15192
  • Narcotic Syntax
    #3986
    jo cuccosaid vannak.
  • Elusive
    #3985
    up

    Fear Of A Silver Planet 3 (Mixed by Chris Salt)
    John 00 Fleming Pres A Journey into Psy Trance
    Renaissance The Mix Collection 1 (Remastered 10th Anniversary Edition)
  • Elusive
    #3984
    Fernando la greca - Divine fix pt 2 (trafik's divinity dub)
  • Garfield
    #3983
    Hogy a nehézség állna bele: most nézem csak a legördülő menüket...

    1. Vadim Zhukov - Moscow morning (Original mix)
    2. helyett: Markus Schulz pres. Elevation - Clear blue (Intro mix)
    3. Dj Ernesto: Stop 9.5 (Phynn Salvation mix)
    4. ATB - Marrakech (Alex M.O.R.P.H.'s Synthetic Empire remix)
    5. Tiesto - Adagio for strings (Original mix)
  • Garfield
    #3982
    Paul Oakenfold - Time of your life (Shane 54 Rolling On Ultra mix)
    Vadim Zhukov - Moscow morning (Original mix)
    Sundawner - Krystal dreams (original mix)
    ATB - Marrakech (Alex M.O.R.P.H.'s Synthetic Empire remix)
    Tiesto - Adagio for strings (Original mix)
  • JAST
    #3981
    1. Tilt - The World Doesn't Know (Özgür Can main mix)
    2. Ridgewalkers - Find (Andy Moor rmx)
    3. Elevation - Clear Blue (Airwave rmx)
    4. Empire State - Niagara (John Askew rmx)
    5. Young Parisians feat Ben Lost - Jump the Next Train (Solar Stone rmx)
  • cSuwwi
    #3980
    1. Randy Katana - One Solid Wave (Sam Sharp Rmx)
    2. Tilt - The World Doesn't Know (Özgür Can Rmx)
    3. Randy Katana - In Silence (Txitxarro Rmx)
    4. Filterheadz - Yimanya (Marcus Schulz Rmx)
    5. Scott Bond vs. Solar Stone - Red Line Highway (Original mix)
  • EOX
    #3979
    1. Super8 - Alba
    2. Ronski Speed - E.O.S. (MK-S Remix)
    3. Fractal Structure - Lost Sequence (Original Mix)
    4. Gate 42 - Flow (John O'Callaghan Remix)
    5. Solid Globe - Sahara (Original Mix)
  • JAST
    #3978
    így van :)
  • Narcotic Syntax
    #3977
    ezek ök??
  • JAST
    #3976
    Markus Schulz VS Özgür Can
  • JAST
    #3975
    ha mindeki szavazot akkor kíváncsian várom ki mit választott a 2004-es év 5 legjobb trance zenéjének ;)
  • JAST
    #3974
    Please go to http://www.arminvanbuuren.net and vote for your favourite tracks of the year! The top 20 will be broadcasted on December 30!
  • JAST
    #3973
    Nicole Spomberg - Resurrection (Gabriel & Dresden rmx) ---> nagyon gyenge.
  • JAST
    #3972
    örök hála, hatalmas zene :)
  • Phat Smoker
    #3971
    írtam priv.üzit
  • involver
    #3970
    progressive-house
  • Garfield
    #3969
    Azt már én is néztem tegnap.
    Milyen stílus?
  • involver
    #3968
    egy mix cd-t kicsit több idő volt végighallgatni..:)

    01-va-junk_science_compiled_and_mixed_by__andrew_k 8/10
  • JAST
    #3967
    Blackwatch - North Sky 9/10 - Oakenfold Travelling-jén van, Darude Feel the Beat száma erre épül /legalábbis a dallam elég egyforma/. Örök gyöngyszem számomra, azóta se jelent meg tudtommal.
  • Nh Shevits
    #3966
    nem mai szám tudom...
  • Nh Shevits
    #3965
    Blackwatch pres Professor Okku - Word Unspoken (Original Mix) 7/10
  • Garfield
    #3964
    most aktuális a következő.
  • JAST
    #3963
    10 percenként értékelés?
  • involver
    #3962
    airwave-save_me__dyyni_remix 6/10
  • involver
    #3961
    airwave-save_me__original_mix 4/10
  • involver
    #3960
    Siberian Sun-Frostbite (Original Mix) 5/10
  • JAST
    #3959
    na ja... Tilt :)
  • cSuwwi
    #3958
    Amire én eddig 5 csillagot adtam, azt komolyan is gondoltam. Az annyira megfogott hogy pár év múlva is 5 csillagot adnék rá, szvsz.

    Pl. Elődke Oakey mixe nekem is tetszik, megérdemelte az 5 csillagot, akkoris ha másnak nem jön be annyira.

