15192
  • OPM
    #14032
    Sunlounger_-_White_Sand__High_Noon_At_Salinas_Mix
  • OPM
    #14031
  • JAST
    #14030
    megyünk megyünk heheeeee
  • OPM
    #14029
    mennék, de ez már a 3. régóta várt progim a héten amit betegség miatt ki kell hagyjak
  • Alien
    #14028
    Hamarosan irány a Parádé, Dancemania kamion rlz:D Este meg Bónusz (Ha az akkor természetesen Axe Click aréna) vagy Műjég , még meglátom :) Ti mentek vhova?
  • OPM
    #14027
    Cosmic Gate - Analog Feel
  • AMD Norbee
    #14026
    jaja
  • desigo
    #14025
    Cosmic Gate - Should have known (Dub Mix)
  • Peti1
    #14024
    köszi a választ :)
    azért kérdeztem, mert furcsa volt, hogy az egyik oldalon csak a Commercial-t irják alfajként, a másikon meg csak a Hands Up-ot, ugyhogy gondoltam, inkább megkérdezem :)
  • Narcotic Syntax
    #14023

    ez is egy változata igen :D
  • VinylToy #14022
    "ugri-bugriidétlenspynádsípgányolás" :D
  • Alien
    #14021
    Ugyanaz :)
  • Peti1
    #14020
    Hand up helyett: Hands Up -ot akartam irni
  • Peti1
    #14019
    a következő lenne a kérdésem:
    a Commercial trance és a Hand Up trance ugyanaz, vagy más a trance-en belül?
  • king13
    #14018
    Azért az a "sebesség" dolog nem olyan egyszerű :).De ettől független én is azt hiszem (bár az újabbakban már van url filter elvileg - de nekem egy régebbi volt fent:) ) hogy nincs köze a dologhoz. Inkább az tűnik valószínűnek hogy windowsban hülyült meg valami és az által hogy ezeket (ugye hamachit és cfost) leszedtem, megpiszkált egy-két dolgot amitől aztán működött - hamachi esetében csak egy ideig. Az az érdekes amúgy hogy mikor először működött úgy hogy hozzá sem nyúltam egy kékhalálom volt. Szintén egy másik kékhalál óta működik folyamatosan (amit a cfos okozott).
    Igazából vissza is tenném, csak félek hogy megölöm vele a gépet, mert a cfosnál ez nem példátlan. Ráadásul először mikor leszedtem nem is működött, aztán feltettem a 3.1-et, ami meg fagyasztotta a gépet 2x (ebből volt a második a kékhalál) is úgyhogy gyorsan lekaptam...na azóta működik :)

    Abban biztos vagyok egyébként hogy a probléma ugyanaz mindkettőnknél, tehát nem a cfos oldotta meg, hanem valami olyan dolgot kavart meg ami megoldotta. Csak egy közös pontot kéne találni kettőnk között és akkor meglenne a megoldás :) De eddig egyet sem találtunk :)
    Egyébként a kékhalálon is gondolkodtam, mikor sikerült működésre bírni az első után akkor próbáltam előidézni egyet (a hangkártyámmal nem nehéz), de akkor nem sikerült :) Szal tipp, csinálj kékhalált ;))
  • Plebs
    #14017
    Nem vagyok nagy szakértő de szerintem a cfosnak nem sok köze van hozzá mert az csak a sebességhez van (ha hülyeséget mondtam volna akkor sorry) :))
  • king13
    #14016
    hát ez érdekes. pedig biztos van valami közös a két esetben mert nekem sem ment jó ideig, viszont nekem a cfostól megjavult. dehát ha neked nincs akkor jó kérdés mi lehet az oka.
  • cSuwwi
    #14015
    adsl, de 3c
    nemcsak a tt nem megy, a perry bible se jön be, de proxyval jó: http://www.pbfcomics.com/ (fájós képregények)
  • king13
    #14014
    mondom hogy nekem ugyanez volt a szervercsere után (proxyval simán bejött)
    aztán egyszer megjavult akkor megint elment, aztán az itthoni többi gépről jó volt, úgyhogy el kezdtem piszkálni a gépet, miután leszedtem a hamachit jó volt néhány órát, aztán megint rossz. utána leszedtem a cfost és azóta jó. szal csak ezzel tudtam kapcsolatba hozni eddig.
    egyébként véletlen nem adsl-ed van? és véletlen nem tvnetnél?
  • cSuwwi
    #14013
    ki van ütve az ip tartományom, proxyval simán bejön, fasza :|
  • OPM
    #14012
    detto
  • Plebs
    #14011
    Nekem gond nélkül megy a trancetraffic, egy nap volt talán mikor nekem se ment de amugy nálam jó
  • cSuwwi
    #14010
    nem jön be a tt sehogy
    cfosom nincs, proxyval majd megnézem, lehet hogy iptartomány szűrés van :/
  • king13
    #14009
    #13976 nem segít?
  • cSuwwi
    #14008
    kéregetősnek techno.cz trance topic: http://www.techno.cz/forum/forum.php?f=601
    album/livesetre meg dakolbass: http://forum.dakolbass.com/index.php?showtopic=4394

    bár ezek nem torrent oldalak, rapidshare, sendspace és tsi
    tt-t használtam amíg működött, esetleg dc-n trance hubok
    szerintem -.-
  • Plebs
    #14007
    Hát van a Tranceroute.com de igazából nem valami nagy szám...de azért lehet találni rajta valamit. Ja és inkább csak trance. (Ha már ismerted akkor bocs)
  • AMD Norbee
    #14006
    Vmi jókis torrent oldalt nem tudtok ahol 0day zenék vannak?
    A FileMp3.org-on voltam már de sok számot nem találtam
  • desigo
    #14005
    thx
  • franc0
    #14004
    INNEN pedig leszedheted
  • robotnyk
    #14003
  • desigo
    #14002
    armin van buuren feat. justine suissa - Simple Things


    itt belehallgathattok
  • JAST
    #14001
    és 1 ték et is írhattá volna...
  • robotnyk
    #14000
    Lawler, Zabiela, Sasha, Digweed, Mark Grant
    htx -.-
  • franc0
    #13999
    http://djmagtop100.factorylabs.com/vote.php

    [egyenlíti a számlát]

    bár egyelőre minden slot foglalt, szal még nem tudtam lekapni a muzikot :c
  • AMD Norbee
    #13998
    linket pls
  • JAST
    #13997
    dj magon ne felejtsetek el szavazni az 5 kedvencre!
  • franc0
    #13996
    köfi !
  • AMD Norbee
    #13995
    G-SPOTT_Pres._Vinyl_Sessions_-_Session_6.mp3
  • franc0
    #13994
    http://www.sendspace.com/
  • AMD Norbee
    #13993
    baze várjá vmi gáz van nem enged belépni.....

    Mondjatok már másik feltöltös helyet