15192
  • VinylToy #1026
    Talán már van vagy egy éves... :)

    Szívesen! :)
  • Garfield
    #1025
    Bazze, erről a fórumról lemaradtam.

    Nagyon köszi.
  • VinylToy #1024
    De igen...

    A híres szerzemény! :)
  • Garfield
    #1023
    Ez egész pontosan milyen oldalt jelöl?

    Régebben ugyanis működött a Gettó Mókusok Társasága (szintúgy GMT) egész korrekt letöltésekkel, de szerintem nem erre gondolsz.
  • Gyiik
    #1022
    cattaneo renaissance kettes cd-jet hallgattam igy a napokban...ha minosegi prog trance-t akartok, hallgassatok meg

    Chab Featuring JD Davis - Closer To me

    Amillionsons presents 21st Century Planet Smashers - Underground Night Music (Dub)

    Alex Dolby - Hazy Way (egyik kedvenc)

    Steve May - Open Day (Original) (mostani legnagyobb favoritom)

    Age of Love - Age of Love (Wrecked Angle mix) (ez a 6-7 evvel ezelotti eredetijenek a tortesitett valtozata)

    par cim a teljesseg igenye nelkul
  • JAST
    #1021
    ne felejtsd ki a legnagyobb zenéket:
    Nu-NRG - Dreamland (original mix)
    Space Frog - Follow Me (Shockwave rmx)
    Rank 1 - Breathing (Breaks Dub)
    Paul van Dyk - For An Angel (vmi még ki nem adott változat, nem a Marco V -vel egyberakott bootleget nyomta erre tisztán emlékszem)
  • Dani20
    #1020
    slsk leszedek párat töled..
  • Alien!
    #1019
    Digital Pressure - Aftershokk
    Terry Bones vs Fred Baker - Introspection (John Askew Remix)
    Paul van Dyk vs Second Sun - Crush (Vandit Dub)szenzációs!
    Modulation - Spirits (Cosmicman Remix)
    Three Drives - Carrera 2 (Nu-NRG Remix)
    Paul van Dyk ft. Vega 4 - Time Of Our Lives (Club Mix)
    David Forbes - Answers
    Rafferty & Kershaw - We Are Connected (Marcos pres. Sunfire Remix)
    Paul van Dyk - Reflections
    Donald & Giles - Weekend Wonder (Donald & Giles Mix)
    Paul van Dyk vs Marco V - For A Revolt (Bootleg)
    Kyau Vs Albert - Velvet Morning(paul van dyk rework)
    Master & Nikcson - 5th dimension(instrumental) azóta is a kedvencem....

    egyébiránt majdhogynem ugyanez ment nálunk is:

    Paul_van_Dyk-Live_at_Energy_2003-08-10-2003
  • Dani20
    #1018
    leirnád h kb miket játszott? mer nekem alig volt ismerös zene.. talan a sajat száma a nothing but you.. jast ha neked is eszedbejut 1-2 akkor ird teis.
  • JAST
    #1017
    őőő gmt-n fenn van az egész Peat JR maxi....
  • Alien!
    #1016
    naja...eszméletlen komoly nótákat tolt...emléxem napokig vadásztam össze a seekről a számokat...
  • Garfield
    #1015
    Tudom, tudom, de a vokál tetszik, oszt reménykedem, hátha el tudja vinni a hátán a számot.

    Igazából odaadnám a vokált Elődkének, hogy trance-esítse kicsit.
  • VinylToy #1014
    Juj...
  • Garfield
    #1013
    Kérdezek egy szentségtörőt: Peat Jr: Hiányzol-ra tud valaki elérhetőséget? Soulseek-en eddig semmi.
  • djmarkee
    #1012
    2004 Clubber's Guide (2 CD)
    Ezt hallgassátok meg!!!!ISTEN!!!!!
  • JAST
    #1011
    hát hja valóban nem volt jó a Dyk este. Belépve a sátorba Slam JR. Nem volt rossz de má az uccsó félórájában annyira levehető volt h lassan nyomja a zenéket h eccerűen már táncolni se bírtam. Megjelent Dyk a háttérben akkor már mindenki azt várta hogy Slam menjen a francba. Paul nagyot zúzott, legalább 6-7 BPM-el gyorsabban jáccot! Indításnak Digital Pressure - Aftershock..... mindenkit szétszedett.... aztán már a sátorban annyian voltunk h spanom, aki kiment telefonálni alig engedték vissza a nyomorba. Utánna Budainál meg 1 halom ember kiment. Ennek ellenére 1ik legjobb "trance" szettet hallottam élőben. Most nagyon kiváncsi vagyok a hétvégi HOME bulira!
  • Alien!
    #1010
    naja...az egész körítés érdekes volt....kezdve avval,hogy a warm up slam jr volt.....éshát budai..nemtom ki állította ezt össze,de sok esze volt...
  • Dani20
    #1009
    te én az egész albumtol ilyen euforikus állapotba kerültem.. ráadásul most hallgattam meg ugy istenigazábol..
    télleg hatalmas.
  • Wayer
    #1008
    St John Vs Locust - Mind Circles (Passiva Remix)

