15192
  • JAST
    #5910
    egyetértek, de amúgy jó zene
  • ugot2know
    #5909
    Remélem magával viszi majd az itthon eladatlan FLM lemezeket és pörgeti a müsorában!
  • cSuwwi
    #5908
    Ezt a Halcyon-t már kezdem unni, rengeteget játszák mostanában.. Az előző 2 armin mixben is bennevolt.
  • JAST
    #5907
    sztem lesz 10 szám 8 acapellával fűszerezve....
  • cSuwwi
    #5906
    gőzöm sincs, ha érdekel írj emilt a gázolósnak, ott az oldal címe is...
  • JAST
    #5905
    ő, mégse az volt :(
  • ugot2know
    #5904
    Ez valami warm up show?Beszélni is fog,vagy csak pörögnek a lemezek?
  • JAST
    #5903
    Sztem ami most szól az az új Filo & Peri zene whiteroom rmxben ami 2 hete tölthető Filo & Peri oldaláról, persze nem ingyen. vmelyik rippelő csapat igazán cselekedhetne. aztán lehet h ez nem is az a zene volt.
  • cSuwwi
    #5902
    Elődkének állandó műsora lesz az ETN-en, most nézem. (Kint van a főoldalon, featured artistként) (Hónap első szombatja, 18-19ig)

    Don't miss 'Mashup's with Shane 54' every 1st Saturday of the month on the Trance Channel!
  • ugot2know
    #5901
    Miért,jobb lenne ha az észt osztaná?
  • cSuwwi
    #5900
    2004-ben indult mix műsora egy magyar webrádióban, jelenleg itt osztja a zajt a közönségnek.

    Milyen duma már ez?? Le fogom védetni a "zaj"-t :DD

    tééékö
  • JAST
    #5899
    helyes!
  • Garfield
    #5898
    Mellesleg a regisztrációnal volt egy olyan előnye, hogy azóta sokkal több találatot kapok a Trance és a Hardstyle hubokra együttesen bejelentkezve.
  • Garfield
    #5897
    Szerintem a trance hub-on annyira nem vészes a nem többszálas kliens, mivel nem magyar hub és ebből kifolyólag itt elég normális download-ok vannak. (Mellesleg én most lekorlátozva nyomulok a BCDC++-vel, ami max. 15k-t jelent. )

    A Hardstyle 15 GB-ja meg szerintem egyáltalán nem sok, más kérdés, hogy a regisztrációnál valszeg ellenőrzik, hogy az a 15 giga az a hubra való cucc vagy mondjuk 15 giga film. A trance hub-on mindenesetre a regisztrációnál 10 giga trance-t kértek, de szerintem ezt a határt elég rugalmasan kezelték.
  • cSuwwi
    #5896
    a trance hábról még annyit, hogy nekem lehetetlennek tűnik (főleg hogy nem lehetett többszálas klienst használni) :[

    a hardstyle-ra 15G kell, tegnap megnéztem 9-el, átirányított egy másik trance hábra, ahol már 20G kellett (szervezés rulla) :DD

    Érdekes módon ott is regisztrálni kellett, de egyből működött, nem volt ellenőrzés, etc.

    A hardstyle és a digital-trance együtt fogjuk rá hogy használható...
    digital-trance.sytes.net:4111

    összesen kb. 800 user
  • ugot2know
    #5895
    Weboldal megtekintve :P (http://www.midnightjourney.tk)
  • JAST
    #5894
    korábban nem tudtátok volna? mondjuk éjfél után 3 perccel? azt hittem hirtelen hogy tegnap volt. még az álmosság rajtam van...
  • Garfield
    #5893
    Na jóóó, esetleg ott is lehet hallgatni.
  • cSuwwi
    #5892
    ha élvezed a 96k-s műsort, akkor hajrá, mi inkább maradunk a 192-es ETN-es streamnél
  • _Vegeta_
    #5891
    Akkoris a Greece2000 a kedvencem! :))
  • Garfield
    #5890
    ASOT este 8-kor a di.fm-en.
  • AMD Norbee
    #5889
    ok köszi!
  • JAST
    #5888
    hát attól függ mennyire pörgőset, ha Schulzos akkor Markus Schulz - Sentient hameg még pörgősebb akkor a nem rég említett Active Sight - Adrenaline (csak szólók egyik se japán szerű, csak pörgősek)
  • AMD Norbee
    #5887
    Áhhh, eurodance nono!!

    Akkor vmi pörgöset mondj Jast!!
  • Alien
    #5886
  • JAST
    #5885
    annak aki szereti
  • Alien
    #5884
    jó az :P :D
  • JAST
    #5883
    hja csak az eurodance.
  • Alien
    #5882
    én tudnék pörgőseket ajánlani, igaz Jast? :D
  • Garfield
    #5881
    Vázze, ez az Xpander lassan 6 éves, de még mindig állat. (Egyre kevesebb választ el a megrendelésétől.)

    U.i.: Jóóó, tudom, oldszkúl, elavult régi vacak.
  • JAST
    #5880
    most pörgős legyen vagy schulzos?
  • AMD Norbee
    #5879
    Tudtok ajánlani a svenson and gielen - fujirama c. számhoz hasonloakat ami kicsit pörgösebb de benne van az a Schulz-os stílus!
  • JAST
    #5878
    hja nekem is
  • ugot2know
    #5877
    Jobban tetszik,mint az Adrenalin (Fred Baker vs. M.I.K.E. mix)
  • JAST
    #5876
    az jó zene :)
  • _Vegeta_
    #5875
    az, ha zenelni akarsz. :)
  • ugot2know
    #5874
    Igen...
  • Garfield
    #5873
    Torrenten halott ügy.
  • _Vegeta_
    #5872
    Majd ha megtalalom vhol. Sajna nem décézek, nallam torrent megy. Ez az active sight az eloado ?
  • ugot2know
    #5871
    Inkább erre pörögj:Active Sight - Adrenalin