Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13139
Three_Drives_And_Frost-Greece_2000__Sleepwalker__Nils_Noa_Remixes-Promo_Vinyl-2006-TSP

Na, ezt most miért kellett? Merthogy egy bõséggel átlag alatti, jellegtelen remixet sikerült összehozni.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

Alien
#13138
Köszi szépen! 😊

VinylToy
#13137

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

akyyy
#13136

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

akyyy
#13135
alien, megvan a szám😄😄D adok cimet amint feltöltötte

̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊

king13
#13134
hát ezt amúgy tuti hogy csak poénból mondta már maga a megfogalmazás is poén 😄

őőő

desigo
#13133
<#nevetes1><#nevetes1>
franc0
#13132
mér csapos vagy?

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

desigo
#13131
Aki majd megtalál kap egy pár Jagert😊
franc0
#13130
na ott énis. másodikon nemvoltam

mameg kgáz klub lesz immár eldõlt

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

desigo
#13129
Szépek vagytok😊

Május 5-én a Bladeben majd meglátom miben lesztek benne!
JAST
#13128
azért írtam 😊

#13127
nyugi, akkor te is benne lennél <#eplus2>

desigo
#13126
még jó,hogy nem pesti vok😊
JAST
#13125
a francba elrontod a jókedvem 😄

JAST
#13124
remélem lecsukják és nem alkotnak több zenét és opm kiborul és lemészárolja fél pestet 😄

desigo
#13123
Hollandiában legális😊
JAST
#13122
picotto szerinted hogy írta meg a megamind - sturm und drang c. zenéjét? 😄
de beszélhetnénk rush idióta dumái és röhögéseirõl 😄

#13121
Jóvan, de ezt azér nemkíne így nyiltan interjúban arminnak <#wilting>
Dave-re is rászóltak már myspace-en hogy nem kéne errõl irogatnia, mert baja származhat késöbb belõle...

Narcotic Syntax
#13120
jah, magyarul készen ültek a studiba 😄DDD mé lep ez meg? szorakoztato iparban nem ritka a hangulatfokozok használata.

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

#13119
a stoned az a beszívva? <#guluszem1>

king13
#13118
Hát nem tudom pedig még Armin interjúban is úgy volt hogy együtt csinálták, amúgy nem semmi interjú 😊)

"Z: You recorded Shivers in a couple different places. You were in Miami to work with Markus Schulz and in San Francisco to work with Gabriel & Dresden. How did the collaborations with and come about?
Shivers is out now on Ultra Records.

A: Yeah I mean it's your mates, you know? We were just hanging out. You know, see, I can say there was a plan, a business plan, but the truth of the matter is we were just having a lot of fun.

Z: What? Just fun?

A: We just sat in the studio and we had fun. That's what I hope you can hear on this new album. I sat down with Josh and Dave in the studio, they were stoned out of their heads in the studio…

Z: Oh, really?

A: Well not everyday...

Z: Alright, alright…

A: But we were just sitting in the studio, and we were going to the coffee shop, called Zocalo, and that's how the title for that song came up."

őőő

#13117
aztán mi részletes party-beszámolót kérünk...<#vigyor2>
EOX
#13116
Ütött rendesen😊

Retteketet

#13115
home-ban meg egész éjjel 😊

JAST
#13114
látom utóbbit tegnap Armin papa bemutatta...
S.O Project - Direct Dizko (Sander Van Doorn Remix)

JAST
#13113
most olvastam h az elsõ órában háúz klasszik lesz, Vinyl ott a helyed! 😄

cSuwwi
#13112
😄
Néma gyereknek az anyja se látja a fától az erdõt.

shit happens

JAST
#13111
"nem vagyok az a bulibajárogatós fajta"
ha nem mondod észre se vesszük

JAST
#13110
naja de az õ szülei nem mindig utaznak el 3 napra vidékre 😄
ráadásul melózik mellette így szinte csak éjszaka szabad, amit nem pazarolhatunk el.

#13109
jó kifogás...
én együtt élek vele (mármint az enyémmel) és mégis megyek
cSuwwi
#13108
nem vagyok az a bulibajárogatós fajta, egyszer elmegyek azt megígértem, de hogy mikor az jókérdés, mostanában nyakig úszom a melóban, és ugye éjszaka dolgozom... :|

shit happens

JAST
#13107
hja de a snecije nem jelent meg 😊

#13106
pedig még parádén is kerestük páfrányossal együtt 😄

JAST
#13105
jellemzõ 2 éve igérget h jön bulira... 😄

JAST
#13104
ma este kimarad. 3 napos jelenésem van asszonynál.

#13103
hm... tényleg az a hivatalos neve, de ez hülyeség 😊 Dave-nek semmi köze hozzá, talán népszerûsítés céljából írják így kettõjüket

cSuwwi
#13102
ehh, tudod hogy értettem -.-

shit happens

franc0
#13101
de én a lányokat szeretem -.-

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

cSuwwi
#13100
köff, majd átnézem õket

shit happens

cSuwwi
#13099
azt mondtam az egyikre :] a maira biztos hogy nem, mert dolgozom este is.
majd a drom party után ha megismerjük egymást utána nagyobb az esély rá :]

shit happens

king13
#13098
sok helyen pl a Shivers borítóján is?

(remélem mûködik a link 😊

őőő

EOX
#13097
Van biliárd is, bár a múltkor nem nagyon volt szabad asztal. Vhol a Komjádi uszodánál

Retteketet

akyyy
#13096
az a baj hogy nem igazán értem mit énekel, valami make up vagy wake up, nem vagyok valami jó szöveghalló, ezért is félek most az angol érettségitõl....

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

prezi
#13095
reklám -.-

Early lurk, mutaharrass majd swarm push, dropp és guák GG !

Alien
#13094
Nem tudom 😞(( De nekem is tetszik, úgyhogy megpróbálom kinyomozni mi ez 😄

franc0
#13093
nem kifejezetten top5 de mostanában ezeket hallgatom a blahán a dugóban:

Luminary - Amsterdam (Smith&Pledger)
Mark Norman - Phantom Manor
First State - Sacred
Agnelli & Nelson - Shiver (John O'Callaghan)
Bart Claessen - Playmo (1st play)
Fictivision vs. c-quence - symbols ,thx to narkós
Giuseppe Ottaviani - linking people
Kuffdam and Plant - Summerdream (Paul van Dyk Remix)
Motorcycle - Around You (gabriel & dresden mix)
Mr Sam - Lyteo (Rank 1)
sunlounger_-_white_sand_(DJ_GieTe_aka_TvG_2006_rework) /hogy legyen egy ami OPM-nek is tecc😊/

Dekay Trousy-ja meg elejétõl végéig zseniális

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#13092
hy
nekem azt mondta tennap hogy nem :C

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#13091
jaésmég tanítok is ma :c

OPM: csocsóban nemvok ott:c billiárd nencs? ^^ jameg holvanez ?😄

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014

franc0
#13090
ahah akkor gyorsan dönts mer egyrészt akkor elcibálok még egy arcot másrészt tûzök partinacit venni mivel szétszakadt :p

Lumia 820, Thinkpad X200, Auris HSD 2014