3766
  • R9
    #244
    mikor van a hivatalos megjelenés?
  • Seth
    #245
    May 19th 2005
  • Aspyrin
    #246
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ettől a két sortól kész vagyok ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Sephi
    #247
    Anyam addel a hazat mekkora volt...
  • Serpa
    #248
    elég Hollywood -i szuperprodukció szaga van.

    nem érzem még, hogy áthatja az ERŐ.
    :)
  • Adam5
    #249
    qrva nagy ez teaser. csak a zene lehetne egy kicsit pergősebb valahogy de így is nagyon jó.
  • Adam5
    #250
    azért az a fej amit az Anakin vág amikor le akarja szoritani az Obi-Want eléggé ott van :)
  • VGQ
    #251
    Ugy látom nem csak én szartam meg ettöl teljesen.
  • VGQ
    #252
    Kapásbol végignéztem 5x .Meg 1x képkockákként is végigmentem rajta,hogy semmi lényeges ne kerülje el a figyelmemet.

    Azért az a tüzolto hajo is elég durván néz ki.


    Ja és Éjjen Yoda!!!
    Bár tudjuk hogy még jo sokáig fog is:p
  • CSOCSO
    #253
    poster kicsit nagyobba.. van ketszer ekkore is de azt mar nemtod ide feltolteni
  • Punker
    #254
    ááááááááááá ez valami hatalmas lesz, tuti hogy ez lesz a kedvenc részem!
  • Sephi
    #255
    Mondjuk nekem ket dolog nem teccik ebbe a trailerbe :

    1. az hogy rovid
    2. az ahogy Vader felemelkedik... kicsit furi na...
  • Punker
    #256
    #243
  • VGQ
    #257
    Valahol rá kellett müteni azt a sok cumot.és az ugyi fekvö helyzet.
    Nekem nagyon bejön.
  • rezsofiz
    #258
    Jah, rosszul volt összevágva, de a feeling meg az egész az nagyon el van találva
  • Punkerwork
    #259
    ízlések és pofonok, nekem nagyon bejött, ha az egész film ilyen lesz nálam ez lesz a nyerő rész (eddig az ESB volt)
  • rezsofiz
    #260
    Úgy értem hogy miután megnéztem a tízert, volt egy kis hiányérzetem, szal megmutathattak volna többet is, de amit megmutattak nekem az is kiba-ul tetszett, szal ha jól megcsinálják akkor baró lesz.
  • CSOCSO
    #261
    Lord Vader!
    Yes Master?
    RIIISE!


    ezt a reszt megneztem vagy 6szor:)))))))) uber:)
    mondjuk szerintem nem nagy teaser ez..

    white noise trailer komolyabban hatott ram...
    oke ez csak egy teaser.. de akkor is lehetet volna csinalni egy szoveg nelkuli pergoz, zenes akciodus teasert csinalni.. ahol a legvegen jon a beszelgetes
    lord vader, yes master, RISE es akkor emelodik fel a vader nagyur:) szerintem faszabb lett volna
  • CSOCSO
    #262
    de latom mar az uj SW jatekot. mehetunk hajot locsolni hogy nehogy leegjen:))))))))))))
  • Punkerwork
    #263
    szerinted, amúgy lesz még 1-2 trailer, ennek az a lényege hogy bemutassa mi volt és mi lesz.
  • Punkerwork
    #264
  • rezsofiz
    #265
  • CSOCSO
    #266
    nahja.. remelem csinalnak egy olyat mer szerintem annal utosebb teasert nem nagyon lehet csinalni.. pl ott az alien 4 teaserje.. az is porgos, fasza zene es a legvegen meg lehet az alien:) mindenki ledermedt a moziban:) fasza volt.. bar a vilag LEGESlegjobb teaserje a godzillanak volt.. mikor a t-rexre ralep a godzilla.. nah ott komolyan mondom mindenki eltatotta a szajat hogy MIJASZAR LESZ EZZ:))))))))0
    nah bocs az offert
  • rezsofiz
    #267
    Láttuk az új Star Wars-film előzetesét!
  • Punkerwork
    #268
    SW fúromot nézzétek! a hitetlenek is kezdenek megtérni :)
  • bandia
    #269
    Aztakv...csak jöjjön már...Nagyon ütős az előzetes, csak rövid:( Tetszik, hogy A TRILOGIA-ból vett részekkel kezdődik...szuper, áááá
  • Punkerwork
    #270
    SPOILER!!!





