3766
  • Nyiri
    #3006
    Ezt vegyuk fenyegetesek? Te is a tek buzik taborabat erosite? Nem lehetne felnoni? :)
  • franco
    #3005
    simán elvittem volna ha nem Punker moderál itt azt tudjad.....
  • z3d
    #3004
    bár nem tanulmányoztam behatóan, a jedi filózófia nem hinném hogy azt jelenti, hogy nem látok tovább az orromnál bizonyos döntésekben és nem tudok logikusan gondolkodni, a másik emberre odafigyelve, valamint egyes esetekben többnek gondolom magam bárkinél is.
    viszont az tény hogy sajnálatos hogy nem tetszett az ep3 pedig nagyon rákészültem. (még azt is elismerem, hogy lehet hogy jó volt, mivel majdnem mindenki azt mondja és a kissebség, amiben én is vagyok, beszél hülyeségeket. . . )
  • rezsofiz
    #3003
    Dejo 3000
  • rezsofiz
    #3002
    Jajah :)
  • Bucser
    #3001
    így igaz és Yoda szorosan követi őket 5 résszel:) majd Ben kenobi a császér és Chewbacca holtversenyben 4 résszel:)
  • rezsofiz
    #3000
    Egyébként összesen 3 szereplő van aki végig szerepel a 6 filmben. Anakin, R2, és C3PO :)
  • MerlinW
    #2999
    Azon elmélkedtem hogy így mind a 6 részt végignézve, az egész SW egy családtörténet:D Főszereplő Anakin - 6 epizódon keresztül követhetjük gyermekkorától haláláig az életét. Valamint utódjainak. Lehetne a sorozat címe: The Skywalker family:D
  • franco
    #2998
    maradjunk annyiban hogy sajnálatos hogy nem élvezted a filmet
    a jedi filozófiát meg tanulmányozd még egy kicsit. tényleg ilyenek voltak a sw idővonal többezer éve alatt
  • Breki33
    #2997
    Full Name: General Grievous Shakar
    Home World: Kalee
    Species: 5% Omix-patra (Mainly brain, eyes and nervous system)
    Droid: 95% Hybrid Cyborg
    Gender: Male
    Height: 1.904 meters (default configuration)
    Weapon: Blaster pistols and light sabers
    Affiliation: Confederacy of Independent Systems (The Separatists)




    During the legendary Clone Wars, General Grievous served as the leader of the Separatist droid army. Grievous was a cunning warrior who led the Separatists to many stunning victories over the Jedi Knights and the Old Republic military. Grievous became known as the worst enemy the Jedi had ever faced in battle. Many brave Jedi perished at the wrong end of Grievous' light sabers.



  • _Vegeta_
    #2996
    Szavambol vetted ki a szot. A Jedinek a torenete egyszeruen zsenialis (a 2-3 mar vacak) es az eloszereplos megoldas is tokeletes. Kyle nagyon illik az SW univerzumba. Kar h nem lesz belole film. :(
  • Mihail
    #2995
    ez baromság, miért nem öregen van ott?
  • z3d
    #2994
    persze akinek nem tetszik az nem érti. . . érdekes elmélet.
    persze ha elolvasátok azok hozzászólásait akiknek nem tetszett akor esetleg megértenétek, hoyg sem nekik sem nekem nem a történettel volt baj - mivel az eléggé merev volt a már létező EP4 miatt - hanem bizonyos dolgok megvalósításával. kicsit elgondolkodhatott volna a forgatókönyv író és akkor nem lett volna olyan érzésem, hogy meg vannak erőszakolva a dolgok. a filmet az aktuális történéseknek kellett volna vezetnie, nem az EP4nek. úgy értem, hihetőbbé kelle volna tenni a jedik rossz döntéseit, Anakin áttérést, a párbajok kimenetetelét, hogy úgy gondoljam a film alatt, ennek tényleg így kell lennie, és nem azért van úgy, mert a folytatásban így alakul. . . mindegy. biztosan nem értem a mítoszt :)
  • z3d
    #2993
    1 méter. . .nyilván az egyik legképzettebb jedi lovagnak 1 méter áthatolhatatlan akadályt jelent. . .
  • Sheva
    #2992
    jaja lehettett látni az álarca mögött a szemét és a körülötte lévő szövetet...
  • Adam II
    #2991
    Tudnátok egy kis ismertetőt írni Grevious tábornokról. Például az nagyon érdekel ,hogy néz ki a géptest nélkül mert ő valami lény igaz?
  • Bandew
    #2990
    Kotor egész biztosan nem lesz filmen. Nem lenne értelme megcsinálni, mikor még ottt van a befejező troilógia. Legfeljebb sorozatban, de az meg engem nem nagyon érdekel.
  • Sheva
    #2989
    hát ez igaz... de én a jedi knightból is szivesen látnék egy filmet!
  • Prof William
    #2988
    Még ne írd le.
    Ha Lucas apnónaknem is valameik jogutüdjának biztos eszébejut folytanti az SW-t.
    És akkor végre jöhetnek a mondjuk 4000-éve történt dolgok. Sith War, Kotor stb.

