Trance & Dance címeket kérünk

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cSuwwi
#13189
már haza is értél róla? <#vigyor4>

shit happens

JAST
#13188
pvd hallgathatóvolt

JAST
#13187
01-grooveyard-mary_go_wild_(ron_van_den_beuken_remix_edit)-gnvr.mp3
02-grooveyard-mary_go_wild_(original_radio_mix)-gnvr.mp3
03-grooveyard-mary_go_wld_(ron_van_den_beuken_remix)-gnvr.mp3
04-grooveyard-mary_go_wild_(original_mix)-gnvr.mp3
05-grooveyard-mary_go_wild_(laidback_luke_remix)-gnvr.mp3

és ez még csak a kezdet lesz még min 2 rmx! full uncsik sztem...

JAST
#13186
00:40 - 01:40 Paul van Dyk
01:40 - 02:20 LIVE Westbam & band
02:20 - 03:20 Chris Liebing
03:20 - 03:40 LIVE Members of Mayday
03:40 - 04:40 Ferry Corsten

JAST
#13185
mayday van 😮 majd felejtem

berlinboy6329
#13184
Hmm.nincs itt senki már régóta.Épp zenélek és rábukkantam 1 régi kedvence musicomra:

Clint Mansell-Requiem For A Dream.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

berlinboy6329
#13183
szedtem le még pár számukat,de az mind tényleg lol volt.Ez a legjobb.Ezt is 1 talla 2xlc remixen keresztül találtam meg,Mert atomul de nagyon tetszett a csaj hangja.Acapellája hude kéne.Csak azt nem ért M mit keres 1 2003-as szám 1 2005-ös albumon?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

takitibi
#13182
2 Divine - Black Is The Colour (Coco Mix)

Honnan lehet a kismaxit letölteni?

..::http://takrisz.fw.hu::..

#13181
vater unser rulz! <#nyes>

JAST
#13180
még mindig ezt a templomidenszt nyomják? lol

berlinboy6329
#13179
Én ezt zúzom most:E-nomine-Schwarz Sonne.Nem tom nekem oribtálisan nagy szám.
Szeretem a kórusokat akik latinul énekelnek ILYENEKET.MEg úgy az összhang.Trance szám amúgy,mert az 1üttes amúgy rock,v metal v mittomén milyen.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

desigo
#13178
Niklas Harding - Nikki Hardi 15 04 2006 katt

01. Radiohead - Everything In Its Right Place (Mike Foyle Remix)
02. Sander Kleinenberg - This Is Miami
03. Niklas Harding pres. Arcane - Ice Beach (Brandenburg Tech Remix)
04. Hammer & Funabashi vs Niklas Harding - ID
05. Fable - Above
06. Kyau vs Albert - Kiksu
07. ID
08. Gareth Emery & Nicholas Bennison - Interlok (Gaz's Dubbed Out Mix)
09. Stalker - Magic Crayons (Maundrell Pierce Remix)

ez a mix nekem eléggé bejövõs😊
desigo
#13177
thx <#eljen>
JAST
#13176
anjunabeats oldalán át eléred. kedd esténként van amúgy.

desigo
#13175
A Trance Around The World mikor szokott lenni és hol?
JAST
#13174
a Big Brothers 😄

#13173
Ki nyert,asse tudom!

Ramadamammy rapidrandi

Alien
#13172
ezek jók 😄 Original nekem se tetszik de a másik két verzióban jó 😄

XenonIceX
#13171
Lead - Rockafeller Skunk 2006 (Original mix + Sound Invaders Remix + Max Farenthide Remix- ez is

\"Szemed az úton, pedál a padlón, tiéd a pálya, nyomd tövig!\" KeloX Csoport [www.kelox.extra.hu]

VinylToy
#13170
Ez egy borzalom :C

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

VinylToy
#13169
A valóvilág gyõztes is dj-skedik? 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

XenonIceX
#13168
Global Deejays,Royale Gigolos, MBrothers, Master Blaster - 2005 New Mix (Dj Milo Mix)

\"Szemed az úton, pedál a padlón, tiéd a pálya, nyomd tövig!\" KeloX Csoport [www.kelox.extra.hu]

VinylToy
#13167
pffff... van köztük ami nem feldolgozás, kicsit szánalom már, hogy nincs önálló ötletük

