15192
  • JAST
    #12229
    várólistán:
    Menno de Jong & Leon Bolier present Solar Express - Magma
  • JAST
    #12228
    Matthew -s buli jónak tűnik.
  • OPM
    #12227
    ugye jössz holnap?
  • zotyo
    #12226
    Te melyik néven futsz?
  • JAST
    #12225
  • desigo
    #12224
    Arabella - Nabucco (Storyteller Remix)
  • OPM
    #12223
    loál :DDD
  • JAST
    #12222
    Madonna - Hung up (Warmduscher In Bed With Madonna Mix)
  • JAST
    #12221
    Above & Beyond - Alone Tonight (Matthew Dekay Dub)
    látom gondoltak a hozzám hasonló emberekre. :]
  • JAST
    #12220
    01-b.b.e-seven_days_and_one_week_2006_mix.mp3
    le se merem tölteni.
  • JAST
    #12219
    ehhe csumi! Már jeleztem a többieknek ;)
  • dj fabian
    #12218
    Electronic Dimension Present:
    TRANCE FACTORY Volume 1.
    2006.02.03 Blade Club, Budapest

    2006 Februárjának első péntekén egy új party sorozat nyitja meg kapuit a trance szerelmesei előtt. A BTC két állomása között ezúttal egy olyan Trance partyra invitálunk titeket, amely Magyarország feltörekvő és fiatal tehetséges DJ-it kívánja bemutatni nektek. A két vendég DJ a Mystery üdvöskéje Christian Slater és a Midnight Journey rezidense Reb lesznek. Emelett a Trance Factory rezidens DJ-i Fabian és Gabriel Miller pakolják majd a legjobb trance lemezeket. Most pedig ejtsünk néhány szót az első felvonás két vendég lemezlovasáról:
    A mindössze 19 éves Christian Slater egyenlőre rövid, de igen tartalmas pályafutást tudhat magáénak. A Mystery partysorozat egyik kitalálója és rezidense olyan neveket hozott el Magyarországra, mint Niklas Harding, Kris O'Neil vagy Sunquest és külföldi fellépései során sok feltörekvő dj-vel zenélt együtt, mint például Progressia, DJ Choose vagy épp DJ Jazper. Dánia, Norvégia és Svédország számos klubjában megfordult és fellépett a méltán híres Godskitchenen Marco V Pre-Partyján.
    Reb 1998-ban került a keverő és a lemezjátszók vonzáskörzetébe. Az áttörés 2004-ben következett be számára, amikor is a RadioFlash online rádión 1 éven keresztül hetente jelentkező műsora volt. 2005-ben a Midnight Journey elnevezésű party sorozat rezidens DJ-je lett, majd 2005 őszétől a TranceTream FM rezidense és alapitó tagja lett. Saját műsora heti rendszerességel jelentkezik. Eközben a világ egyik legnagyobb online trance rádióján az ETN FM-en havonta jelentkező mixe van a SundaySoundScapes című műsorban. A mindössze 23 éves Reb 2005 novemberében együtt zenélt Tiestoval, decemberben pedig Markus Schulz után vezette le az első Budapest Trance Central partyt.
    A két rezidens Fabian és Gabriel Miller neve sem csenghet ismeretlenül a magyar trance kedvelők körében, hiszen az elmúlt években számos rendezvényen léptek fel együtt és külön-külön is.
    Sok szeretettel várunk mindenkit Február 3.-án, Pénteken a budapesti Blade Clubban, hogy eltöltsünk együtt egy trance-ben gazdag, felejthetetlen éjszakát.

    További Információ:

    www.electronicdimension.net
    [email protected]
    http://reb.digitalsunlight.hu
    www.gabrielmiller.org
  • zotyo
    #12217
    ohhhhhh, sajnálom...
    vigyázz magadra és épülj fel minél hamarabb!
  • king13
    #12216
    Tomonari & Tommy Pi - C Sharp 2004 (Mike Shiver Mix)
  • JAST
    #12215
    nem óhajtom részletezni a dolgot, de kórházban kéne lennem de én ugyan be nem megyek oda...
  • zotyo
    #12214
    naaneeeeee...tessék addig meggyógyulni!!!
    jobbulást!
  • EOX
    #12213
    :(
    Beteg vagy még mindig?
  • JAST
    #12212
    thx mindenkinek.
    sajnos az ünneplés elmaradt, és ronski is elfog.
  • EOX
    #12211
    Beam Vs Sarah Mclachlan - World on Amun (Shane 54 Laptop DJ Bootleg)
    Ez nem rossz.
  • franc0
    #12210
    nagyzene
  • AMD Norbee
    #12209
    Mike Foyle pres Statica vs Signalrunners - Space Theme Dusk

    ehez mit szoltok?
    1 hete töltöttem és most találtam meg :D
  • desigo
    #12208
    Isten éltessen!
  • zotyo
    #12207
    ...füled érjen bokáig, Jast!
  • robotnyk
    #12206
    hbd-2-jast
  • Narcotic Syntax
    #12205
    bódog trance-napot !
  • Alien
    #12204
    Boldog Szülinapot!:)
  • EOX
    #12203
    HBD!
  • franc0
    #12202
    Boldog szülinapot :)
  • cSuwwi
    #12201
    hbd nyúlbéla :D
  • JAST
    #12200
    na hol vannak a szülinapos xds team faja rilízei? :/
    ték ^^
  • Alien
    #12199
    Köszi :) Alex Megane remixeit nagyon szeretem, ez is megvan már :))
  • Plebs
    #12198
    remélem nem szűnik meg :)
  • EOX
    #12197
    nem csak nálad
  • Plebs
    #12196
    csak nálam nem működik a trancetraffic???
  • JAST
    #12195
    apropó nem jöttem rá h pete tong-nak miköze a filmhez mivel az egész film alatt kb 2 sec erejéig mutatják. szal ha nem ő jáccik a filmben és nem az ő életéről hanem a dj társa életéről szól akkor nem értem a dolgot... vki magyarázatot pls thx.
  • EOX
    #12194
    Pont az a jó benne:)
  • JAST
    #12193
    accuface aka dj vortex - nekem bejött 1 időben nagyon amit csinált. B & J - Desire (Accuface rmx) alap.
  • JAST
    #12192
    ez a PG2 nem értem mér akkora zene. kellemes de 10 perces szállás soknak tűnik...
  • JAST
    #12191
    Above & Beyond - Alone Tonight (Ronski Speed Radio Edit) hmmmm
  • EOX
    #12190
    Accuface - Pure Energy
    Bár nem vagyok oda a stílusért, ez a tag mindig hallgatható cuccot szokott összedobni. A Trooper remix se rossz, az Alex Megane remixet inkább Aliennek ajánlom:)