72
hehh
  • Waterhorse
    #72
    "nekem pl. meg Lift ellenszenves
    és nem hiszem, hogy bedőltem vmi reklámfogásnak.
    azért mert te nem szerted, attól még nem mindenki idióta, aki azt (is) issza"

    Hát nem tudom, hogy én rólad beszéltem volna, csak azt mondtam sokan bedőlnek neki, nem pedig az, hogy mindenki. Há még jó hogy nem mindenki idióta aki azt issza, úristen, én azt gondoltam érthetö amit leírok. Vannak olyan idióták, ismétlem vannak nem mindenki olyan idióta, de vannak, akik meglátják a reklámot: "Fanta új üvegben? Akkor ilyet veszek."
    Természetesen én is iszok ilyet, de más, hogy ha egyszerüen az akad a kezembe, vagy éppen amit kivánok, minthogy azért vegyem meg mert új. És itt nem mindenkire gondolok de sok emberre, kiváltképpen nem rád gondolok, hiszen te nem vagy álszent.
  • mateos
    #71
    van különbség !!!!
    -Cola Light Suxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    hülye fos szar ize van argh...
  • ipszilon
    #70
    egyetértek! pontosan az ízesítő miatt van cukrosabb íze!
  • Laalee
    #69
    van kulonbseg az tuti, az edesitos nyavajaknak utoizuk van, megpedig nem kellemes :D
  • VinylToy #68
    Azt nem lehet!
  • Efreet
    #67
    igyál egymás után 1-1 kortyot mindkettöböl, és neked is feltünik majd.
  • VinylToy #66
    Lehet, hogy én már megszoktam az édesítő ízét és azért mondom, de akkor a tiédben is van valami igazság!
  • Efreet
    #65
    teljesen komolyan mondtam, legalábbis a CCola és a Coke Light közt érezhetö a cukor és az édesítö ízdifije. legalábbis amikor ittam még, nagyon feltünt.
  • VinylToy #64
    Magyarázatot várok hogy miért, én ittam egy ideig a Colat, majd most már egy ideje csak Lightot és szerintem semmi különbség, de ha csak poénból írtad akkor aaargh!
  • Efreet
    #63
    pedig igen :o)
  • VinylToy #62
    Cola Light
    Nálam ez jön be, egyéb okok miatt!

    És senki ne jöjjön, hogy más az íze mint a rendesnek, mert ez nem igaz!
  • Efreet
    #61

    volt ilyen is... kb addig tartott.
  • Mike
    #60
    nekem pl. meg Lift ellenszenves
    és nem hiszem, hogy bedőltem vmi reklámfogásnak.
    azért mert te nem szerted, attól még nem mindenki idióta, aki azt (is) issza
  • Mike
    #59
    szerintem az exotic szar
    a vadmálna meg jó
    én legalábbis szeretem
    és nem vagyok olyan álszent, hogy azt mondjam, semmilyen hűtött cukrosvizet nem iszom
  • rolika
    #58
    fröccs rulez :)
  • Jano
    #57
    Vagy kútshopokban üdítőt a kocsicuccok között...
  • Efreet
    #56
    ahol hütött pulton árulnak üditöspalackban fagyállót...
  • Jano
    #55
    Nehogy valaki összekeverje...
  • Efreet
    #54
    jaja, mosolyogtam én is amikor bejelentették... meg a halványkék kólát szintén... (a másik cég adja ki, és olyan a színe mint a jobb fagyállóknak)
  • Jano
    #53
    Nyárra ígérték a vaníliás colát (Ponyvaregény)
  • Sephi
    #52
    Az a kek dinamit alaku ize rulez!! :))

    Mondjuk szivesen megkostolnek egy olyan colat spanyolbol:)

    furcsa lehet nagyon..
  • Waterhorse
    #50
    És azokhoz mit szóltok akik csak divatból veszik? Van egy csaj az osztályban aki anno exotic-ot vett aztán mikor bejött a vadmálna akkor azt (az nem baj, hogy szarabb az exoticnál, mivel új ö azt vette) most meg Lime-ot iszik. Valahogy a vadmálna nem ízlett, semmi új íze nem volt, málnaszörp szódával, akkor inkább veszek Lift málnát. De ha már itt tartok a Liftet mindig szerettem akármilyen ízesítésü, kiváltképp a szölö meg az öszíbarack.

