15192
  • robotnyk
    #986
    "mér tesz olyan kijelentéseket h a rock zenébe több az elöremutatás mint az elektronikus zenékbe"

    mert be volt baszva amikor ezt mondta valszeg :D
  • Alien!
    #985
    azzal,hogy kivel áll össze pont lesz*rom,ha a bulikon olyan zenét nyom,amit végig lehet sikítani/táncolni..illetve,ha olyan zenészek dolgoznak a keze alá,mint mondjuk leama & moore.....és olyan zenéket pakolgat,ami egytől-egyig minőségi trance tele vokállal...ezt nekem egy monoton progressziv kattogás sosem fogja kiváltani,pedig meghallgattam már itthon szinte az összes nagyágyút...
  • Dani20
    #984
    Pvd-t meg ha nem nézzük a szigetes fellépését akkor már csak a for an angel meg a words számai miatt is teljesen respectálom. meg ugye az emlitett mixe miatt pl.
    és ahogy beleéli magát a bulikba.. élvezi látszik.
  • Dani20
    #983
    de akkor ha ilyen bulikat tud csinálni akkor mér áll össze ilyen pop majmokkal?? meg mér tesz olyan kijelentéseket h a rock zenébe több az elöremutatás mint az elektronikus zenékbe.. szal fura.
  • Dani20
    #982
    alien az igazság az hogy az emlitett 2 bulin én is ott voltam,és azér nekem is bejöttek.. oakey 2002-es vigado partyja az egy örök élmény marad.:PP
  • Alien!
    #981
    valszeg az lehet velük a gond,hogy nem az aktuális trendi zenét nyomják,merugye ma itthon mindenki progresszív mániás,mégha nemis teccik neki igazán akkor is,mert most ez a menő...Érdekes,hogy életem 2 legjobb bulija pont ennek a 2 embernek a nevéhez fűződik Oakenfold(2002 Vígadó) és PVD(2004 sziget),eccerűen olyan hangulat volt mindkettőn amit mondjuk a Seaman/Vígadó buli meg sem közelített...
  • robotnyk
    #980
    nekem az nem tetszik, hogy most megint van "jelenük".
  • Dani20
    #979
    gyiik az általad emlitett 3 tag talán már csak a multjukbol élnek igazán..
    azér nekem van egy olyan 1992es pvd mix cdm amitöl még te is lesnél nagyokat..:)
  • Gyiik
    #978
    nem a szarrol van szo, hanem arrol, hogy ne kommerszesitsen le egy stilust, mert ha egyszer raallt a progressiv-re, ne csinaljon utana eurot.ezert nem birom sterbit, oakenfoldot, pvd-t.
    dehat mindegy, mint irtam, szubjektiv
  • robotnyk
    #977
    Blockhead - Music by Cavelight
  • JAST
    #976
    Egyetértek!
  • Garfield
    #975
    Na jóóóó, én meg azt mondom, hogy egy szar szám ne nullázza már le egy előadó többi jó számát vagy remixét.
  • Dani20
    #974
    Dj Tiesto - Magik 2: Story Of The Fall (1998)

    megtaláltam az igazi trance zenéket..
    tracklista:


    1 Delegate vs Emo-Trance - Return To Tazmania
    2 Dominion - Fortunes (VOX)
    3 Allure - Rejected
    4 Vincent De Moor - Domino Runner
    5 HH - Planetary
    6 Clear View - Cry For Love
    7 Swimmer, The - Stand By
    8 Malcolm McLaren - The Bell Song (Lakme Dub)
    9 Binary Finary - 1998
    10 Dos Deviants - Elevate
    11 Luke Cage - Dawnbreaker
    12 DJ Taucher - Waters (Phase III)
    13 Groovezone - I Love The Music
    14 Lord Of Tranz Feat. DJ Hoxider - Trancestors
    15 Hammock Brothers - Earth
    16 Control Freaks - Subspace Interference

    ugy érzem a mai trance zenékböl hiányzik ez a hangzásvilág.
  • Gyiik
    #973
    azert elvitatkoznek arra az elmeletre hivatkozva, miszerint a mennyiseg a minoseg rovasara megy...inkabb tisztelem azokat, akik ket ev alatt akár 3-4 zenet is csinalnak, de torekszenek arra, hogy azok minosegi, finom darabok legyenek. Itt ismet nemtok massal peldazni, mint sasha airdrawndaggerevel.
    A masik, amit nem birok elodben az az, hogy ennyire ne akarja osszeolvasztani az over trancet a progressive-vel...teny, a believe in me nem volt rossz zene, de ez a valovilagos moka az nemistom...annyira.
    Mintha digweed allna neki a szintinek, es lekoppintana sterbi barmelyik zenejet

