66
Nem tudok levelet küldeni, csak fogadni!!!
  • Agreis
    #26
    Hy!

    Bár nem pont az Expresshez tartozik azért Outlook!

    Lenne egy apró problemem! Outlook expressben van egy olyan lehetőség, hogy "levelek fogadásakor a szinkronizálás ezen a fiókon is menjen végbe", vagy hasonló! No ezt sehol nem találom az MS Outlook 2003-ban! Van ilyen lehetőség egyáltalán benne, vagy melyikben van, ha a 2003-ban nincs!

    THX
    Agreis
  • Pokolimese
    #25
    Ha átugorja akkor valamit roszul csináltál. töröld ki a postafiokot aztán probáld meg ujjbol pontosabban beirni
  • Rolee Papa
    #24
    Hali. Azt hogy lehet megcsinálni, hogyha van 3 mail fiokom és például az egyik nem elérhető, akkor mikor olvassa le a leveleket ne írjon ki hibát arra a fiókra, hanem ugorja át és ugy olvassa le a leveleket? Köszi.
  • joint1976
    #23
    hali mindenki.
    az én problémám az lenne, hogy valamelyik nap az outlook indításakor szomorúan tapasztaltam, hogy a beérkezett üzenetek mappa töküres.
    volt benne kábé 20 levél, amik nagyon kellenének... én nem töröltem őket...
    esélytelen, hogy ott vannak a gépemen valahol?
    fogalmam sincs hol keressem őket, vagy hogyan...
    köszi, aki segít.
  • joint1976
    #22
    hali mindenki.
    az én problémám az lenne, hogy valamelyik nap az outlook indításakor szomorúan tapasztaltam, hogy a beérkezett üzenetek mappa töküres.
    volt benne kábé 20 levél, amik nagyon kellenének... én nem töröltem őket...
    esélytelen, hogy ott vannak a gépemen valahol?
    fogalmam sincs hol keressem őket, vagy hogyan...
    köszi, aki segít.
  • RemX
    #21
    Hát persze ott próbálkozom de nem engedi....
  • galenius
    #20
    szabályok és értesítések parancsnál próbáltad? mert ott lehet beállítani
  • RemX
    #19
    Szasztok ma áttértem az Outlook 2003-ra és eddig nem tapasztalt problémával szembesültem:

    Több e-mail fiókkal rendelkezem és célom hogy érkezéskor ezek a nekik létrehozott mappába kerüljenek azonnal a jobb átláthatóság érdekében. Eddig mindig be tudtam állítani hogy ha 1-es fiókra érkezik a levél kerüljön az 1-es mappába, ha kettesről akkor a kettesbe és így tovább…

    Jelenleg azonban valami miatt, csak az alapértelmezett fiókot engedi beállítani a program, pedig konfigurálásnál megjelenik mindegyik fiók, ki is választhatom, de ahogy „alkamaz”-t nyomok azonnal visszaugrik és így természetesen az összes levelemet egy mappába dobta a futtatásnál.

    Valakinek ötlet?
  • Falabu #18
    nahh igen eddig énis eljutottam, de amelyiket eddig kipróbáltam az vagy leszdte a levelek végét vagy nem tette hozzá a csatolt állományokat...
  • batman
    #17
    File/export viszont itt már pontosan nem emléxem melyiket kell választani...
  • Falabu #16
    Csumpi!
    Kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom a leveleket úgy kimenteni egy fájlba vagy többe, hogy az teljes méretében megmaradjon(csatolt fájlok is)?
    Nagyon fontos lenne mert a gépem haldoklik és sok levelet kéne elmentenem.
  • Conflict
    #15
    Amire te gondolsz, az csak a megtelt, vagy felfüggesztett mail címek esetén müxik.
    Nem létező mail címekre küldött levelet a rendszer automatice visszadobja...