    Vagy pl. a Tilt - The world doesn't know (Özgür Can Rmx) eleinte nem tetszett. 5-6 hallgatás után már igen, azótais ha a winamp pont kifogja a listából, mindig felcsillan a szemem :D, az is 5 csillagos track :)
  • involver
    #3957
    derek_howell-happy_to_be_sad /10
  • Nh Shevits
    #3956
    "tetszési indexe nemcsak magán a számon alapul, hanem tovább növeli valamilyen hozzá kapcsolódó élmény, emlék."

    telitalálat. egy két szám csak azért kedves nekem is. nálad a pont. főleg régiek.
  • Garfield
    #3955
    Erre főképp a "régi klasszikusok" kapcsán gondolok.
  • Nh Shevits
    #3954
    nah ezt megbeszéltük...
  • Garfield
    #3953
    Arról már nem is beszélve, hogy szerintem mindenkinél van egy-két-több olyan szám, amelynek tetszési indexe nemcsak magán a számon alapul, hanem tovább növeli valamilyen hozzá kapcsolódó élmény, emlék.
  • Garfield
    #3952
    Nálam egy szám megítélése nem napokon, heteken belül változik, hanem éveken belül. Ergo attól nem lesz 3 csillag egy 5 csillagosból, mert meghallgatom 4-5-6-szor.

    A csillag szerintem sokkal inkább valami olyasmit jelent a fórumban, hogy mennyire ajánlott a megkeresése és meghallgatása. Aztán persze aki leszedi, az eldönti magában, hogy jó-e neki az vagy sem.
  • Garfield
    #3951
    Vazze, te az agyamba látsz?

    A PvD: For an angel-t bennem is felmerült, de pont az ellenkező módon, ahogy nálad: nálam pont arra példa, hogyan változik az ízlésem (hűű, de nagyképű ): régebben ezt rendesen széthallgattam, de azóta ahogy többminden megy át a kezem alatt, ahogy nagyobb merítésből tudom kiválasztani azt, hogy mi tetszik igazán, valahogy nem annyira jön be.
  • Nh Shevits
    #3950
    csak most nézem mit irtál Narcotic:
    "soroljam a 10-es katekgoriás zenéket?
    energy 52-cafe del mar
    bt-mercury&solace
    paul van dyk-for an angel
    age of love-age of live
    bedrock-heaven scent"

    abszolút eltalált lista, és a For an angel-t én ettől abszolút független mondtam :D. Mellesleg nálam ez is idetartozik: Three Drives - Greece 2000. Hamár a régi zenék kerültek szóba.
  • Nh Shevits
    #3949
    PL nálam akármilyen fura is Paul van Dyk - For an angel cimü száma még ma is 5csillagos. És ha meghallgatom akkor nagyon jó érzések jönnek elő. Pedig 1) nem mai szám (sőőt!), 2) régebben volt olyan hogy 6órán át csak az ment zsinórban, és ez nem csak 1 kivételes nap volt. szóval arra akartam utalni hogy ha "felfedeztek" egy új számot, és örültök hogy milyen jó akkor ne osszátok neki rögtön az 5csillagokat, mert meghallgatod 3X 4X és már csak 3csillagos lesz, mert nem is olyan jó. na mindegy, nem kötekedni akartam csak gyakran benézek erre a fórumra és meglátok egy 5csillagost akkor rohanok DC-re letölteni, de eddig az esetek 80%ában csalódtam. Attól független hogy az izlés és annak osztályzása szubjektiv vélemény. najólvan sok a duma. csátok
  • Garfield
    #3948
    Én azért ezzel az "évek múlva is szívesen hallgatom" dologgal óvatosan bánok, mert ahogy rendezgetem az MP3-aimat, látom, hogy egy csomó olyan van, amelyre évekkel ezelőtt esküdtem, hogy milyen állat, aztán most már annyira mégsem az. Per pillanat nem tudom biztosra mondani, hogy 2-3-5 év múlva is ugyanezt a stílust fogom kedvelni.
    Évekig tudtam azt, hogy a rock and rollt és a jazzt utálom, és jobban bejön az elektronikus zene a maga egyedi hangzásával. Azóta a Cafe del Mar-ok és a többi hasonló chillout/lo-fi/vagyhogyazanyjábahívják stílus hatására pár hete letöltöttem az új Jan Garbarek-albumot, ami azért nagy haladás a régi álláspontomhoz képest.

    Persze, vannak számok, albumok, melyek időtlenül bejönnek, de a nagy átlag azért változik.
  • robotnyk
    #3947
    túl sokat hallgatok ahhoz, hogy szemeteket irogassak/csillagozgassak.