45
The Bat! HELP!
  • kissadamvikt
    #45
    pls vki segítsen valamiért nem akarja léeszedni a citromail szerverről a leveleimeta Bat! Ezt írja: FETCH - A szerver hibát jelzett! A válasza: -ERR Invaild command. Minden pop3 beállítás jó!
  • Gerasim
    #44
    Hello! amint látom rég írt ide be valaki de Segitség kéne!

    Egyik barátom ajánlotta ezt a programot még régebben és most próbáltam
    ki a freemail-es leveleimet szoktam vele leszedni de visszafelé nem
    tudok küldeni és ebben kéne 1 kis segitség amúgy t-online-os vagyok!

    + Hogyan tudom tanitgatni a levél szemét figyelö?

    Ha valaki észreveszi a bejegyzásem írhantnanekem mailt!
    Danke [email protected]
  • Brasco
    #43
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni egy (számomra) nem egyszerű problémában.
    Az előző telepítésemnél mesterjelszó volt beállítva. De sajnos újra kellett telepítenem a rendszert (WinXP). A titkosított levélfájlok (.EBB .EBI) megvannak, illetve a jelszó is, csak nem tudom hogyan tudnám visszanyerni a régi leveleimet. Ha valaki tud, kérem segítsen.
    Előre is köszi.
  • Palinko
    #42
    tud nekem valaki adni egy serialt a 3.71.03 verziójához?
    előre is köszi!
  • Blackluck
    #41
    Hali!
    Ha vki tudja mondja már meg nekem, hogy honnan szerzhetnék tanúsítványt bat-hez mert biztonságos belépésre lenne szüségem amihez ssl kapcsolat kell. Addig oké h be is állítom de mikor megpróbálnám így letölteni a leveleimet akkor kiírja ha tanúsítvány lejárt vagy mi (vmikor febr. közepén, de azt se tudom mi az)
    megpróbáltam ha visszállítom az időt és úgy gond nélkül működik szóval csak ezzel van a bibi, meg megnéztem outlokban is ott nincs ilyen gondja.
    Szóval ha vki tudja vagy legalább sejti, plíz HELP.
  • Stevenson
    #40
    Sziasztok!

    Én V 3.0ás batot használok. Tudja valamelyikőtök, hogy működik e xp64bit alatt.
  • artschi
    #39
    www.ritlabs.com

    egyébként SOKKAL jobb, mint az outlook.
  • slam
    #38
    Sziasztok!

    Tud valaki egy helyet ahonnan a 3.6x-es BAT! lejön?
    (crack? 3.62-eshez crack?)
    Szivesen kipróbálnám mit is tud a program. Így elsőre jobbnak tűnik mint az outlook...
  • Pip Boy
    #37
    Tudja valaki, hogy lehet beállítani html sablont és alapértelmezett formátumot?
  • [oLe] #36
    Hi.
    Tudja valaki, hogy lehet beallitani, hogy uj levelnel az alapertelmezett formatum html legyen?
    (3.51.10) Thx
  • akyyy
    #35
    helosztok, hogy kell linkelést írni a progiba email írásakor?
  • ajoci
    #34
    Sziasztok. Bocs hogy LINUX-os kérdéssel zavarok! DE a LINUX SLAX nál hogy kell infrát telepiteni??
  • neelix31
    #33
    Ezt csinálta nálam is, de az újabakkal már jó volt.
  • neelix31
    #32
    Nézd meg itt:
    http://www.crackdb.com/get_19091_The.Bat.v3.0.1.33.Professional.Edition_crack.html
  • pietro
    #31
    Szisztok! A The Bat 3.0.1.33 verzióhoz tudtok esetleg valahol crackot-serialt?
    Előre is köszöm!
  • artschi
    #30
    Megint problémám van... 3.01.33-ast használok, viszont ha jön pl. az egypercesek.hu-ról egy levél, akkor azt legalább 2x megkapom gyorsan egymás után és a program kilép/kifagy/bezárja magát... ez mitől lehet??? A régi 2.x-es verzióval nem volt ilyen gond...
  • MEDDOG
    #29
    Látod én sem kaptam!
    A dc-n kaptam némi segitséget ugynézki a router és a progi akad össze!
  • [oLe] #28
    #16
    Szerinted en kaptam valaszt?
    Masnapra mar jo lesz, turelem.
  • MEDDOG
    #27
    A problémám a következő a progi mikor csatolt levelet küldök és az kb. 400kb nál nagyobb a következő hibaüzenetet kapom .

