Trance & Dance címeket kérünk
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"
02_va-platipus_addicted_1_(cd2)_(mixed_by_kosmas_epsilon).mp3
CD1
01. Gus Gus - Need In Me
02. Man In The Cupboard - I Don't Care (8-Bit Kid Remix & D.Ramirez Edit)
03. Body & Soul - Girls & Boys (Girls Mix)
04. Random House Project - Freakin' Me (John Gurd Remix)
05. Andry Nalin & Gregor Wagner pres. Bush 2 Bush - Piano Track
06. Thomas Schumacher - Inside
07. Dan Mangan - Resorcerer
08. Luetzenkirchen - Daily Disco (Original Mix)
09. Luetzenkirchen - Daily Disco (Boyz Noise Mix)
10. Sons Of Slough - Real People (Phil Kieran Remix)
11. Lostep - Because We Can
12. Royksopp - What Else Is There? (Trentemoller Remix)
13. Thomas Schumacher - Brut Royal
14. Shiloh - Vice (Original Mix)
CD2
01. Sergei - Main Road
02. Elias Tzikas - She's Scared
03. Yannis PK - Playing With Marilyn
04. Petersky - Fuck Them All (Oliverio & MOS Mix)
05. Nutrunner - Open Spaces (Oliver Koletzki's Ellenjan Remix)
06. FC Kahuna - Hayling (Kosmas Epsilon Remix)
07. Minilogue - Out Of The Curious
08. Kosmas Epsilon - Paranoid
09. Tim Fishbeck - React
10. V-Sag & Andrew K - Fossil (Kosmas Epsilon Remix)
11. Siberian Son - Dogma (Andrew K's Heretic Mix)
12. Can Costa & Kosmas Epsilon - Che Malakita (D-Nox & Beckers Mix)
13. Ozan Oner - No Self Control
14. Balcazar - Boots & Skirts
Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !
\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"
lolo - why
szeretném átnevezni a cimét: sasha - xpander (LOLo rmx) amugy nemrossz.
prezi temeg az xpandert szeddle gyorsan! 😛
\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
😄
Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !
\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"
Sõt nyitok egy house vs trance, vagy old-skool vs. newbie topikot mindjárt 😄
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"
3 lolo számot hallottam eddig de mind3 dallama ismerõs volt valahonnan, ennek ellenére hatalmas zenék.
PERFORMER "Lolo"
ennek a dallama teljesen levan lopva a sasha - xpander-böl :ooo
\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"
csak hogy ne Jast-é legyen. 😄
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
Armin_Van_Buuren-A_State_Of_Trance_2006-2CD-2006-DOH
Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."
\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"