ezt nem tudom ki találta ki, de gondolom valami országgyűlési képviselő volt:)))
  • bigapó
    #1203
    ez komoly?? :))) akkor majd megkérdezem asszony unokatesóját, hogy neki hogy tetszett miután megnézi(12 éves). egyáltalán nem érti az összefüggéseket, keveri a szereplőket, de azért imádja a Sztárvárszt... :DD
    Ezek után érdemes lesz beülnie erre a filmre is:))
  • Lyan Kyj
    #1202
    Grievous nem robot! Élő lény volt, de már csak a szemgolyói és az agya maradt meg. Bár én is robotnak mondanám, akkor lenne ez igaz, ha A.I.-ja lenne. De nem. Nem erőérzékeny, fénykardja csak azért van, mert a megölt Jedikét elvette. Direkt arra tervezték, hogy Jediket írtson csakúgy, mint a testőreit. A regényben van egy rész, mikor leírja, hogy az agyába ültetett implantok miatt képes gépi, emberfeletti gyorsasággal reagálni környezetére. Amúgy nem kell félni, ez a film lesz a legsötétebb, 1000%, és ha korhatál nélkülinek tekintik a magyar illetékesek, az ő bajuk, meg a sok kisgyereké, akik boldogan ülnek be a filmre, és sírva, bőgve kimennek, egy örök életre az ideggyógyinztézetbe kerülve a megrázkódtatástól...A filmben a gyerek-mészárlás holokommon keresztül lesz mutatva, bár asszem mutatnak egy olyan részt, hogy Anakinhoz odamegy két gyerek-padawan, és kérdik, hogy mit tegyenek, erre ő meg szépen elszeli őket...