    "Miután Anakin rátámad Padmére, elkezdődik a párbaj Obi-Wan és volt tanítványa között. A lány testét C-3PO viszi be abba a Naboo-i hajóba, amivel megérkeztek a Mustafarra. A párbaj után Obi-Wan is csatlakozik a 2 droidhoz és a kómában fekvő lányhoz. A hajót C-3PO vezeti, miközben R2-D2 Padmé állapotát figyeli. Obi-Wan felveszi a kapcsolatot Bail Organával (aki a Tantive IV fedélzetére vitte a Sidioustól vereséget szenvedett Yoda mestert) és a szenátor javaslatára a közeli Polis Massa szürke világára siet, ahol újra egyesülnek hőseink. Padmét már nem sikerül megmenteni, de Leia és Luke szerencsére még világra tud jönni. A Tantive IV-en dől el az ikrek sorsa: Leia Bail Organához kerül (aki a feleségével már régóta szeretne örökbefogadni egy gyermeket, Lady Organa ugyanis meddő), Obi-Wan elviszi Luke-ot Larsékhoz a Tatooine-re, Yoda pedig a Dagobah-n tölti élete hátra lévő részét..."

    (bár ez nem teljesen hivatalos)
  • Gladiator
    #271
    olvasva a hozzászólásaitokat jobbra számítottam, de azért nem rossz. csak túl lassú,és nincs benne semmi lézerkardos harc.
  • Punkerwork
    #272
    ha láttad a bónusz DVD-t akkor tudod hogy nagyon durva párbaj lesz és a többiben is bízhatunk.
  • mikike
    #273
    hopnnan lehet letőteni?
  • Punkerwork
    #274
    #237
  • mikike
    #275
    mán jó, kösz punkerpontkom
  • CLINT EASTWOOD9
    #276
    Láttátok már az előzetest?
    Nektek hogy tetszet milyen volt?
    Nem tudjátok honnan lehet letölteni?
    Vagy egy linket beszúrnátok tesztek-be?
  • Punkerwork
    #277
    olvass vissza 2 sort bazzee
  • Drizzthsz
    #278
    Faszom... Nem jön le sehonnan! Help! A hardwireden valami krikszkraszok jönnek, a gamestaron meg semmi!

    HELP!
  • Drizzthsz
    #279
    HELP HELP HELP!!!

    Mi a file neve?
  • CLINT EASTWOOD9
    #280
    Vazzzzeg
  • rezsofiz
    #281
    Tőcsed boncsad
  • VGQ
    #282
    2 dolgot vettem észre igy 3x-ra kockánként végigmenve:))

    1.jo.Mikor Samu-ka meglenditi a kerdját körforgásbol akkor egy piros kard hatására teszi ezt.Kérdés ki lehet az.

    2.rosz.
    Sajna a végén el van szarva ,mert az emperror kardja nem világit mikor kellene.Sajna 2 képkocka is tartalmazza ezt a "hibát" de a pörgés miatt a szem nem veszi észre,hogy ott kellene lennie:((

    Igazábol nem ez volt a célom,hogy kiszurjam a 2-est,de ha már igy sikerült ez van.


    Érdekes részeket kerestem.
    Pl c3po arcárol vissztükrözödik valami piros izé,de nemtom megállapitani,hogy mi az:((
    és elég jol meg van oldva a hajok lézerháboruja is,mert ahova csapodik a lézer ott robban nagy valoszinüséggel:))
  • Factor_007
    #283
    basszus megint egy trailer amit nem szabad letöltenem :((