1354
  • Anee
    #160
    én azt mondom hogy csináljon a FunCom is alkotást de az véletlenül se körődjön semmijen téren se a TLJ-hez....ha szarul sikerülne vége lenne a csapatnak..:-)
  • Sephi
    #159
    Nos hogy oszinte legyek ezek a Microids nal jol felcsesztek a erdeklodesemet... Nem tudom elhiszitek e de en el voltam varazsolva a Syberia-tol... maga a story fergeteges.. es nagy hibat kovetnek el ha nem folytatjak... voltam par kulfoldi forumon es 99% mindeki fel volt haborodva a vege miatt. DE egy pasi elarulta nekem hogy tuti lesz folytatas mert mar tervezik.

    A TLJ ellenben nem erdemel folytatast mert mar nem lenne ugyanaz... szeritem a TLJ ugy volt jo ahogy volt. De ha csinalak is TLJ 2 akkor nagyon ki kell talalni...

    En oszinten varom a Monkey Island folytatasat ami tutko kijon jovo nyarra.
  • fucko
    #158
    Ez is eleg jol hangzik,amugy is imadom a detektivesdit:)
  • Anee
    #157
    Sephi: én is GameStar-ban leltem rá egy E3 előzetesére..ott ezt irták:
    "Hála a franciáknak nem hal ki a kalandjátékok műfaja sem.A szintén kiállított Syberiáról már írtunk előzetest,a másik Microids előzetes pedig a 20-as évek Franciaországában játszódó Post Motrem.A két háború között az okult tudományok az egész világon elképesztően divatosak,de a tudomány hívei minden erővel megpróbálják a háttérbe szorítani a mágikus hiedelmeket.A Post mortem sztorija a a valóság és a mágia határán játszódik -hopp gyenge TLJ-s beütés...ANEE-,az őrület és a józanság között.A főszereplő Gus MacPherson, egy amerikai detektív, akit egy érzéki nő bérel fel, hogy nyomozzon ki nővére és sógora gyilkossági ügyében, akinek a lefejezett hullájára egy szállodaszobában találtak rá. A darkos hangulatú grafika és sztori mellett teljesen új dialógusrendszert fedezhetünk fel majd a programban" majd 2002 végén.
  • fucko
    #156
    Netgiant:mosma hogy igy jobban belemerultem elismerem nekem is nagyon teccik es termeszetesen nagyon is erdemes lenne belekezdeni csak nem neked.Ugyanis ha nem ertesz semmit angolul ahogy irtad,akkor ezt meg feleannyira se fogod erteni mint a syberiat,mert szerintem eddig ahogy latom sokkal jobban odakell figyelni a story eleg bonyi,de ha nem majd sephi megcafolja:)
    Sasa:szivesen
  • Sephi
    #153
    Magyarul ahol megalt a vonat ott van a kapu es be lehet menni a toronyba.

    fucko... szal en elvoltam ajulva tole lehet neked nem teccik de aki jaccota annak teccik:)
  • fucko
    #152
    Fel a vaksi pasihoz,odaadja ha visszaadod a latasat.
  • fucko
    #150
    Ott tartok hogy atmentem a kapun amit cortez nyitott es egy piacon vagyok.
  • fucko
    #149
    Egyebkent Sephi,csak az eleje kicsit uncsi a Tlj-nek vagy vagy vegig olyan mint az eleje?Mer en eddig nem megyek falnak attol amit lattam:)
  • fucko
    #148
    Ha felhivod a masik hotel barjat elmondja a sorrendet a fickoes hogy mi kell(vodka,blue curqxxx,méz,citrom,jeg)Van 2 hangjegy a papiron,amik mutatjak hogy honnan kezdodik az egyes hangjegyhez tartozo sor es tart persze a masik hangjegyig,mikor a vodkat akarod önteni akkor arra a hangjegyre kapcsolszamihez tarozikes ahanyadik a sorban(vagyis asszem vodka a 3. de nem biztos es a bluecuqxx a masodik a masik hangjegynel)a többit meg benyomkodod sorba ahogy kell csak ne nyomj hozza tejet.Es a mez fontos hogy ne legyen mar kristalyos vagyis olvaszd fel a medenceben.Nah igy mar el se lehet rontani:)
  • Sephi
    #146
    Micsoda ?! Hol lehet utananezni ennek a Post Mortm-nak?