    AZ SW-univerzum idővonala egyszerűen olyan nagy hogy bármeik részéből jó filmet lehetne forgatni.
  • Sheva
    #2987
    de azért sajnálom h itt le is zárult a star wars!
  • _Vegeta_
    #2986
    Mar sw forumba kitargyaltuk, de sztem nagyon nagy hulyeseg volt berakni. Jo volt ugy ahogy volt..
  • Nyiri
    #2985
    Igen, mert Lucas ugy gondolta (jol), hogy Anakin meghalt a lavafolyo mellett es csak a Csaszar ereje es a gepesites tartotta meg Vadert.
  • franco
    #2984
    igen,az
  • TothLaci
    #2983
    Kissé meglepődtem, mikor megláttam "az új" Anakint az SW6-ban. Biztos valami átszerkesztett változat.

  • Nyiri
    #2982
    Anakin azert jol nyomja... Mindegyik reszben szerepelt :) A tobbiekkel ellentetben :)
  • Mihail
    #2981
    néha szoktam őt sith úrnőnek hívni. és olyankor hagyok a sötét oldal csábításásnak :)
  • Bucser
    #2980
    :D És majd este ha az asszony hív szolgálatra te előhúzod a nagy vörös fényszablyádat és.... elborít a sötét oldal:D
  • Mihail
    #2979
    ez nagyon állat
  • rezsofiz
    #2978
    A 2.hoz azt fűzném hozzá, hogy ha nem ítéli el a Szenátus, akkor sztem egyértelműen a Jedik felkutattják Palpatinet és megölik.

    A 3.hoz meg annyit hogy ilyen nincsen hogy hirtelen a sötét oldalra áll valaki. Még ha meg is szeg egy szabályt.. Anakin se egy pillanat alatt állt át, ahogy sokan itt hiszik. Meghát végülis Windu nem cselekedett rosszat. Palpatine veszélyt jelentett a Köztársaság számára, jogukban állt a Jediknek végezni vele.
  • rezsofiz
    #2977
    Így van
  • rezsofiz
    #2976
    Nem, az az adott szituációra is vonatkozott. Én is csodálkoztam, dehát Kenobi mondta is : "Ne próbáld meg" vagy valami ilyesmi.
  • Mihail
    #2975
    holnap kimegyek kínaira megnézem van-e vmi star warsos cucc :) póló vagy gatya, meg ilyesmi.. esetleg darth vaderes boxer :)
  • Sil3nt
    #2974
    hát lol...minden bőrt lehúznak róla..szerintem ennyi elég lenne, bár a szívem azt mondja, hogy persze jöjjenek a részek, mert szívesen nézem, de akkor is így szép a kerettörténet....ninc selég lóvéja vagy mi??
  • Christian
    #2973
    nemtudom hogy ebből mi sül ki..sztem sok jó nem.
  • Christian
    #2972
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=16684
    ahha!
  • cinober
    #2971
    Szerintem is így van jól. Mint a tegnapi hozzászólásaimban jeleztem, az egész történetnek más vége, más befejezése nem lehetett. Sőt. A sztori alapján ez még a legoptimistább lezárás volt. Ha egy hollywoodi rózsaszín befejezés lett volna az teljesen hiteltelenné tették volna a mítoszt.
  • Sheva
    #2970
    szeintem jó volt így ahogy van...de azt szar volt nézni h a jediket leölik!
  • Nyiri
    #2969
    A harmadik esetben nem hiszem hogy Windu sith lett volna. Logikusan cselekedett es akkor mar O is es Yoda is rajott, hogy hibaztak a tobb ezer eves torvenyhez valo ragaszkodassal.
  • cinober
    #2968
    1. verzió:
    Anakin nem öli meg Dooku-t és időben szakít Palpatine-vel.
    Ebben az esetben soha nem derül ki, hogy Palpatine a Sith mester.
    Palpatine+Dooku+szeparatisták= a köztársaság teljes megsemmisülése. És ne feledjük a "legjobb" anarchia is rosszabb mint a legrosszabb diktatúra.

    2. verzió:
    Anakin megöli Dokuut és a Windu-Palpatine összecsapásnál a jó mellé áll.
    Palpatine-t bíróság elé állítják.
    Ebben az esetben a Palpatine kezében lévő szenátus és bíróságok soha nem ítélik el. Ne feledjük: A regény szerint a galaxis lakosságának 99%-a magasról szart a szenátusra és a jedi-sith viszonyrendszert vallási hókusz-pókusznak tartja. Nem lett volna érv, aminek alapján a lakosság elítélte volna a kancellárt.

    3. verzió:
    Anakin nem áll át a sötét oldalra és hagyja, hogy Windu lesújtson. A történetnek több olyan mozzanata is van, amikor Palpatine bíztatja a vele szemben állót, hogy sújtson le! A VI. rész végén sem kaszabolásban hal meg, hanem a saját energia-villámaitól és abba, hogy bedobta Vader az "emeletről". Mi van, ha Windu abban a pillanatban sith lovag lesz? Mert ugye megszegi a saját szabályait - egyenes út a sötét oldal felé.

    Mindhárom verzió esetén a nagy kérdés ugyanaz:
    Egy anarchiába, korrupcióba, polgárháborúba sodródó galaxissal mit tudtak volna tenni a jedik?

    Melyikőtök hogyan szőtte volna a történetet? Vagy hogyan zárta volna le?
  • Csaba
    #2967
    Jaja, nekem is bejött. Annyira, hogy a 6 rész közül ez a legjobb!