55
Igen, én!!:)
  • CSOCSO
    #12
    Én voltam a fórúm legalja, és ÉN LESZEK A KIRÁLY!!!:))))
  • mateos
    #11
    használtál vmi spellin' progit ? :)
    csak vicc :D ne vegyé komlyan
  • CSOCSO
    #10
    Hja, gondoltam más Nick-el írogatok majd, de én nem vagyok afféle kötsög ember (itt nem céloztam senkire:) Szóval vagyok, jobb, mint régi de csak ha befejezik a suxolást…
  • CSOCSO
    #9
    hella neked is!!!Tsumi all!:) TSOTSO találmányt nem lenyúlni!
  • Hitm@n
    #8
    El sem hiszem,hogy ezt tényleg te írtad! :))

    Gratula,új ember lettél?
  • mateos
    #7
    mostantól ügyelni fox a spellin're ? :)
  • mateos
    #6
    szeva ember !!!
    Isten Hozott megint közöttünk :) !!!
  • CSOCSO
    #5
    Legalább szépen köszöntsetek:) amúgy nyugodtan lehet majd 1-2 nap múlva ezt a topicot is törölni...
  • CSOCSO
    #4
    Ahoy
  • CSOCSO
    #3
    Hja és pls: St vagy valaki: töröljétek a sok CSOCSO fórumot, ha annyira akartok CSOCSO fórumot, akkor egy, legyen a gumiszobában, de ne 10... thx....
  • Punker
    #2
    Isten hozott "elveszett" ember. :))
  • CSOCSO
    #1
    Oké visszatértem, nem anyázni, normálisan írok de, elvárom, hogy akkor békén hagyjatok!
    Arra gondoltam, hogy milyen állat, amikor egy filmben látjátok azt, amit én tettem és még páran azokkal a lányokkal…De ha én teszem, akkor engem le kell anyázni?? Most tegyük félre azt, hogy lepicsáztam a b.nőmet, a helyesírásokat…. Arról van szó, hogy megujjazta, stb stb…Buli volt az egész, részeg voltam és ők is…Megtörtént.. ez van…Csak, hogy tudjátok, ha valamelyikkőtökkel történt volna meg, ugyanez… én nem anyáztam volna le. Én mosolyogtam volna, hogy milyen cool lehetett vagy hasonló.. a picsás dolog mögött egy vicc volt hogy remélem a bnőm otthon alszik és nem részegen kurvul vhol.. stb… Mind1..