    Erdekes lenne.


    Netgiant en oszinte remeltem hogy Anna meg se halt es hogy azert Hans-nak nagyobb szerepe lesz es oszinten vartam hogy lassam a mamutokat... szerintem tuti lesz folytatas de akkor sem hagyod igy abba a jatekot... ez pont olyan volt mint a gyuruk Ura elso resze a film... de arrol legalabb tuti hogy lesz folytatas...
  • Anee
    #145
    Sephi: legalább az vigasztaljon, hogy hasonlóan igényes alkotás jön majd ugyanúgy a Microids-tól Post Mortm néven...Nézz utánna
    Ha még találtok TLJ lelőhelyet szedjétek le...rippet felejtsétek el music/speech/movie nélkül halott az a game
  • djcom
    #144
    1,2Giga!
  • djcom
    #143
    Pillanat!
  • djcom
    #141
    Kell mind a 2.!
  • fucko
    #138
    Hat ha neked ennyire nem teccett sephi akkor örülök mer az azt jelenti hogy telleg qrva jo lesz a tlj,mer nekem meg a vege is teccett,bar lehet hogy elfogult vagyok mer nemigazan jacottam meg ilyen tipusu kalandgameval(de telleg lehetett volna vmi frappansabb veget is talani neki meg vagy 2xer ilyen hosszu lehetett volna)
  • Sephi
    #137
    Ouuuu!! Baszzzeeegg!! Ha mi ennyi volt az egesz jatek?:((((( Hat ez rohadt rovid volt:(( Hogy lehet ilyen vege egy ilyen jo jateknak?! Az szivatas bazzeg:(( Hat nem igaz!!! Fel vagyok haborodva! en meg mar elkepzeltem hogy mamutok lesznek meg kiderul egy ket titok erre meg ugy van vege hogy asse tudod most mi van!

    Baszot csalodott vagyok! Oszinten remelem hogy megcsinajak a masosdik reszt mert ez igy nem volt jatek. Befejezetlen baromsag marad ha nem folytatjak.

    Most szolok hogy akinek teccik az szeritem hagya abba mert nagyot fog csalodni benne:((
  • Lazarus
    #136
    Megéri ha megméri
  • Sephi
    #135
    Most irjam le megint bazz? Olvasal mar visza oksa?


    MEGERI!!!!
  • fucko
    #134
    A automatonkezlopofaszi leereszti neked ha beszelsz vele :)
  • Sephi
    #130
    hehh...
  • fucko
    #129
    Hat azer egy dugas jobban esett volna:)
    Bepunnyadtam oszt 10 perc utan fekudtem le.De eddig jo.
  • TneX
    #128
    Ott neked ment simán minden?Mert akkor kezdhetem előről,na mind1,ugys kb 1,5 ée nem volt a gépemen!:)))
  • Sephi
    #127
    Fogalmam sincs ... :(

