3766
  • Mihail
    #1964
    én azt nem értettem a rajzfilmből, h tábornok milyen lény volt pontosan? vmi izmokból álló űrlény mandalorian pácélban?
  • Mihail
    #1963
    de ez hájden gyerek elmaszkírozva? nem hinném, vagy igen?
  • Arsenal Man
    #1962
    Állítólag anakin szénné égett teste
  • wizy
    #1961
    áh én nem merek idejönni többet a sok spoiler miatt:D
  • Duddits
    #1960
    Azta! Mi ez?
  • Arsenal Man
    #1959
    Nincs itt senki? Mér nem pörög a fórum?
  • Arsenal Man
    #1958
    Megtaláltam a sland által keresett anakin égett képet ami itt megtalálható.
  • Nyiri
    #1957
    SPOILER!
    Tedd hozza, hogy Windu mester a rajzfilben megroppantja rendesen a tabornokot, ezert is kohog rendszeresen.

    Amugy egy problemam volt a filmmel. Windu tul konnyen hal meg :(
    Az tetszett, hogy a konyvben ugy irjak hogy Yoda gyengebb mint Sidius, de a filmben pont az ellenkezoje van.
    SPOILER OFF!
  • akyyy
    #1956
    spoileresek fuj
  • Mihail
    #1955
    mondjuk az hogy báb volt, arra elég sok utalás van, sztem jól látható a filmből is, de bizonyára jóval részletesebben kifejti a könyv
  • Nyiri
    #1954
    SW3 - Nincsenek szavak ez a film tokeletes!!!
  • threeman
    #1953
    huh ez gyors válasz volt, kösz
  • Mhosah Myth
    #1952
    143 perc
  • threeman
    #1951
    Kb. milyen hosszú a film?
  • RaveAir
    #1950
    A könyv tényleg nagyon élvezetes volt. A vivódások kifejezetten tetszettek, és messze jobb könyv volt, mint a Salvatore által írt II. rész.
    Bár azért egy kicsit aránytalan az egész a filmhez képest... De ezt csak gondolom, mivel még nem láttam a filmet.
  • Bandew
    #1948
    Igen attól gépies, de attól még nem öreg. Mert így nincs értelme egy öregember hangját elgépiesíteni, csak ha a karakter valóban idős.
  • Blasta
    #1947
    Énis köszi!
  • gazgoblin
    #1946
    Hmmm.
    Akkor most önkiritikát gyakorolok.

    Megvolt.
    Köszi.
    Még1x: Bocsánat

    Goblin

  • Blasta
    #1945
    Segítek: egyes egyedül Lucas vagy a 20th century fox vezetősége által MONDOTT vagy leírt dokumentum.
    Ha ilyen nincs senkinek a birtokában, akkor ugyanmár ne állítsa ezen a fórumon senki önbizalommal teli kurta kommentekkel, hogy "nyugodjunk meg, lesz folytatás"...
  • gazgoblin
    #1944
    Nem akarok én itten flémelni de azért érdekelne hogy milyen a megingathatatlan bizonyíték.

    Bocs hogy lemaradtak a szmájlik.
    Sorry

    Goblin
  • Tatyla
    #1943
    a sisak miatt más a hangja...
  • Blasta
    #1942
    Neked mi bajod?
  • gazgoblin
    #1941
    Hogy "megingathatatlan bizonyíték"??????

    Kedves sötét Jedi!
    Ha te itt vagy akkor ki őrzi most a Halálcsillagot?

