Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

JAST
#13039
hát akkor töltsd le 😊

Narcotic Syntax
#13038
hüha ez azé érdekelne :o

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

JAST
#13037
01_va-platipus_addicted_1_(cd1)_(mixed_by_luke_chable).mp3
02_va-platipus_addicted_1_(cd2)_(mixed_by_kosmas_epsilon).mp3

CD1

01. Gus Gus - Need In Me
02. Man In The Cupboard - I Don't Care (8-Bit Kid Remix & D.Ramirez Edit)
03. Body & Soul - Girls & Boys (Girls Mix)
04. Random House Project - Freakin' Me (John Gurd Remix)
05. Andry Nalin & Gregor Wagner pres. Bush 2 Bush - Piano Track
06. Thomas Schumacher - Inside
07. Dan Mangan - Resorcerer
08. Luetzenkirchen - Daily Disco (Original Mix)
09. Luetzenkirchen - Daily Disco (Boyz Noise Mix)
10. Sons Of Slough - Real People (Phil Kieran Remix)
11. Lostep - Because We Can
12. Royksopp - What Else Is There? (Trentemoller Remix)
13. Thomas Schumacher - Brut Royal
14. Shiloh - Vice (Original Mix)

CD2

01. Sergei - Main Road
02. Elias Tzikas - She's Scared
03. Yannis PK - Playing With Marilyn
04. Petersky - Fuck Them All (Oliverio & MOS Mix)
05. Nutrunner - Open Spaces (Oliver Koletzki's Ellenjan Remix)
06. FC Kahuna - Hayling (Kosmas Epsilon Remix)
07. Minilogue - Out Of The Curious
08. Kosmas Epsilon - Paranoid
09. Tim Fishbeck - React
10. V-Sag & Andrew K - Fossil (Kosmas Epsilon Remix)
11. Siberian Son - Dogma (Andrew K's Heretic Mix)
12. Can Costa & Kosmas Epsilon - Che Malakita (D-Nox & Beckers Mix)
13. Ozan Oner - No Self Control
14. Balcazar - Boots & Skirts

JAST
#13036
jó zenék <#eljen>

#13035
Próbáltam valami trancemixet összedobni mostmár... hát ez lett az eredménye. Annyira nem vagyok vele megelégedve, de elsõ próbálkozásnak elmegy... 😊

prezi
#13034
na mostmár mindenki boldog <#idiota>

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

Narcotic Syntax
#13033
hehe😄

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

Narcotic Syntax
#13032

lolo - why

szeretném átnevezni a cimét: sasha - xpander (LOLo rmx) amugy nemrossz.

prezi temeg az xpandert szeddle gyorsan! 😛

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

VinylToy
#13031

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#13030
<#kuss>

prezi
#13029
nemtom, gondoltam meghallgatom hogy van e hasonloság xpander közt, de rájöttem hogy az sincs meg :|

😄

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

VinylToy
#13028
azért remélem megérte feltölteni

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

prezi
#13027
htx... ebbõl télleg 10++ óra lett 😄

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

Narcotic Syntax
#13026
Vinyl vs Tömeg 😄

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

JAST
#13025
tégy úgy 😄

VinylToy
#13024
hát így segítsen az ember, különben is mondtam hogy hanyagolni fogom a topikot 😄

Sõt nyitok egy house vs trance, vagy old-skool vs. newbie topikot mindjárt 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

JAST
#13023
ez 1 óra volt 😄
prezinek meg 10nek tûnt 😄

VinylToy
#13022

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#13021
tudsz várni egy fél órát, megkaphatod 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

prezi
#13020
lolo - why link esetleg ? <#papakacsint>

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

prezi
#13019
HTXVMKCMVKA

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

VinylToy
#13018

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

prezi
#13017
most voltam kint cigizni 😄

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

VinylToy
#13016
Én töltöm már fel, majd beírom a linket.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

desigo
#13015
Mindenki a gép elõtt ül ebben a szép idõben😊
VinylToy
#13014
Talán azért mert elsõ hallgatásra nagyon G&D hangzása volt.

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

prezi
#13013
LINKET xDD

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

VinylToy
#13012
Végre egy szám (ebben a topikban), ami nekem is tetszik 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#13011
kicsit tomcraft-silence talán

Narcotic Syntax
#13010
amugy a tiesto-isos 5 cd-n van ez a lol zene elöször azt hittem vmi expander feldolgozás de aztán meglestem a tracklistet..

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

JAST
#13009
bõzsír muzsika aki megmondja honnan származik a dallam eleje annak hálás lennék, mert mióta megjelent ez a lolo zene nemjöttem rá, vmi pop/dance zenébõl származik asszem... ettõl függetlenül 10/10, ahogy Zotyó mondaná: húúúú úúúú úúú úúúúúúú 😄

#13008
lolo - elemental <#worship><#sir>

king13
#13007
ehh hát ez beszarás mennyire hasonló :S

őőő

JAST
#13006
lolo = airwave
3 lolo számot hallottam eddig de mind3 dallama ismerõs volt valahonnan, ennek ellenére hatalmas zenék.

Narcotic Syntax
#13005
TITLE "Why"
PERFORMER "Lolo"

ennek a dallama teljesen levan lopva a sasha - xpander-böl :ooo

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

JAST
#13004
moor buli elmarad úgynézki.
illetve máskor lesz.

desigo
#13003
<#taps>
JAST
#13002
Paul van Dyk 3 órát fog játszani...

JAST
#13001
mocsok korán kelõ háúz sneci 😄

VinylToy
#13000
ték

csak hogy ne Jast-é legyen. 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#12999
a

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#12998
jön

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#12997
System F - Out of the Blue (Malicious Mike Remix)

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

#12996
lál, syma ügy! <#hawaii>

#12995
Gondoltam, szólok:

Armin_Van_Buuren-A_State_Of_Trance_2006-2CD-2006-DOH

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

JAST
#12994
syma jó beférünk elegen amúgyse leszünk sokan mer mindenki tescora hegyezi a ... pénztárcáját 😄

Narcotic Syntax
#12993
ja ezt a részét nem meséltétek😄

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#12992
és ez? 😄

Narcotic Syntax
#12991
ja😄 vagy amikor parádé után ketten voltatok afterezni 😄 azé ez az eset nem fog fennállni !

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#12990
nemlesz voyage café feeling? <#hehe>