    „A levél nem lett elküldve. A szerver válasza –t mail input; end with <CRTF> , <CRLF> ”

    Ugyan ezt a hiba volta 2.x verziószámú The Bat! nál is ( ekkor még a régi telepítésű XP SP1 volt fent), felraktam a 1x verziót azzal semmi probléma nem volt .Most a 3.x szintén ugyan az a hiba!
    A levelet elküldi de a levél bent marad a postázandó levelek között!

    BAT 3.0
    Win XP SP2
    ADSL router mőgül

  • [oLe] #26
    cool!
  • lck
    #25
    #23
  • switch
    #24
    Kis kedvencünkből van új verzió:

    The.Bat.v3.0.1.33.Pro-CORE
  • lck
    #23
  • [oLe] #22
  • artschi
    #21
  • switch
    #20

    The_Bat_Professional_v3.0-DIGERATI
  • [oLe] #19
    Persze azon kivul ami alapbol bennevan...
  • [oLe] #18
    Letezik hozza vmi hasznalhato spamszuro plugin?
  • greco
    #17
    Hol lehet azt beállítani,hogy a letöltés után ne nyissa meg automatikusan a leveleket?
  • [oLe] #16
    Hi.
    Mi a rak lehet ez? Ha csatolok egy kepet, ezt irja ki kuldes utan, de nem kuldi el, akarmilyen cimre probalom:
  • Maffya
    #15
    The.Bat.v2.04.7.WinALL. ehez tudtok mondani egy serialszámot nem crack-et?
    Köszi.,
  • Rigley
    #14
    Köszi !
  • switch
    #13
    Hi !

    Ehun...

  • Rigley
    #12
    version 2.04.7 krekk kellene...
  • Crazyn
    #10
    Az miért van, hogy el akarom küldeni az üzenetet, de azt írja ki, hogy "Message has not been sent. Server reply - sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)"

    Axelero ADSL-em van és freemail-es accountról küldtem volna levelet.
  • Frenzy
    #9
    Izgalmas meg az is, amikor valaki levelezolistara kuld levelet, amiben confirmot ker ... ilyenkor azert megremeg az ujjam neha a NO folott, had kapjon par levelet szerencsetlen
  • PetruZ
    #8
    Ja, és el is felejtettem említeni: ha a "célpont" levelezőkliense alkalmas rá (és a legtöbb ilyen), akkor egyszerűen letilthatja a confirm -ok automatikus visszaküldését, sőt, ha a Bat -hoz hasonló kliense van, amelyben van Mail Dispatcher, akkor anélkül törölheti a leveleidet, hogy letöltené a saját gépére és a kliense bármiféle confirm -ot küldene vissza.
  • PetruZ
    #7
    Aham, de ha naponta 8-10 ilyen érkezik, akkor az már idegesítő. :) Szerencsére régen volt már ilyen időszak.
  • artschi
    #6
    Köszi a segítséget! Nekem sajna muszáj, mert van olyan, hogy elküldök egy e-mail-t egy képpel pl. aztán amikor a másik félnek kellene az adott kép mondjuk 2 hét múlva, mert egy újságba akarja belerakni, akkor szól, hogy nem kapta meg... Nekem meg ugye a szerver nem dobja vissza a levelet, hogy rossz a címzett...
  • Pace
    #4
    Én csak nem küldök visszaigazolást :)