72
hehh
  • Mike
    #28
    Tegyetek ki fel naptra ezeket a piakat a napra.
  • Jano
    #27
    Ne má! Hát annak télleg olyasmi színe volt (bár sztem inkább véres vizeletre hasonlított), de amit én ittam anno, annak a címkéje is rózsaszínű volt. Az exotic meg zöldben pompázik.
    Már kezdtem örülni :((((
  • Laalee
    #26
    most is van a lime vel egyutt jott be
  • Efreet
    #25
    asszem exotic néven fut(ott?) - amúgy passz...
  • Jano
    #24
    Melyik itthon a rózsaszínű fanta?!
    Én csak a pirosasat tudom (vadmálna).
  • Efreet
    #23
    az volt az, amit elsö ránézésre gumibogyószörp-nek tituláltam. és máig nem tudom milyen az íze. nem is érdekel.
  • Laalee
    #22
    itthon is van rozsszin fanta eleg borzalmas szine van :D
  • Jano
    #21
    Egyszer ittam rózsaszín fantát, nem tudom milyen ízesítése volt (mangó??), asszem hollandból hozták. Eddigi legfinomabb volt.
    Lime-ot meg wildberry-t már két éve ittam németben. Kicsit késett idehaza.
  • Efreet
    #20
    2féle traubit lehet kapni, az egyik a gyártó a másik a licencgazda löttye. és egyik se olyan fincsi, mint a régi :( ahogy a meggymárka se. de annak legalább még mindig brutális íze van :))
  • Lteebee
    #19
    Nem volt olyan kérés, hogy ne legyen reklám a fórumon?
  • Laalee
    #18
    mittom en... mivagyok en az önéletraj iroja? :D
  • Hangianix
    #17
    De melyik fajtat? A sotetzoldet eredeti cimkevel, vagy a koserfelet? Az utobbinak muanyag ize van...
  • Laalee
    #16
    osön árulja minig veszunk, ha arra jarunk meg meggy markat is :D
  • Efreet
    #15
    nyolcvanX-ben lehetett kapni kólaszörpöt (távolról hasonlított), és azt kóstoltam bubor nélkül :) (egyszer.)
  • Hangianix
    #14
    Na ja, mit gondoltok miert volt csak 2 honapig. Egyebkent a kedvencem a Traubi. :D
    Kar, hogy a nagy lancok nem nagyon terjesztik...
  • Laalee
    #13
    bubor nelküli kolat sem :D

    amugy ragad es biztos hogy szar az ize :D
  • Efreet
    #12
    azt nem kóstoltam... :P
  • Laalee
    #11
    vagy mint a lonyal :D
  • Efreet
    #10
    az olyan lehet mint anno a kólaszörp, ha simavízzel higítottad fel? bleeee...
  • Laalee
    #9
    bubor nelkuli kola? :D

    huhh ez durva :D
  • Hangianix
    #8
    Regen is volt koffein es szensavmentes mar itthon is. Csak olyan szar volt, hogy 2 honap utan eltunt mindenhonnan.
  • Ron Ragm
    #7
    viszont itthon meg volt szőlőben a Mirinda....
    szal az egész nem más mint konkurenciaharc...
  • Laalee
    #6
    a kola csak rummal es viszkivel jo :D
  • Efreet
    #4
    sima coke, csak koffeinmentes... mivel kb 10 éve kóstoltam meg, nem igazán emléxem rá.

    gyors vagyok? 3 perc alatt beírtam 2.5 sort :))
  • Sephi
    #3
    De gyors vagy bazeg:)))

    Koffein mentes cola? Olyan meg nem is lattam! Az milyen!?
  • Efreet
    #2
    ja kérem... aki iszik ilyesmit :))
    anno amikor 92ben voltam kint spanyolországban, ott már volt koffeinmentes coke, ide asszem 9 éves késéssel jutott.. (najó, annyira nem hiányzott) most már gyakorlatilag soha nem iszok ilyesmiket. a gumibogyószörp-állagúakat föleg nem.
  • Sephi
    #1
    Nah remek tema nemde?

    Roviden csak annyit hogy megfigyeltem hogy minden orszagban mas felek vannak. Amig Magyarba volt a Cherry az ropmaniaban nem volt viszont amikor megjelent magyarba a Lime Fanta akkor romaniaban megjelent (csakis romaniaban sehol mashol europaban!!!) a Szolo Fanta! Nos megkostoltam eszt a ugynevezzet Fanta Madness (fekete szolo) es kurva finom sokkal jobb mint a Lime. De az is igaz hogy veszel egy magyar kolat es egy romant es tuti hogy a roman jobb. Ez ighy van mindegyikel mitha a magyar Coca-Cola termekek sokkal szarabbak :(

    Hogy miert irtam eszt? Mar valakinek el kellet mondanom nah :))