    ja, szubjektiv velemeny, nem kotozkodes, ha barkinek a lelkebe gazoltam volna, szori, en ezt erzem, es elfogadom masok erzeseit, izleset
  • robotnyk
    #972
    ehem. megpróbáltam mixelgetni Traktorban. érdekes :) 1-2 mix egész faszán ül, de vannak borasztó rosszak is. :) lesz még jobb is
  • JAST
    #971
    Valóban, de 2 év alatt 58 zenét készített amibe belefér néha 1 kis koppintás. Nem szeretem azokat akik egy évben kemény 1 számot csinálnak!
    Tip: Tiesto - Loves Comes Again (Mark Norman rmx)
  • Gyiik
    #970
    na, hat tessek, ennyit a kedves draga elodkenkrol eheh
    jo ide vagy oda, koppintas. es ez mar kreativitas hianyara vall:///
  • JAST
    #969
    Hja ma megvettem VV3 bakelitet. A Shane 54 mix egy az egyben Armin Communication koppintás, de sztem nagyon jó. Pink Flood Monster mix se rossz!
  • Dani20
    #968
    nincs több trance zene.. elfogyott..
  • robotnyk
    #967
    Indicia_-_Indicia-WMC_Promo
  • Gyiik
    #966
    Steve May - Open Day
    orizsinal, es Luke Chable mix egyarant odabasz
  • robotnyk
    #965
    DJ Keri-Anything (2Step mix)
    nagyon jó kis track, király vokállal
  • tproli
    #964
    nem rossz
  • JAST
    #963
    Üdv! Az erőteljesebb trance kedvelőinek ajánlom 2004/02/10-én készített mixemet: Jast - The Original Mix Empire (2004 Vol 1)
  • robotnyk
    #962
    Chas_Burns-Without_You
  • tproli
    #961
    Na hála isten, összejött a connection. Látom nagyon összeszedtétek magatokat, köszi mindenkinek az együttműködést!
    Most már azon kéne elgondolkodni, hogy hogy kéne a törlést megoldani.
    Egyébként nálam k. gyorsan jön lefelé, 3000-4000 k/sec.
  • tproli
    #960
    Üdv skacok! Azért ha lehet, akkor ne lógjatok már egyfolytában az ftp-n, jó lenne már megnézni hogy mi gyűlt össze rajta. Nem tudtam hogy a max user szám 2, ha tudtok jobbat szóljatok
  • robotnyk
    #959
    Hool_Vs_Brucheimer-In_The_Beginning
    nagy nóta! "motherfucking house music!" :D
  • neménvoltam
    #958
    Kai Tracid - Conscious
  • neménvoltam
    #957
    DJ Tiesto - Traffic
  • neménvoltam
    #956
    nem vagyok benne biztos, hogy ide sorolható: Schiller mit Heppner - Leben - I Feel You
  • robotnyk
    #955
    \Shay_Cocoa_Butta-So_Deep_Remixes
  • Garfield
    #954
    Ja, nem ártana valami javaslat az adatátviteli módra is.
  • Garfield
    #953
    Originál CD-ről tudnám prezentálni tetszőleges formában (azé' WAV-ba ne ), sajna csak hétköznap délelőttönként vagyok netközelben.
  • robotnyk
    #952
    A Man Called Adam - Love Forgotten (Original Latin Soul mix)
    majd feltöltöm ha beenged
  • JAST
    #951
    Gyerekek tőtsetek fel még zenét!!!!
  • #950
    Dj_Tiesto-Lethal_Industry_(Hardhouse_Remix)-CDR-2004-DELTA feltöltve
  • JAST
    #949
    Feltöltöttem én is pár számot. Ha esetleg megtetszettek akkor még 25 giga hasonló stílusú zene van smswebben! Mail: [email protected]
  • Dani20
    #948
    nem vaok jogosult a mappa megtekintéséhez...:(
  • Dani20
    #947
    ftp-t nem tudtam megnyitni.. :(