    Pffff

    Goblin
  • Bandew
    #1940
    Na most értem haza a moziból. (Nincs spoiler veszély)
    Nekem nagyon tetszett, sztem jobb, mint az EPII.
    A Vaderes üvöltés tényleg gagyi volt, de sztem csak a szinkron miatt. Nem értem miért a régi szinkront nyomták be, mikor ott még fiatal, simán gépesíthették volna az ifjú szinkronszínész hangját, de így nagyon gáz volt szvsz. Nekem nem volt bajom egyik karakterrel sem, bár én nem néztem a sorozatot. Egyetlen egy dolog nem tetszett, még pedig az, hogy számomra nem volt elég drámai. Nem tom miért, de így éreztem. Azt hittem sokkal megdöbbentőbben mutatja be a cselekményeket, de igazából lehet az a baj, hogy túl sokat vártam.
  • Breki33
    #1939
    nem kell fejet hajtanod
    nem érdekel ha nem hiszed hát nem hiszed :-)

    amúgy mi lenne a bizonyíték

    a kis Solo fény (és nem lézer) kardja vagy dzsordzsal folytatott beszélgetés kazettán? PPP
  • Blasta
    #1938
    Szvsz baromság, de ha elénk társz némi megingathatatlan bizonyítékot erről, akkor tán fejet hajtok, de így a dolgot nem tudom másként kezelni mint: KACSA
  • Breki33
    #1937
    fogadjunk, hogy a Jedi visszatér utánni rész lesz feldolgozva és nem trilogiaként


    Amúgy már vissza is igazolták a könyvet
  • Punkerwork
    #1936
    mire? valami lesz hogy mi azt meg nem lehet tudni mert x+1 verzió jött már ki, Lucas azt mondta hogy nem csinálja meg a 7-8-9. részt mert az eredeti szereplők túl sokat öregedtek, mással meg nem csinálja meg, de azt is mondta hogy nem jön ki DVD-n az eredeti Trilogy, mégis ott figyel a polcomon :)
  • Mhosah Myth
    #1935
    Én azt mondom, hogy mindenképp olvasd el ha jót akarsz magadnak :) mert sokkal részletesebb és mindenre választ kapsz. A szereplők jelleme/érzése egy csomó helyzetben taglalva van több oldalon keresztül, hogy mit érez egyebek! A filmből is pl. Dooku és Palpatine párbeszéd is kimaradt meg még nagyon sok minden!

    SPOILER
    Például amikor Anakin levágja Dooku fejét előtte ugye mondja neki az uralkodó, hogy ölje meg és akkor Dooku-nak le vannak írva a gondolatai, 1 oldalban hogy mit érez és rájön hogy ő is csak egy báb volt Palpatine kezében! Meg ilyesmi! Szóval OLVASD EL :))
    SPOILER
  • Breki33
    #1934
    fogadjunk?
  • Punkerwork
    #1933
    hm érdekes, bár mondott Lucas is már sokmindent.
  • Blasta
    #1932
    Lehet, hogy elolvasom majd, de nekem a SW a mozit jelentette. (nameg a PC game-eket :-DDD)
    Ezért nem olvastam könyveket az univerzumból.

    (talán 1-et még régen)
  • Mhosah Myth
    #1931
    Ajánlanám neked, hogy olvasd el a könyvet!!!! A negatívumaid közül mindenre van benne válasz!!! És minden szépen ki van benne tárgyalva. A könyvhöz képest a film eléggé össze lett csapva dehát aki igazán szereti az SW-t az olvasson utána
  • Breki33
    #1930
    nem

    és a Jedi visszatér utánni történet lesz
  • Blasta
    #1929
    Decc rájt
  • Blasta
    #1928
    Megjegyzem anno tiltakoztam a Clone Wars ellen is (magamban) de annyira jól elkapták a humor-komoly egyensúlyt (plusz a csillagos ötös rajzstílust), hogy megváltozott a véleményem.
  • Punkerwork
    #1927
    "...mert mindenhol a Pénzt imádják az új Isten képmását..."
  • Blasta
    #1926
    Bizony. Itt kéne abbahagyni.
    (mindazzal együtt, hogy én is sajnálom, hogy "vége")
  • franco
    #1925
  • Blasta
    #1924
    Smith rulez arc, de akkor is. Miért nem maradhat CSAK a béna Star Trek meg a többi sci-fi sorozat formájában, miért kell az SW-t is a TV-re csinálni?
    Megölik a mítoszt, bármilyen jól is sikerülnek az epizódok...

    SZVSZ