    Bár nem nagyon értem a mail szerverekhez
  • Lolka
    #14
    Hibásnak veszi azokat a címeket is amik már nem élnek!
    egyébként kb 300 címről lenne szó és ezért lenne nehézkes kiválogatnom.
    Miért nem úgy működik hogy jön egy levél a mélszervertől hogy nem kézbesíthető?
  • Conflict
    #13
    küld el mégegyszer, immár kihagyva a hibás címeket.
  • Lolka
    #12
    Sziasztok

    A következő a problémám:
    Van egy "tökéletesen" működő postafiókom amiről szeretnék egy levelet mondjuk 20 embernek elküldeni!
    Szépen hozzáadom az összes címzettet és elküldöm!
    Ha valami olyan cím keveredik ide ami nem létezik vagy hülyeség akkor jön egy Outlook Expressz-es hibaüzenet, miszerint a kiszolgáló visszautasította a címzettet ... .Itt szépen megvan hogy melyik cím volt hibás és ennyi!
    Sajnos ekkor azoknak sem megy el a levél akiknek a címük tökéletesen működik!
    Szerintem úgy menne ez tökéletesen hogyha a mélszervertől jönne egy levél (mailer daemon ...) hogy ennek meg ennek a címzetnek nem ment el a levél!

    Tudtok valami megoldást?
  • units
    #11
    .7 Ha van más internetelérésem és POP3 protokollal szeretném letölteni a leveleimet, megtehetem-e?

    Igen, ráadásul ilyenkor semmiféle időkorlát nincs, csupán a postafiók mérete nem lehet nagyobb 5 megabyte-nál. (Véleményünk szerint ez bőven elegendő: egy "komoly" levelező többheti levelezése sem haladja meg az 1 megabyte-ot.) Ez esetben a csatlakozáshoz használt szolgáltató SMTP szerverét kell beállítani, s csak a POP3 szervernek kell a freemail.hu szervert megadni
    info: freemail faq
  • sumi
    #10
    hali.lenne 1 kérdésem.a mai napig tökéletesen működött a outloo express-em.ma +kergült.jelenség:a beérkezett leveleket látom (felső rész),de elolvasni nem tudom (alsó rész),akármit csinálok,tehát van levelem + nincs is....help!!!


  • Matthewpamer
    #9
    a kimenő levelek[SMTP]-hez mit kell beírni?fremail.hu-t írtam de nem jó ezek szerint.
  • Matthewpamer
    #8
    helo,egy ilyen problémám lenne hogy amikor mailt akarok küldeni akkor ezt csinálja:


  • agyhalál
    #7
    Köszi, összejött a dolog.
  • skristof
    #6
    hát őőő... miért kéne menteni?? csak megnyitogatod a leveleket, oszt kész....
    bár én az ilyen levelekbe nem bizom, inkább shift+del :))
  • agyhalál
    #5
    Nekem is lenne egy kérdésem.
    Adott egy többszörösen továbbküldött levél, aminek a tényleges tartalma legalább 10 levél mélyen van.
    Hogy tudom visszafejteni? Csak a melléklet mentése, megnyitás, melléklet mentése, megnyitás..... módszer marad?

    Előre is köszi.
  • durham
    #3
    Köszönöm szépen, már működik!
    Megkérdeztem az amtp szerver címét, és megy!
  • TomBond
    #2
    Az SMTP szerverhez azt a címet írd be amit a szolgáltatódtól kaptál és menni fog.
  • durham
    #1
    Miért van az, hogy egyszerűen nem tudok levelet küldeni az Outlook Expressből, de fogadni tökéletesen megy. Egy freemailes cimet szeretnék használni, de sajnos nem megy.


    Ezt írja ki:

    The message could not be sent because one of the recipients was rejected by the server. The rejected e-mail address was '[email protected]'. Subject 'Re: At laaaaast!', Account: 'Hedam freemail', Server: 'www.freemail.hu', Protocol: SMTP, Server Response: '553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)', Port: 25, Secure(SSL): No, Server Error: 553, Error Number: 0x800CCC79


    És akkor ilyenkor most mi van? Fogadni miért tudok?