    Én csak azt utálom, hogy az egész egy reklámfogás, és sokan bedölnek mint ez a csaj is. Meg itt van most ez az új üveg a Fantánál, képesek följebb tornászni az eladásokat csak mert új az üvege. "Hö, új üvegbe van ijent venni köll" az mindegy, ugyanaz a lötty van benne.
    Új az üvege -> többen veszik, nem értem ebbe az éésszerüséget, de sok embernél bevált.
  • ipszilon
    #49
    én annyira utálom a különböző ízetísétéseket, a Cola legyen kóla ízû. most őszintén aki nem szereti a cukrosat az ne igyon kólát! persze azzal még mindig fel lehet vágni, hogy :"hû! én fogyózom ezért csak Light-ot iszom!"
    meg ez az új a Fantában: Pomelo! szerintem borzalmas, de hát ízlések és pofonok!
  • Disno
    #48
    Én Szlovákiában láttam valami egzotikus Mirindát. Csak azóta elfelejtettem hogy mi vót :-(( [nem a grapfrútos!]
  • Hitm@n
    #47
    Romániában tényleg van olyan Fanta,amit itthon nem lehet kapni.A címkéje majdnem olyan,mint az Exotic-é,de az íze szerintem jobb.
    A nevét nem tudom,de biztos vmi "egzotikus" :))
  • JHetfield
    #46
    energiaital...pff...egyesek nem tudjak, hogy mi a lenyege az ivasnak:]
  • Coine
    #45
    jah...energiaital + alkohol beüt.
    ha alkoholizálunk akkor legalább ne proli módon :D
  • mateos
    #44
    BOMBA enery drink rulezzzz
    aztat köll inni vodkával :) nymi
  • Lazarus
    #43
    Vettünk szlovákiába teszkó fantát... megbántuk
  • Blasta
    #42
    Szlovákiában meg még 3 évvel ezelött vettem Dr.Pepper üditöt. Olyasmi mint a Cherry coke, de SOKKAL finibb. De Mo-ra miért nem hozzák??? Ugyan úgy mint pl. Svájcban a Grapefruit-os Fantát.
    Mondjuk arról tsak(cs) a hugom mesélt. Én nagyon szeretem a Grapefruitot!!!
  • Coine
    #41
    azzal még nem próbáltam, csak spriteal
  • Laalee
    #40
    azt pezsgovel szoktak
  • Coine
    #38
    na mondjuk ez igaz :D
    DE
    ha kevés van meg lehet kicsit dobni Sprite-al (ekkor lesz a Tomba), majd hozzácsapni 1 kicsit az asztalhoz, a szénsav felnyomja az alkoholt és ezt lenyomni 1re => eléggé ütős
    akkor kell használni, amikor kevés a tequila és sok a szomjas ember :D
  • Laalee
    #37
    nem sokat de valamennyit tuti :D
  • Laalee
    #36
    tequilat keverni milyen ember vagy te :D
  • Efreet
    #34
    gyümölcslevek rulz :) (abból is a 100%osak, azok legalább láttak valódi gyümölcsöt :D )
  • Coine
    #33
    cola a VBK-hoz.
    Sprite a tequilához.
    Fanta a söehöz meg a borhoz.
    magába 1iket sem iszom :DDD
  • Mike
    #31
    ezt a sok nyafogast, igyatok csak szololevet
  • Laalee
    #30
    asszem grapefruit os fanta az a rozsaszin, nemittam meg me nemszeretem ezeket a nagyipari ragacsokat
  • Efreet
    #29
    tegye ki az, aki megveszi...