    Fucko akkor ez az ejszaka nagyon kellemes lesz neked:) Nekem valami 2 hetembe kerult mig vegig vittem segitseg nelkul:)
  • fucko
    #125
    Eleg izgin hangzik.Most kezdtem el es eddig meg csak olyan atlagosnak tunik,ott tartok hogy kijottem a hazambol es az utcan vagyok:)Vagyis meg nincs is alapom hogy atlagosnak mondjam,nah megyek es vegigviszem az eccaka:)
  • TneX
    #124
    Figyu,lehet hogy most szétoffoljuk a topicot,de mind1...
    Nah a Longest Journey-ben a végefelé,amikor kiszabadítottam a Guardiant-akit elfogtak és az űrállomáson börtönbe zártak,1 űrhajószerűséggel kellene meglépni,és van ott két gomb,már nem teljesen emlékszem,de azt hiszem hogy először meg kellett nyomnom a sárga gombot,ekkor történt valami,aztán a pirosat,és akkor elindult volna.De volt valami bibi,hogy meghibásodott valami alkatrész,és el kellett volna szaladni a raktárba 1 új alkatrészér.Namost a raktárba hiába használom a keresőt,azt mondja hogy nem kell neki ezt most használni.Pedig világosan megmondta ugyemlexem,amikor berezelt valami az űrhajószerűségnél,hogy itt a raktárba keressem meg a cuccot.De a keresőkonzol nélkül hogy találjak ott meg bármit is?Ha simán a ládákat nézem akkor nem találja meg...
    Na mind1 lehet hogy zavaros,mert kb. 1 éve nem próbáltam ujra,de hatha tudsz segiteni...néztem már leiráson is,és ott is azt mondták hogy a rakárba keressem meg,de nekem valmiért nem akarja...lehet hogy bug?
  • Sephi
    #123
    Az kerlek szepen 4CD. ha ugy veszuk a lehgoszabb kaland jatek ami valaha is volt. Egyszeruen kepzej el egy vilagot amit a magusok kette osztottak. Az egyik Spark ahol csak a technologia maradt meg es bazi nagy varosok vannak minden mint a jovo NY-kja es a masik az Arcadia ahol a magia uralkodik es valami lovagi kor fealing van. Ez a ket vilag most kezd osze essni es megint egymasba forrni es akkor jon bele a kepbe April Ryan aki megmenti a vilagot:) De a jatek egyben mystikus erdekes tele van ertelme dolgokkal es sokat lehet rohogni plane a dragalatos Bird-el :) Vannak bene mese elemek is es erdekes helyszinek. Keverd osze a jovot es a multat a magiat es a technologiat es ez lesz belole. The Longest journey:) En meg senkitol nem halottam hjogy ne teccet volna neki. Utazasok tengereken talkozas mystikus szornyekkel vandorlas a tenger allati vilagban mystikus templomokaty atkutatni varosban maszkalni metroval majd repulni urhajoval , megtanulni varazsolni es regi pergamentumokat atnezni betorni a rendorsegre es a szamitogepbol lekerni adatokat megalitani egy szektat es oszeszedni a sarkanyok koveit. Magikus szemelyisegek mint faember , orult varazslo aki egy repulo hegyivarban lakik majd az erdei szorny aki oreg neninek agya kimagat nem is beszelve a iskolarol amiben festo kent jarsz es a bar ahol dolgozol es maga a regi mozi meg a felugyelo ... a regi pap aki segit neked es az elveszet ember aki Sparkbol atjott. Egy bazi nagy kapum mesz at a ket vilag koze es majd a vegen oly meglepetes er hogy el se hiszed... nem tudom ecsetelni tovabb egyszeruen jaccani kell!!
  • fucko
    #122
    Sephi:de milyen hosszu a LJ?
  • fucko
    #121
    Na latod Netgiant nem is kellett az uccso par kerdesre valaszolni es csak ment:)
    Pharaoh:1szeru,a papiron a hangjegytol lefele asszem a 3. a blue cuqxxxxx,a masik zenejeltol 2. a vodka amit lenyomkodsz a billentyun es ahogy a barman elmondja abban a sorrendben keverd oket.
  • Pharaoh
    #120
    Hogy kell azt a koktélt megcsinálni?
  • Sephi
    #119
    Nah szal a Syberia a TLJ-hez kepest egy nagy semmi:) Remek jatek nem mondom de a TLJ az fatasztikus volt! Az 4 CD volt es egyben volt technika es magia:)
  • Pharaoh
    #116
    A laborban mit kell csinálni?
  • Pharaoh
    #113
    Bent vagyok valamilyen vezérlőteremben a léghajó mellett (vagy inkább hozzá közel). Van ott egy gép, beteszem a kulcsot, de nem működik. Mit kell csinálni?
  • fucko
    #110
    A sajatjat nyomja bele kati ha kinlodsz kicsit vele.
  • fucko
    #109
    A hid mögött van a srac,onnan elmenekül a hidra,es onnan küld a mamutos profhot az meg elküld a rektorokhoz es siker.
  • fucko
    #105
    Netgiant:nm:)
  • DuriBumi
    #103
    cserébe befizetünk egy strandra :)
  • fucko
    #102
    :)
  • fucko
    #101
    De amugy nem ertem hogy lehet elvezni egy kalandgamet ha nem ertesz belole egy szot sem.
  • DuriBumi
    #100
    Egyszerübb lenne ha csinálnál róla egy végigjátszást...:)