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Alien
#13166
Lead - Rockafeller Skunk 2006 (Original mix + Sound Invaders Remix + Max Farenthide Remix)
Commercial Club Crew - Diggers song (club mix + 2 jays booty remix + mysterio vs. steve twain remix + partystylerz remix)
Akcent - Kylie (Bones & N-Dee Club Mix)
Pitchers - Back Once Again (Original + club mix)
Rob Mayth - Barbie Girl (Candy Boyz vs. Klubbstylerz Remix)
Akira - Million Miles from Home (Soultrain Vs Central Seven Remix)
Bermuda Lovers - My Girl (89ers aka Rimini Rockaz Remix)
DJ Manian vs. Tune Up! - Rhythm and Drums 2006 (Club Mix + Rave Allstars Remix)
Novamonde - I want your love (Original + club mix)
Project Tone - Last Night A DJ Saved My Life (Club mix)
Project Tone - The Summer Is Magic (Club mix)
Verano - All U Dj's (Samuraj Remix)
Basslovers United - Insanity (Flowtex Radio Edit)
Dj Pixel - Jeg Er Jens Viking (Dj.Pixel vs Dj.Gizz Remix)

EOX
#13165
jó kis ratio-romboló😊

Retteketet

cSuwwi
#13164
...és abból is az egyik seeder magyar, és 200k+-al tolja 😄
szerencséd van... (ha van tt accod)

shit happens

Lynx_TWL
#13163
köszke😛

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

cSuwwi
#13162
A trancetraffic-en fentvan a 12" club mix, a többivel együtt, lossless ráadásul... 2 seeder van

shit happens

#13161
hm, én eddig aszittem h hörgõs dark <#wow3>

on: eredeti verzsönben nincs meg nekem se sajna... dc-rõl letod húzni, Lynx

cSuwwi
#13160
Reflekt feat Deline Bass - Need to feel loved (Thrillseekers remix) van meg, ezek alapján deathmetal, mimás... 😄

shit happens

JAST
#13159
OPM ossszad 😄

Lynx_TWL
#13158
Reflekt - Need to feel loved-ot ki ismeri, és ki mondja meg nekem milyen kategória pontosan?😊 akinek megvan a szám 12" club mixben és meg tudná osztani velem, azt haláláig üldözném hálámmal😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

JAST
#13157
hja vmi olyasmi is lesz, elvileg majd az új website is jó lesz hamár végre menne de az csúszik idemeg mindenféle marhaság mehet 😛

desigo
#13156
Írd majd mindig le,hogy mikor milyen bulit ajánlasz😊
Thx

randa gyerek a képrõl <#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>
JAST
#13155
unatkozóknak készítettem félóra alatt 1 jast blogot ide írom majd mindenféle bajam meg nemtóm mim 😄 lehet jönni offolni, remélem a kommenter mûxik.

JAST
#13154
báz télleg 😄
tudtam én h vmi nem stimmel 😄

#13153
eff

Narcotic Syntax
#13152
ratatatata !

\"haj de odaver az öreg neki, csitt csatt bimm bamm, ahogy kell. Szeretem ahogy pakolgatja ezeket az alattomos, menetelős, láposmocsaras, plazmikus fossal beoltott darabkákat.\"

EOX
#13151
Most látom csak, nem Tatana, hanem Tatata<#falbav>

Retteketet

JAST
#13150
nincs discogson a remixei közt, így valószínû h 1 másik tatana rmx-elte...

EOX
#13149
Mér olyan hihetetlen? Maor Levi szted hány éves?

Retteketet

JAST
#13148
madonna maxira hogy került paffendorf... 😮

JAST
#13147
isos 5 sampler! kötelezõ minden fannak! korrekt.

JAST
#13146
nézem usura zenét neten, 92-es megjelenésü, Tatana rmx hozzá. mondom magamban ilyen öreg róka ez a kislány nézzük meg mikó született... 1976. hogyisvan ez? 16 évesen már remixelgetett? vagy 1 másik Tatana volt...

JAST
#13145
akkor ez mégse az a rmx? akkor leszedem. mindenesetre dekay chartban volt a nils noa rmx...
Mester Tomit csak Sén remixel, deejay-en nyomják az újat + flash-t épp tegnap hallottam zenélni... 1-2 jó zene de az is inkább vmi elvont house stílus...

aren
#13144
Hi all!

Tegnap megnyitotta kapuit a Dunaszegi COLORADO!
Nem tudom hogy ki mennyire ismermi mindenesetre a legjobb hely ami a gyõrieknek.
Számos nagy Dj zenélt már a lemezjátszók mögött idén 05.13án CASCADA!!!!
Várunk midenkit fõleg azokat akik szeretnek nagyot bulizni!
Alien pár új számcímet mondjál thx!!!
Byez all!

Ui: GYERTEK EL!!!!

#13143
Azóta történt 1's más Tomikával <#gonosz1>

#13142
Õõõõ, én úgy emlékszem, hogy a Mester Tamás közremûködésével készült dal címe "Altass el", nem pedig "Égess el". <#wilting><#lama>

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

#13141

#13140
hm...valahol mintha már hallottam volna ezt a remixet...
de tény hogy a kamu dekay remix 100x jobb!! 😊