39
  • Mas-Thief
    #39
    Emberek! Amíg nem jön valami nagy ágyú, az AudioGnome-ot tudnám ajánlani. Sok server, nagy mennyiség, de sajna ez is csak olyan, mint a Napster volt.
  • hiba
    #38
    Egy Album atlag 4000Ft. Van rajta 10 szam. Ha mar olyan sokra tartja a statisztikajukat a kiadok:

    Egy ablbumon atlag 1-2 turheto szam van, a tobbit csak odalottyintettek melle, hogy meglegyen az "Album".

    Engem nem erdekel a "tobbi".
    Annak az egynek az ara igy: 4000/10 = ~400 Ft.

    Adathordozora sincs szuksegem - nem kell a cd.
    ~200Ft.(vagy tobb a nyomott)
    200/10=20Ft. azaz 380Ft egy szam egy albumorol. Igy ennyiert meg meg is vennem talan.
    Igy persze nem erne meg sem a kiadonak sem a keszitonek.
  • Mas-Thief
    #37
    A legtöbb rohadt megosztóprogram, sokat emlegetett Kazaa, Winmx, stb. Egy kalap xart sem érnek, mert hiába van az embernek megosztásra alkalmas 20000 file-ja, ha van rá mód a programban, hogy letiltsd a letöltést. Az Audiogalaxyban is meg lehetett adni üres könyvtárat, de a keresésben legalább nem kellett halott file-okkal küszködni. Kétségbeesetten keresem a következő legjobb lehetőséget!
    :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Hitm@n
    #32
    Hát ilyen nincs!!
    Csak kb. 2 hónapja ismerem az Ag-t,de egy csomó,számomra jó zenét töltöttem le.
    Erre mi van most?! Vége!
    Mert egy csomó pénzéhes ürgének nem volt éppen jövedelmező ez a szolgáltatás.

    Borzasztó az a tény,hogy ezeknek a "nagyhatalmak"-nak milyen messzire elér a mocskos kezük...
  • Pharaoh
    #31
    Olyan file cserélős progi kéne már, amelyiknek a székhelye olyan országban van, ahol nincs törvény a másolatok ellen.
  • killahdog
    #28
    a lemezkiadoknak egy nagy************ a ********. erröl ennyit. kéne valami nagyonbrutalitás oldalt cisnálni .com al amin aláirásgyujtés megy hogy ha továbbra is ezt teszik akkor SENKISE VESZI MEG A KURV ALEGÁLIS CDJUKET ! dögöljenek bele a pénzukbe........
  • Coine
    #27
    "A megállapodás jelentős győzelem mindazok számára, akik védik a zene értékeit"

    hát b@sszák meg !
    amíg 4-5 ezer Ft a "zene védelme" addig nem hiszem, h. pölö a magyar ember behódol ennek.
    ÉLJEN A KaZaA, ha azt is betiltják....
  • Efreet
    #25
    zer0:
    ami már megvan neked, azt leszedheted a netröl... elvégre másképp nem másolat lenne... én legalábbis így értelmezem.

    plusz szokott az fennlenni mindenfele, hogy az anyag csak tesztelés meg ilyesmi, és 24 óra után törölni kell.
  • zer0
    #24
    Ezt talaltam az artisjunal




    "LETÖLTÉS:
    Jogszerű-e művek magáncélú letöltése az internetről?
    Magáncélra általában igen. A letöltés maga a szerzői
    jog kifejezésével élve ?többszörözés", amely kiindulópontként a
    szerző engedélyéhez kötött. E kötelezettség alól kivételt enged
    a törvény szabad felhasználásokról rendelkező fejezete. Az Szjt.
    35.§ (1) bekezdés kimondja, hogy magáncélra bárki készíthet a műről
    másolatot, ha az jövedelemszerzés vagy jövedelemfokozás célját közvetve
    sem szolgálja (kivéve építészeti mű, műszaki létesítmény, szoftver,
    számítástechnikai eszközzel működtetett adattár esetén). Ez a szabály
    vonatkozik a letöltésekre is, méghozzá attól függetlenül, hogy a
    ?feltöltés" jogszerű volt-e."


  • zer0
    #23
    Az AG nem csak egy file megoszto!...
    Az AG egy kozosseg volt, sok kis szigettel (csoportok).


    A kaza es winmx (vagy mi) a nyomaba sem erhet.
    Kaza es winmx van mas oprendszeren is? mint Mac, Linux ? Ha nem akkor azzal is csokken a tagok szama.

    Az volt a jo az AG -ban, hogy elinditottad a linuxos klienst egy olyan szerveren akol nagy a savszelesseg ( nonstop online ) es egy masik tavoli geprol ( akar modemrol is ) lehetett vezerelni a letoltest es nem kellett hozza semmi csak egy web bongeszo.

    Az alternativ file megosztok nem tudjak ezt....

  • Veriel
    #22
    Nekem az faj a legjobban, hogy ekkora hatalmuk van a lemezkiadoknak.
  • Efreet
    #21
    nem hisztizek, mert a legnagyobb részét amit kerestem csak sikerült begyüjteni... az a nagyobb baj, hogy másoknak nehezen lesz meg.
  • Veriel
    #20
    :((((
  • Efreet
    #18
    valódi ritkaságokat nem lehet winmx-el vagy kazaa-val megfogni.. (bootlegek, bakelitek)
  • Alien!
    #16
    Semmi sem pótolhatja...A többi fájlmegosztó mindenre jó,csak zenére nem....R.I.P...:(((((((
  • Efreet
    #12
    fanmixek, demo változatok, ritka bakelites mixek... olyan dolgok, amiket máshonnan nem lehetett megszerezni :(
    plusz rengeteg olyan dolog X-elt ki, ami a szerzö által is ingyenesen terjeszthetönek lett titulálva. kissé elszaladt velük a paci.

    Satellite Status view all requested songs
    0 new - 0 transferring - 0 processing - 0 busy - 0 offline
    sent: 25,645.87 MB / recv: 9,221.75 MB
    és tegnap délelött óta sent 0, recv 0 file :(
  • Laci73
    #5
    Most már elfelejtheted. Béke poraira. Egyébként ez nem megállapodás, hanem diktátum.
  • RpPRO
    #2
    Tegnap este neztem ra es igencsak elszomoritott az osszes szurke X. Messze a legjobb volt....
    Beke poraira. :(
  • skorpio7
    #1
    Már megint 1-gyel kevesebb , de van helyette 100 másik .Nem tudom van-e értelme ennek az egyenlőtlen küzdelemnek . :)
    KAZAA és WINMX FOREVER . :)