    mostani kedvenc számom...
  • cSuwwi
    #1007
    Na igen, a Story of the Fall a kedvenc albumom a Magik szériából. A mai napig én is szívesen hallgatom, főleg a 10.-ik szám üt nagyon :)
  • robotnyk
    #1006
    a gagyit és a deepet kéretik nem használni egy mondatban, mert mérges leszek
  • Dani20
    #1005
    "engem mondjuk abszolute nem is erdekelt, mi szolt."

    hátja biztos bedobtál vagy 4-5 bogyot és akkor már szinte télleg mindegy.
  • Gyiik
    #1004
    en minidig is kozombos voltam budai irant, jo, a legelso lemeze igencsak merfoldkonek szamitott anno. inkabb exem volt, aki oda meg vissza volt erte, ha budai volt a fellepo, oda mennunk kellett bulizni.
    aztan a legutobbi terry lee-n o volt a warm-up, es hat ex is csak ugy pislogott, hogy mi van...nem igazan jott be neki. lehet, hogy masra volt rahangolodva, engem mondjuk abszolute nem is erdekelt, mi szolt.
  • Dani20
    #1003
    nekem elvileg bejön.. csakhát nem mindegy h mikor.. akkor nem jol sült el.. én azér ugy 1 orát táncikáltam rá de aztán én is elhagytam a sátrat..
  • JAST
    #1002
    Hát Budai ráment erre a deepes technora vagy mire ami nekem nem igazán jön be sajnos.
  • Dani20
    #1001
    deepet?? inkább tolta a maga kis tek-ház lemezeit.. egy trance set után nem mondom érdekes.
  • JAST
    #1000
    Paul van Dyk télleg jót zúzott szigeten! Aztán azon röhögtünk spanokkal, hogy Budai gagyi Deep-et elkezdte jáccani egyből kiürült a sátor!
  • Dani20
    #999
    kissé ijenigy
  • Gyiik
    #998
    na, en epp arra probaltam celozni az altalam emlitett emberekkel, hogy regen volt jonehany nagy dobasuk, de amit mostanaban muvelnek, az (szerintem) kisse ize...
  • Dani20
    #997
    hát most igy éppen meghalt a seek nálam.. de probalkozok
  • Alien!
    #996
    persze...írd be: Alien! csak a mixet felé kell másolnom vinyóra...
  • Dani20
    #995
    télleg akkor volt a party amikor ez a godkicsön.
  • Dani20
    #994
    fennvagy seeken? rolad esetleg lekapnám?
  • Alien!
    #993
    töltsd le a Paul Oakenfold live at Godskitchent(2002-07-27) nagyjából ugyanez ment nálunk is...ettől garantált fless lesz...soulseeken fenn van...
  • Dani20
    #992
    letöltöm ezeket hátha beugrik valameylik
  • Dani20
    #991
    chilling moments is volt?? geci nem emléxem rá sztem akkor épp megkábultam rushtol..eheh
  • Alien!
    #990
    naja...Mondjuk Leama összes zenéje nagyon jó illetve a remixei is szenzációsak(Zoo York,Wonder Eclipse)...

    hát a vigadóban fless volt bőven....akkora zenék pörögtek,hogy vmi döbbenet...

    Schmuel Flash - Chilling Moment(bedrock vocal)
    Blackwatch & Quivver - Loveless
    Flash - The Day After
    U2 - Starting at the sun
    arrakis - air force

    stb...pörgött egy zene,a gladiátorból vett vokállal,de még nem találtam meg...
  • robotnyk
    #989
    nekem is bejön :-)
  • Dani20
    #988
    leama-requiem for a dream..
    erre a zenére mentünk be vigadoba.. flessflessfless
  • Dani20
    #987
    ehe na mindegy nekem mind2 bejön.. a kattogos prog is..
    de ez lényegtelen.